سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۶:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ دی ۱۳۹۴در ۶:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,167 بازدید کد خبر:50542 چاپ خبر

بعد از رد صلاحیت حمید رسایی/ صلاحیت زاکانی برای دومین بار رد شد

0

گزارش های تازه از روند رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات حاکی است که علاوه بر حمید رسایی صلاحیت علیرضا زاکانی دبیر جمعیت رهپویان نیز تایید نشده است. کانال روزنامه ایران نوشت: این دومین بار است که صلاحیت زاکانی در مراجع انتخاباتی تایید نمی شود بار اول او در خرداد ۹۲ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد […]

IMG23174103

گزارش های تازه از روند رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات حاکی است که علاوه بر حمید رسایی صلاحیت علیرضا زاکانی دبیر جمعیت رهپویان نیز تایید نشده است.

کانال روزنامه ایران نوشت: این دومین بار است که صلاحیت زاکانی در مراجع انتخاباتی تایید نمی شود بار اول او در خرداد ۹۲ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد که شورای نگهبان صلاحیت اش را رد کرد و اکنون خبر می رسد که صلاحیت وی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تایید نشده است.

علیرضا زاکانی در کارنامه خود سابقه فرماندهی بسیج دانشجویی و عضویت فراکسیون اصولگرایان مجلس هفتم، مجلس هشتم و مجلس نهم (مجلس فعلی) را دارد.

او از اولین اعضای جمعیت ایثارگران تحت مدیریت حسین فدایی بود که بعدا جمعیت رهپویان انقلاب را تشکیل داد. او علاوه بر این مدیریت سایت جهان نیوز و نشریه پنجره را بر عهده دارد. زاکانی طی یک سال گذشته بویژه بعد از ریاست کمیسیون برجام بیشترین تلاش را برای متوقف ساختن توافق هسته ای انجام داد. او هم اکنون یکی از اعضای شورای ائتلاف اصولگرایان به ریاست حداد عادل است.
خبر عدم تایید صلاحیت این نماینده جریان اصولگرا در حالی اعلام شده که وی یک روز قبل با تشکیل نشست خبری در خبرگزاری مخالف دولت (فارس) اتهام های تند گروه های تندرو علیه وزیر نفت (بیژن زنگنه ) را تکرار کرد.

روزنامه های وابسته به جبهه پایداری امروز سخنان زاکانی علیه وزارت نفت را با عنوان افشاگری تیتر کردند. زاکانی تبلیغات علیه وزارت نفت روحانی را در حالی آغاز کرد که رئیس جمهوری با عزیمت به پارس جنوبی، یکی از موفقیت های چشمگیر وزارت زنگنه در پارس جنوبی را جشن گرفت و اعلام کرد که به ثمر رسیدن دو فاز استراتژیک ۱۵و ۱۶ عسلویه بزرگترین گام وزارت نفت در دوران تحریم می باشد که حاصل برنامه ریزی و تلاش های وزیر نفت و همکاران او است.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. داس حسن روحانی دوباره به کارافتاد.

  [پاسخ]

 2. زدی ضربتی” ضربتی نوش کن!

  [پاسخ]

 3. زدی ضربتی” ضربتی نوش کن!

  [پاسخ]

 4. سلام به منتقدین؛ در دوره ی انتقاد ممنوع، آزادی ممنوع، تجمع ممنوع، اقتدار ممنوع، تولید ممنوع، تفکر ممنوع و …

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط