سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۳:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ دی ۱۳۹۴در ۷:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 2,059 بازدید کد خبر:50655 چاپ خبر

امامی راد: نتیجه نظرسنجی را قبول ندارم/ پرسشنامه ها را به نفع رقیب تکمیل کرده اند

0

متاسفانه دوستان ما نظرسنجی را با انتخابات اشتباه گرفته اند، زیرا با دعوت از مردم بخش ها و آوردن نیرو از روستا در ساعات اولیه نظرسنجی پرسشنامه ها را به نفع رقیب اینجانب تکمیل کرده اند. پس از اظهارات حجت الاسلام شاهرخی قبادی به سراغ آقای علی امامی راد رفتیم تا نظر ایشان را در مورد […]

۱۴۳۵۳۳۶۶۳۱_subject

متاسفانه دوستان ما نظرسنجی را با انتخابات اشتباه گرفته اند، زیرا با دعوت از مردم بخش ها و آوردن نیرو از روستا در ساعات اولیه نظرسنجی پرسشنامه ها را به نفع رقیب اینجانب تکمیل کرده اند.

پس از اظهارات حجت الاسلام شاهرخی قبادی به سراغ آقای علی امامی راد رفتیم تا نظر ایشان را در مورد نظرسنجی اخیر جویا شویم.

در زیر گفتگو با امامی راد را میخوانید:

 جناب آقای امامی راد اخیرا برای رسیدن به وحدت در اردوگاه اصولگرایان و انتخاب نامزدهای نهایی با آقای شاهرخی قبادی توافقنمودید که از شیوه  نظرسنجی استفاده شود، نظر شما در این رابطه چیست؟

امامی راد- متاسفانه اجرای نظرسنجی با شیوه ی به دور از رعایت معیارهای اخلاقی و عملی صورت گرفته به این معنا که قبل از اجرای نظرسنجی عده ای از دوستان آقای شاهرخی قبادی با مراجعه به خرم آباد و ناظرین نظرسنجی پیشنهاد داده اند که خروجی این نظرسنجی صرفا آقای شاهرخی قبادی باشد.

 با این اوصاف شما نتیجه نظرسنجی را قبول ندارید، درست است؟

امامی راد- متاسفانه دوستان ما نظرسنجی را با انتخابات اشتباه گرفته اند زیرا با دعوت از مردم بخش ها و آوردن نیرو از روستا در ساعات اولیه نظرسنجی پرسشنامه ها را به نفع رقیب اینجانب تکمیل کرده اند.

جناب آقای امامی راد شایعاتی به گوش میرسد که نتیجه نظرسنجی مخدوش می باشد، آیا این خبر صحت دارد؟

امامی راد- در ساعت اولیه نظرسنجی مطلع شدم که روش و اجرای نظرسنجی با شرایط توافق شده قبلی همخوانی ندارد و بد اخلاقی هایی در اجرا صورت گرفته که شاید مورد رضایت آقای شاهرخی قبادی نباشد و اما بنده از شرایط پیش آمده در همان ساعت اولیه نظرسنجی هم به آقای شاهرخی قبادی و هم به دست اندرکاران اعلام کرده ام که این نظرسنجی فاقد اعتبار است و در تایید سخنان اینجانب دو نفر از سه نفر اعضای محترم ناظر و مسئول اجرای نظرسنجی اعلام کرده اند که نظرسنجی مخدوش است و هیچ عقل سلیمی نتیجه یک نظرسنجی مخدوش را نمی پذیرد.

 آقای امامی راهکار دیگری برای وحدت دارید؟

امامی راد- من به وحدت و ائتلاف در چهارچوب دیگر گزینه های مطرح شده در شروع ائتلاف و حتی نظرسنجی که از سلامت کامل برخوردار باشد پایبندم.

مرجع: ارجانیوز

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. این دور توانایی امامی راد برای جذب رای بیشتر است.
  امامی در دور ششم و هفتم که دولت اصلاحات حاکم بود و فرماندار و مدیران ادارات و سایر مسئولین همسو با دولت اصلاحات بودند، توانست با تکیه بر توانایی های خود پیروز میدان باشد. به عکس قبادی در دور نهم که دولت اصولگرا حاکم بود و سایر مدیران ادارات و مسئولین هم با ایشان همسو بودند،اما نتیجه نهایی انتخابات را به دیگری واگذار کرد.

  [پاسخ]

 2. متاسفانه دوستان ما نظرسنجی را با انتخابات اشتباه گرفته اند، زیرا با دعوت از مردم بخش ها و آوردن نیرو از روستا در ساعات اولیه نظرسنجی پرسشنامه ها را به نفع رقیب اینجانب تکمیل کرده اند.
  یعنی جناب آقای امامی برگزاری انتخابات مد نظر شما به این شکل بوده ؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  همشهری در :

  برادر جان خودت متوجه شدی چی گفتی؟چیو با چی
  مقایسه میکنی؟؟؟؟؟/

  [پاسخ]

  برادر ... در :

  همشهری جان درآقای امامی فرمودن انتخابات یعنی جابجایی مردم از روستاها و پرکردن صندوق ها در ساعات اولیه به نفع کسی ، یعنی این سه دوریب که نماینده شدن انتخابات را این شکلی انتخابات میدانستند .
  ما رو بگو خیال میکردیم اینها تخلفات انتخاباتی هستند نگو انتخابات بوده

  [پاسخ]

  همشهری در :

  برادر عزیز
  نیازی نیست برای انتخابات از روستاها نفر بیارن چرا که
  همانجا هم میشه رأی داد اما واسه نظرسنجی آدم از روستا
  میارن چون نظرسنجی فقط در سطح شهر انجام گرفته
  حالا متوجه شدی فرقش چیه و جمله آقای امامی درست بوده؟

 3. جناب امامی با تناب این آقایان خودت می دونی نبایستی روی زمین راه بری وای به حال اینکه بخوای تو چاه برید تا دیر نشده ودباره باعث آبروی شما نشوند از اینها کنار بکش بگذار همون آقایانی که مدعی آرا بالای طرف شما هستند در صحنه باشند اگر خودشان تنها بودند و رای آوردند انوقت به انتخاب خودشان اطپینان کنند ضمنا من فکر کنم حتی در صورت صحیح بودن نظر سنجی طرفداران شما رقبتی به وحدت ندارند و از گزینه های دیگر حمایت می کنند

  [پاسخ]

  محسن در :

  طناب نه تناب.
  اطمینان نه اطپینان

  [پاسخ]

  داویرش در :

  این را هم اضافه کن رغبت نه رقبت

  [پاسخ]

 4. امامی کار واقع بینانه ای کرد

  [پاسخ]

 5. جناب آقای امامی راد هم در این دنیا وهم در روز قیامت
  مدیون هستید اگر زیر بار حرف زور بری در ضمن ما
  اصولگرایان در غیاب جنابعالی تحت هیچ شرایطی به آقای
  قبادی رأی نخواهیم داد وبه سراغ گزینه های دیگر خواهیم
  رفت

  [پاسخ]

  محمدی در :

  موافقم.فقط امامی وگرنه هیچ کس.

  [پاسخ]

 6. باعث تاسف است که مدعی اصولگرایی برای برد از هم مسلک خود هم به شیوه های ناجوانمردانه دست میزند وای به حال دیگر رقبایش. همه اذعان دارند که رای اوری اقای قبادی خیلی ضعیف است پس لااقل با خودتان صادق باشید

  [پاسخ]

  همشهری در :

  آره شهروند عزیز این آقایان به ناجوانمردی عادت دارند

  [پاسخ]

 7. خدایی از مجریان نظر سنجی سوال شود .ایا شیوه وروش نظر سنجی قبول دارند.؟

  [پاسخ]

 8. ازنظربرخی وحدت یعنی یامن یامی زنم زیر میز بازی.

  [پاسخ]

  ادینه در :

  من نه چپی ام نه راستی
  با کسی هستم که اون با مردمه
  راست و چپ چپاول آرا و افکار مردم در یک قالب سازماندهی شده است.ولی با نظرت موافقم.

  [پاسخ]

 9. خدای از مجریان نظر سنجی سوال شود.ایا شیوه و روش نظر سنجی را قبول دارند.با معیارهای اولیه نظر سنجی همخوانی داشته است؟!!!!

  [پاسخ]

 10. رأی ما یک کلام، امامی وسلام

  [پاسخ]

 11. امامی با این ترفند های کودکانه حذف نمی شود ونظر سنجی با نظرسازی تناقض کامل دارد

  [پاسخ]

 12. در گفتگویی که با آقای قبادی داشتیم ایشان فرمودند:من در جریان بودم که روز شنبه ویکشنبه نظر سنج ها می آیندولذا بچه های مادراین دوروز در خیابان بودند .به نظر شما خواننده عزیز ای سایت وزین ومحترم این مطلب چه چیز را میرساند؟شیخ صادق که میگفتند این است؟!!!!!سی سال گذشته را از روی این حرکت آقایان در ذهن خود تدایی کنیید میفهمید چه بلاهایی که برسر این شهر نیامده وبانی ومقصرش چه کسی وچه گروهی بوده اند؟!!!

  [پاسخ]

 13. متاسفانه مردم این دیار همواره به جای پیشرفت و ابادانی درگیر مسائل ناعدالتی نابرابری حق کشی ظلم دروغ های تبلیغاتی و صد القابو صفت ناجوانمردانه ی دیگر بوده اند.
  به نظر من کرسی کوهدشت در مجلس خالی باشد بهتراست از انکه انرا با دسیسه و حماقت و فریب مردم بدست بگیرد و ابروی این دیار را با بیخیالی و بی اهمیت دانستن زیرساختها و بیکاری جوانان دیارش وقت و زمان را به تمسخر و بی عرضه گی در مجلس بگذراند.کرسی را به یک انسان جدید واگذار کنید کسیکه دلسوز مردم باشد.

  [پاسخ]

 14. فقط امامی فقط

  [پاسخ]

 15. از جناب دوست محمدی مدیریت سایت کمال تشکر را داریم
  چرا که با بودن بسترهایی از این قبیل و تبادل نظر در یک محیط با بصیرت قدمی عینی و عملی در تحقق بخشیدن دفاع از دیانت و حقوق بشری هر انسانی فراهم است.از اینکه این تریبون ازاد به لحاظ قدم گذاشتن در مسیر فرهنگ سازی و بستری ارتباطی جهت تبادل افکار و نظرات به حق مردم فعالیت دارد ما دورود دوصد بدرود میفرستیم.

  [پاسخ]

 16. .اصولگرای واقع بین

  خسته شدیم از امامی وقبادی .به نظرم هر اصولگرایی که بخواهد به اقایان رای بدهد به شعور سیاسی خود توهین کرده است .توصیه میکنم حالا که باید با حضور اقایان در صحنه نتیجه را به رقیب واگذار کنیم بهتر است دور انان را خالی وبه هر گزینه ای غیر از اقای ملکشاهی رای دهیم .

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  موافق

  [پاسخ]

 17. من بعنوان یک جوان و کسیکه در آینده شاید ذره ای از سرنوشت سرزمینش را با تلاش در زمینه های علمی فرهنگی مذهبی ..طرفدار پر پا قرص نظام ولایی و اسلام ناب محمدیست پیشنهادم اینست با بودن هزارو اندی مشکلات دیگر بازم در صحنه باشیم و باشید چرا که دشمنان تا به دندان مصلح از هیچ روشی برای نابودی چشم پوشی نمیکنند. بودن ما در انتخابات یعنی مشتی سنگین و ننگین بر پیکر استکبار و مستکبرین. بودن ما یعنی غرور کرامت انسانیت..همیشه در صحنه باشید دشمنان ما هر چقدر بیشتر باشند معنایش اعتراف کردن به قدرت و نفوذ مردان پارسی در عرصه های بین المللی است. بودن ما یعنی نابودی دشمنان قبلی و جددیدی الان که نوکرانی مثل اعراب و وهابیت و صهیونیسم..پس باشد که باشیم..زنده باد ایران و ایرانی

  [پاسخ]

 18. جناب آقای امامی ما اصولگرایان در غیاب شما به آقای قبادی رای نخواهیدم داد و بسمت آقای ملکشاهی خواهیم رفت

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  دوست عزیز میریم ولی ملکشاهی نه

  [پاسخ]

 19. با سلام خدمت دوستان
  باید به عرض آقایان شاهرخی و امامی برسانم که اصولگرایان دیگر شریک باخت کسی نیستند شما که تکلیفتان با خودتان مشخص نیست وای به حال کسانی که می خواهند به شما رای بدهند پس هر چه زودتر این قائله را خاتمه بدهید .

  [پاسخ]

 20. درودبرمردآهنین امامی راد!بدانیدمااصولگرایان اعتدالگرا درصورت بنودجنابعالی به آقای قبادی رای نخواهیم داد.

  [پاسخ]

 21. این بودآن تدین ودینداری مثال زدنی آقای قبادی؟!!!!اینهاکه برای یک نظرسنجی ۳۰۰نفره تقلبی میکنند معلوم است برای انتخابات چه کارهایی که نکردند!!! ای مردم آگاه! ای جوانان خوشفکر!ببینیدوقضاوت کنید!

  [پاسخ]

 22. باسلام
  امامی خودش جمله جالبی گفت: این آقایون هر موقع زور داشته باشند ناجوانمردانه آبروی مرا می برند و مرا رد صلاحیت میکنند و هر موقع زور نداشته باشند دست برادری دراز می کنند و بعد حقه بازی می نمایند.

  [پاسخ]

 23. ﻓﻘﻄ اﻣﺎﻣﻲ ﺭاﺩ دﺭﻏﻴﺮ اﻳﻨﺼﻮﺭﺕ ﻳﻚاﺻﻼﺡ ﻃﻠﺐ ﻭاﻗﻌﻲ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ

  [پاسخ]

 24. اصولگرای اصلاح طلب

  در غیاب حاج علی امامی راد ما اکثر طرفدارانس به فردین گراوند رای میدهیم

  [پاسخ]

 25. مخلص کلام :نظرسنجی با نظرسازی هیچ سنخیتی ندارد

  [پاسخ]

 26. بااین اوصاف رای این دوره متعلق به دکتریاری است

  [پاسخ]

 27. بااین اوصاف رای این دوره متعلق به دکتریاری است چهره جدید

  [پاسخ]

  طرهان بزرگ در :

  ای بابا شما هم حالت خوب نیست فکر کنم . دکتر یاری چطور با یکی دو هزار رای میخواد ببره ؟؟؟ کمی واقع بین باش دوست واواقعی !!!

  [پاسخ]

 28. بنظرم بهتر بود که حاج آقا قبادی هم مثل آقای اسفندیاری، از کاندیداتوری برای مجلس کنار می کشیدن

  [پاسخ]

 29. با عرض سلام و ارادت خدمت جناب امامی
  صرف نظر تز مخدوش بودننظرسنجی به نظر بسیار از طرفداران دو نیروی شاخص اصولگرایی کش دار شدن بحث وحدت نتیجه ای جز شکست جریان اصولگرایی ندارد
  امیدوارم در این راه موفق باشید
  به شخصه برای آقایان امامی و قبادی تاسف میخورم و طعم گس شکست را از هم اکنون به مذاقشان نوش باد می گویم

  [پاسخ]

 30. متأسفم برا همتون.انگار سنگ علاالدین بروجردیهارو به سینه میزنید. این لقبهای دهان پرکن و بادکنکی (سناتورو..) را چرا الکی خرج میکنید؟مگه چشم ندارید ببینید در شانزده سال حکومت امامی و قبادی برای مردم بدبخت ما چکار کردند.همه نماینده های کوهدشت در مجلس نمره انضباتشان بیست بوده.همشون توانایی فارسی صحبت کردن رو ندارن.باید بریم سراغ نیروهای متعهد و جوان و باسواد. یاعلی مدد

  [پاسخ]

 31. آقای امامی راد بخدا رای نداری نداری نداری کاری که دوره شیشم شما با محمدی آزادبخت کردی الان طرفداران نماینده فعلی با شما دارن میکنن شک نداشته باش در این دوره شیخ طرفدارش از شما بیشتره دلسوزی من بخاطر شما یا شیخ نیست بقران من طرفدار سینه چاک هیج کدومتون نیستم فقط برنده ملکشاهی نباشه فقط و فقط

  [پاسخ]

  اصولگرای واقعی در :

  شما چرا اینقدر قسم میخوری؟

  [پاسخ]

 32. هوادار دو آتیشه امامی

  برادر امامی به خدا من هوادار دو آتیشه ات هستم ولی عزیز خدا نظر سنجی این حواشی رو همیشه داره. تازه روز نظر سنجی هم طرفدارای شما بودند و هم طرفدارای قبادی با این تفاوت که آنها باهوش بودند ولی افراد منتسب به شما افراطی و نادان

  [پاسخ]

  طرهان بزرگ در :

  آخه طرفدارای قبادی عادت کردن به ناجوانمردی وگرنه اسم این کار زیرکی نیست هوادار دو آتیشه . از روی کامنتهایی که برای امامی و قبادی میزارن معلومه طرفدار امامی بیشتره شک نکن

  [پاسخ]

 33. وامصیبتا ! اینها به خودشون رحم نمیکنن به مردم چطوری رحم میکنن ، اقای قبادی یک دورو با دوز و کلک برد

  [پاسخ]

 34. ما به اقای قبادی رای نخواهیم داد این شیوه درستی نیست

  [پاسخ]

 35. نجم الدین آزادبخت

  مردم شریف و طرفداران اصول بنده حدی در مورد دخالت در کار شما ندارم ولی اینها آزمایش خود راپس داده اند همانطوری که پیش بینی کردمیک ماه پیش که این دو تشنه قدرت هستند دل خود را صابون دادن به امید وحدت در مورد این آقایان کاری عبث و بیهوده است حالا خوقضاوت کنید محض رضای خدا اگر گزینه دیگری دارید آنرا انتخاب کنید بهشون بفهمونید که اصول گراها هم میتونن آدم بزرگی مثل دکتر تقی زاده داشته باشند چرا باید انسان های بزرگی از شما برخیزد و با خجالتی چون تعداد راییهای اخذ شده آنها چون دکتر بزرگوار طرفدار اصولانگشت شمار باشد و شهر مارا ترک کنند ودیگر مجالی در ایشان در عرصه رقابت وجود نداشته باشد و بدون کوچکترین رغبت سکوت پیشه کند آقای ملکشاهی هم برادر شما و هم اصلح تر از دو نفر ذکر شده آقایون قبادی و امامی هستند حتی ما که اصلاح طلبیم همگام با ایشان هستیم پس باید به این شخص محترم فرصت دادو عرصه را برای دفاع از حق این شهرستان محروم برای ایشان فراهم کنیم زود قضاوت نکنید یک دوره نمیتواند کوهدشت را متحول کند این آقا چون تازه از ظلم امامی و قبادی رهایی پیدا کرده است شهرستان عزیزمان کوهدشت محض رضای خدا به خود و جوانان ستم دیده این شهرستان با رای اصلح خود رحم کنیدبا تشکر

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  نه با با چه توصیه جالبی طبیب گر طبیب بودی سر خود دوا کن

  [پاسخ]

  همشهری در :

  جناب آقای نجم الدین آزادبخت
  اول سلام دوم:شما که اینقدر خوب و ماهرانه لالائی
  بلدی چرا خودت خوابت نمیبره؟
  ما یاران امامی راد در صورت نبود ایشان نه فقط به قبادی
  رأی نخواهیم داد بلکه به آدمهائی که مشخص نیست کدام
  طرفی هستند نیز رأی نمیدهیم(اجاره ائی)

  [پاسخ]

 36. با اینکه اصولگرا هستم اما با این کار زشتی که حلقه قبادی
  انجام دادن چنانچه آقای امامی د ر صحنه نباشند به شخصی
  رأی خواهیم دادکه رقیب قبادی باشد

  [پاسخ]

 37. جناب آقای امامی نباید گول این دست برادری که آقای قبادی
  دراز کرده را میخورد چرا که این دست نیست بلکه پنجه فولادی
  است،،در رکابت هستیم ای مرد روزگار امامی عزیز

  [پاسخ]

 38. با این وجود رای ما فقط میشه ملکشاهی

  [پاسخ]

 39. ما اصولگرایان منطقه طرحان در انتخابات آتی از جناب آقای دکتر ملکشاهی حمایت می کنیم، باور کنید دیگه تحمل شکست نداریم

  [پاسخ]

 40. امامی راد برنده قطعی انتخابات دهم حتی با حضور قبادی

  [پاسخ]

 41. چه کاری برای کوهدشت انجام دادی که انتظار دارید . بس کنید

  [پاسخ]

 42. ما عده ای از جوانان اصولگرا اعلام می داریم اگر حاج آقا قبادی به نفع آقای امامی کنار بکشد بی شک موقتعا از اصولگرای خارج و به آقای ملکشاهی رای می دهیم.چرا که معتقدیم آقای امامی درشرایط فعلی گذینه مناسبی نیست

  [پاسخ]

  همشهری در :

  جوان اصولگرا،کلا دو خط نوشتی این همه غلط املائی!؟

  [پاسخ]

 43. این نظر سنجی کاملا تقلب بود و آقای قبادی از همین الان به فکر بازی در آوردنه ما به هیچ عنوان نظر سنجی رو قبول نداریم و از آقای امامی خواهش می کنیم به نفع آقای قبادی کنار نکشند .

  [پاسخ]

 44. شما دوبزرگوار مگر زنده نیاز به حکم دارد .نه به خدا شما دونفر که دم از اصولگرایی میزنید و بعد از شکست جریان به تهران فرار میکنید. گناه طرفدارانتان چیست ؟که گیر مخالفین میان وتا چهار سال از تمام مزایا محروم میشوند /خودشان و فرزندانشان در این شهر بدون کلانتر باید در خانه حبس شوند .دو نفرتان باهم باحضور امام جمعه قضیه را تمام کنید وگر نه دیگه دیر میشه هم برای خودتان همم طرفدارانتان

  [پاسخ]

 45. جناب امامی گرز گرانی بر تنه اصولگرایی زدی که برای همیشه نابودش کردی…

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط