سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۸:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۲ دی ۱۳۹۴در ۷:۴۰ ب.ظ تعداد بازدید: 708 بازدید کد خبر:50648 چاپ خبر

راه اندازی اولین مهد کودک حاشیه ای در شهرستان الیگودرز

0

رییس بهزیستی شهرستان الیگودرز در گفتگو با خبرنگار کشکان گفت: این مهد کودک ویژه خانواده های بی بضاعتی است که امکان دسترسی به خدمات آموزش را ندارند و برای اولین بار در الیگودرز راه اندازی شده است. در حاشیه اولین کارگاه آموزش مربیان پیش دبستانی و مدارس غیردولتی که با همکاری ادارات بهزیستی و آموزش […]

۱۳۹۴۰۷۰۷۰۰۰۵۲۶_PhotoA

رییس بهزیستی شهرستان الیگودرز در گفتگو با خبرنگار کشکان گفت: این مهد کودک ویژه خانواده های بی بضاعتی است که امکان دسترسی به خدمات آموزش را ندارند و برای اولین بار در الیگودرز راه اندازی شده است.

در حاشیه اولین کارگاه آموزش مربیان پیش دبستانی و مدارس غیردولتی که با همکاری ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش شهرستان الیگودرز برگزار شد، اسفندیار پولادوند رییس بهزیستی شهرستان الیگودرز گفت: اولین مهد حاشیه ای ویژه خانواده های فقیر و بی بضاعت که شرایط و امکان دسترسی به خدمات آموزشی را ندارد راه اندازی شده و کودکان حاشیه شهر الیگودرز می توانند از خدمات آموزشی این مهد بهره مند شوند.

وی افزود: در شهرستان الیگودرز ۳۱ مهد کودک شهری و روستایی تحت نظارت بهزیستی الیگودرز فعالیت می کنند که در روستا مهدها ۴۹۴ نفر از کودکان در حال آموزش می باشند و از خدمات یک وعده غذای گرم نیز بهره مند می باشند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. مهد حاشیه سال است در شهرستان کوهدشت فعالیت می کند

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط