سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۲:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۲ دی ۱۳۹۴در ۹:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 917 بازدید کد خبر:50662 چاپ خبر

احمدی نژاد آبروی جناح راست را برد

0

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی:

ایسنا نوشت: دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: باید فضا برای حضور هر دوجناح کشور در انتخابات مجلس آتی فراهم باشد. علی شکوری‌راد در بخشی از این گفت و گو، اجرای دقیق قانون نظارت استصوابی از سوی شورای نگهبان را ضروری دانست و گفت: بعد از پیروزی اصلاح طلب ها در انتخابات سال ۹۲ […]

۱۳۹۴۰۶۰۹۱۵۰۲۱۸۶۶۱۵۹۹۹۴۱۳

ایسنا نوشت: دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: باید فضا برای حضور هر دوجناح کشور در انتخابات مجلس آتی فراهم باشد.

علی شکوری‌راد در بخشی از این گفت و گو، اجرای دقیق قانون نظارت استصوابی از سوی شورای نگهبان را ضروری دانست و گفت: بعد از پیروزی اصلاح طلب ها در انتخابات سال ۹۲ به نظر می‌رسد هر دو جناح به نتیجه انتخابات پیش رو چشم دوخته اند تا ببینند آینده سیاسی کشور به چه سمتی می‌رود.

وی ادامه داد: اصول گرایان که هشت سال همه ارکان قدرت را در دست داشتند، احساس می‌کنند رخنه ای در حصار قدرت آنان ایجاد شده که اصلاح طلب ها می‌توانند دوباره به قدرت بازگردند و در انتخابات مجلس کرسی‌های بیشتری کسب کنند.

این عضو شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان همچنین با اشاره به اختلاف میان اصولگرایان خاطرنشان کرد: در اردوگاه اصولگراها کاملا مشخص است که امکان یکپارچگی وجود ندارند. نه فرد شاخصی دارند که بتواند آن ها را جمع کند و نه اختلافاتشان سطحی و قابل حل است. آقای احمدی نژاد آمد و اصولگراها بویژه اصولگرایان سنتی را از جایگاه خود خارج کرد. آبروی جناح راست را برد. بعضی از آن ها با ابراز شیفتگی نسبت به احمدی نژاد وزانت خود را از دست دادند و اعتبارشان با حرف ها و موضع گیری هایشان در قبال او از دست رفت.

شکوری راد اضافه کرد: هنوز این افراد نتوانسته اند جایگاه قبلی خود را پیدا کنند. بخشی از افراد که توسط احمدی نژاد برکشیده شدند، از زیر به رو آورده شدند و به آنها می شود گفت سیاستمداران نوکیسه، هنوز سردرگم و گیج هستند و نمی دانند به کجا می خواهند چنگ بزنند. برخی از اصولگرایان معتدل متوجه اشتباهاتشان شدند و مشغول اصلاح اشتباهات خود هستند. آنها برای ما منشاء نگرانی نیستند و حضورشان چه بسا مفید هم هست. ممکن است در زمره کاندیداهای مورد حمایت ما نباشند اما ما باید خوشحال بشویم که تعدادی از آن ها در مجلس آینده حضور داشته باشند؛ چرا که هرگاه مجلس یک دست شود امکان بروز ناهنجاری در آن وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه ‌ وجود نظر های مختلف در مجلس لازم است، گفت: بنابراین ما از حضور نمایندگان اصولگرای معتدل در مجلس خوشحال خواهیم شد. اصولگرایان افراطی با روش‌هایشان جایی در میان مردم ندارند. به نظر من آن ها نیز منشاء نگرانی نیستند. آنها نمی توانند رای مردم را جلب کنند. فقط در جاهایی ممکن است شاهد فرصت برای اصولگرایان افراطی باشیم که در مقابلشان هیچ اصلاح‌طلب و اصولگرای معتدلی نباشدکه در این حالت افراطیون ممکن است با رای کم وارد مجلس شوند.

 

 

 

دیدگاه

 1. آقای شکوری نمیشدآن موقع آقای احمدی نژادرییس جمهوزبودندانتقادمیکردی آنموقع برای ایشان به به وچه چه میگفتید حالاباچه کسی دیگرساخت وباخت کردی این طوری فرمودیدکه آقای احمدی نژادآبروی شمارابرده ای کاش کس باشد که یکبارهم شده حرف حق بگوید .پس کو

  [پاسخ]

 2. تو دیگه از کجا پیدات شده حیف نیست کسی مثل شما از احمدی نزاد انتقاد کنه احمدی نزاد مرد سخت کوش وپرتلاش ویار محرومان درود بر احمدی نزاد

  [پاسخ]

 3. متاسفم برات …یعنی فقط شما بقیه هیچی ….خدا ومردم از احمدی نژاد راضی هستند

  [پاسخ]

 4. آبروی مملکت را برد!

  [پاسخ]

  تالف در :

  خوب آبرویی بش دادید….همه جا بی پاسپورت میریم

  [پاسخ]

 5. خدمات احمدی نژاد برای سومالی وجیبوتی در شهائت شیخ نمر نتیجه دادچندمعاون او در زندان هستندوکشور را۳۶سال به عقب برد.

  [پاسخ]

 6. اگه محمود خوب بود چرا شما روتون نمیشه مثل آقای امرایی اسم خودتون روبنویسد

  [پاسخ]

 7. اقای شکوری شما نظام را تا لبه سقوط بردید ابروی مملکت را خاتمی وفتنه سبز برد یا احمذی نژاد

  [پاسخ]

 8. آقای فرهنگی بی فرهنگ تو هم ار همون قماش احمدی نژادی که با هاله نور و خرافات …. کشور را صد سال به عقب برگردوند معلومه شما هم مثل اون اربابت معلول الحالی و آقای یار شما اگر مرد بودید اسم خودت را می نوشتی خاتمی به ایران و ایرانی آبرو داد گفتگوی تمدنا بیمه نمودن ایران برای چندین سال که همه را این خرافاتی های شما خراب کردند . شما و اربابتون دهنتون اسهال و مغزتون یوبست دارد ماشالله به اون همه اختلاسهاتون بنازیم یا اون بوسیدن مادر چاول …این مملکت نجاتش به اصلاح طلبان است و بس .

  [پاسخ]

  نادر قلی افشار در :

  دمت گرم واقع گرا همان چیزی بود که می خواستم به این اقایان نامری با اسامی خیالی بگم …جناب یار اسم خاتمی رو نیار ……شما چطور روتون میشه اسم احمدی نژاد رو به زبون میارید خداوکیلی گند زدید به این مملکت رفت پی کارش ….درود بر خاتمی عزیز عشقمه

  [پاسخ]

  ن.د در :

  درود بی پایان خدا بر خاتمی و یاران همیشه در صحنه ایشان، جناب آقای خاتمی همیشه در قلبها باقی هستند و خواهند ماند.

  [پاسخ]

 9. هنوز احمق های هستن که از احمدی حرف بزنن و حامیش باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط