سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۴:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۱ دی ۱۳۹۴در ۸:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,088 بازدید کد خبر:50570 چاپ خبر

نمایندگان مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با حضور در منزل معلم عشایری از خدمات وی تجلیل کردند

0

صبح امروز دوشنبه ۲۱ دی ماه مشاور عالی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان با حضور در منزل علی اسدزاده معلم عشایری که در سال ۹۱ به دلیل بیماری برگر دچار نقص عضو شده بود، از خدمات ارزنده وی در عرصه تعلیم و […]

۲۳

صبح امروز دوشنبه ۲۱ دی ماه مشاور عالی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان با حضور در منزل علی اسدزاده معلم عشایری که در سال ۹۱ به دلیل بیماری برگر دچار نقص عضو شده بود، از خدمات ارزنده وی در عرصه تعلیم و تربیت دانش آموزان تجلیل کردند.

 مشاور عالی مدیر کل و رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش لرستان در این دیدار با ابلاغ پیام مدیر کل آموزش و پرورش لرستان به این معلم شریف و ارزشمند عشایری گفت: معلم بالاترین جایگاه را در نظام ارزشی و دینی ما دارد و تکریم و تعظیم معلم وظیفه ای شرعی و قانونی است. نادر ساکی به اهتمام و دغدغه جدی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان برای پیگیری کارهای علی اسدزاده اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش دفاع از شان و جایگاه فرهنگیان و تلاش برای رفاه بیشتر آنان را وظیفه خود می داند و در این مسیر هم از تمام ظرفیت ها استفاده خواهد کرد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گزارشی از روند پیگیری پرونده این معلم عزیز ارائه کرد و گفت: با پیگیری های به عمل آمده با وزارت آموزش و پرورش تلاش می شود تا این همکار فرهنگی از حمایت های مادی و معنوی لازم برخوردار شود.

در ادامه این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از علی اسدزاده معلم منطقه عشایری که در سال ۹۱ با تشخیص بیماری برگر دچار نقص عضو شده، تجلیل شد.

ثق

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. چرادرگزارشات قبلی اموزش وپرورش این واقعیت رانمی پذیرفت

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط