سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۰:۰۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۰ دی ۱۳۹۴در ۳:۴۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,273 بازدید کد خبر:50515 چاپ خبر

پایان اختلاف دو طایفه و نجات قاتل از پای چوبه دار

0

فرمانده انتظامی کوهدشت از پایان اختلاف شش ساله بین دو طایفه که منجر به صلح و سازش شد خبر داد. به گزارش کشکان،سرهنگ یاراله عبدی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو طایفه در شهرستان کوهدشت که در سال ۸۹ بین آنها درگیری و نزاع منجر به قتل روی داده بود، روز گذشته در […]

۱۸۷۹۲۸۱

فرمانده انتظامی کوهدشت از پایان اختلاف شش ساله بین دو طایفه که منجر به صلح و سازش شد خبر داد.

به گزارش کشکان،سرهنگ یاراله عبدی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو طایفه در شهرستان کوهدشت که در سال ۸۹ بین آنها درگیری و نزاع منجر به قتل روی داده بود، روز گذشته در روستای «زوله سرطرحان» از توابع شهر گراب این شهرستان با حضور بزرگان، ریش سفیدان و نیروهای انتظامی به صلح و سازش انجامید.

وی خاطر نشان کرد: پس از انجام اقدامات قانونی و سیر مراحل قضایی پرونده با وساطت سه ماهه ریش سفیدان و رئیس پلیس پیشگیری این فرمانده کوهدشت رضایت اولیای دم مقتول اخذ و در نهایت منجر به صلح و سازش بین این دو  طایفه شد.

فرمانده انتظامی کوهدشت افزود: اهالی بخش طرحان از این عمل خداپسندانه ابراز رضایت و خرسندی کرده و از تلاش مسئولان دستگاه قضا و نیروی انتظامی شهرستان برای برقراری نظم و امنیت منطقه در طول این مدت قدردانی کردند.

مرجع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. به امید روزی که خشونت رخت بردارد و دل ها حتی با خشونت خشن نباشند….

    [پاسخ]

  2. گراوند از روستای زوله

    با سپاس و قدردانی از جناب سرهنگ گراوند که با که با وسطت بزرگان و ریش سفیدان باعث بازگشت صلح و ارامش بعد سالها به منطفه شدن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط