سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۳:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ دی ۱۳۹۴در ۶:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 465 بازدید کد خبر:50532 چاپ خبر

با یک بی عقلی تحریم درست می‌شود، اما برداشتن آن سخت است

0

رئیس جمهور کشورمان با اشاره به اینکه تحریم درست کردن کار ساده ای است و با یک بی عقلی تحریم درست می‌شود گفت:‌ برداشتن تحریم و تعامل سخت است. خرابکردن و آتش زدن که کاری ندارد، ساختن کار مهمی است. به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری ها،حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مراسم بهره […]

۱۳۰۹۶۲_۹۷۷رئیس جمهور کشورمان با اشاره به اینکه تحریم درست کردن کار ساده ای است و با یک بی عقلی تحریم درست می‌شود گفت:‌ برداشتن تحریم و تعامل سخت است. خرابکردن و آتش زدن که کاری ندارد، ساختن کار مهمی است.

به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری ها،حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مراسم بهره برداری از مراحل ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی با اشاره به اینکه با دعوا، اختلاف و افراطی گری به هیچ جا نمی رسیم افزود :همه باید متحد شویم تا انتخابات صحنه رقابت آزاد ،‌اخلاقی و درست و عاقلانه باشد.
رئیس جمهور همچنین با اشاره به اینکه در این شرایط دولت افتخار دارد که توانسته تورم را مهار کند و رشد اقتصادی کشور در امسال هم مثبت است، تصریح کرد: سال آینده با عبور از تحریم‌ها سال رونق اقتصادی خواهد بود. ما بسیار خوشحالیم که یکی از قول هایمان در زمینه انرژی ، نفت، گاز و پتروشیمی در حال تحقق است. در سال ۹۶ همه فازهای پارس جنوبی به پایان خواهد رسید.

روحانی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به اینکه دولت به قول خود درباره ایجاد فضای سیاسی باز متعادل و غیر امنیتی عمل کرده است افزود: ان شاء الله شورای نگهبان هم در این مسیر خواهد بود و ما شاهد نشاط سیاسی در کشور خواهیم بود.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. روحانی :خراب کردن و آتش زدن که کاری ندارد، ساختن کار مهمی است.انصافا این جمله راخوب اومدی ” ساختن ۲۰۰۰۰سانتریویوژ وراکتورآب سنگین کارمهمی است ولی خراب کردن آن خیلی ساده است وبه قول حضرتت کاری ندارد.

  [پاسخ]

  شهری در :

  خوشا به حالت ای روستای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. من موندم از اینکه اقایان شورای شهر چرا هزینه ماشینی که به علت سهل انگاری عضو شورای شهر به اصطلاح خود گفته سرقت برده اند تاکنون وصول نشده اقای م .ک فردای قیامت باید جواب بده .

  [پاسخ]

 3. خدایی که خیلی راحت تمام زحمات کارشناسان هسته ای ایران را بر باد داد .به همین خاطر گفته خراب کردن کاری ندارد

  [پاسخ]

 4. مگه شما سانتریفوژهای آلوده رادر سال ۲۰۰۲ وارد نکردید….این در گزارش امانو آمده جناب روحانی ….خراب کردی ….

  [پاسخ]

 5. دولی که یه دیونه بورتی ا چه صد عاقل ار نمارتی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط