سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۹:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۰ دی ۱۳۹۴در ۴:۵۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,044 بازدید کد خبر:50503 چاپ خبر

جوابیه اداره غله شهرستان کوهدشت به خبر کشف ۲۰ تن گندم آلوده

0

مدیر محترم سایت خبری کشکان؛ احتراما درخصوص درج مطلب گندم کارخانه آرد نمونه ستاره کوهدشت به استحضار میرساند پروسه تولید آرد دارای سه مرحله بوجاری می باشد که در این مراحل تمام مواد خارجی(افت مفید وغیرمفید)تفکیک و فقط گندم وارد مرحله بعدی که شستشو و نم زنی است می گردد پس ازطی این مراحل گندم وارد […]

۳۷۴۹۶۸۳_۵۵۱

مدیر محترم سایت خبری کشکان؛ احتراما درخصوص درج مطلب گندم کارخانه آرد نمونه ستاره کوهدشت به استحضار میرساند پروسه تولید آرد دارای سه مرحله بوجاری می باشد که در این مراحل تمام مواد خارجی(افت مفید وغیرمفید)تفکیک و فقط گندم وارد مرحله بعدی که شستشو و نم زنی است می گردد پس ازطی این مراحل گندم وارد الکهای میکرونی میگردد که کاملا سبوس را جدا مینماید و آرد استاندارد را جهت توزیع وارد شبکه می نماید.تاکید می گردد این مراحل به شدت توسط کنترل کیفی کارخانه ،کنترل کیفی غله وشبکه بهداشت نظارت وکنترل می گردد. درمورخه ۹۴/۱۰/۱۴ حسب گزارش مدیر کنترل کیفی کارخانه آرد نمونه ستاره کوهدشت مبنی بر ورود یک محموله گندم با افت غیر مفید بالا به کارخانه،بلافاصله مسئولین غله شهرستان به محل کارخانه مراجعه و پس از روئیت گندم موصوف از ورود این محموله به چرخه تولید آرد جلوگیری بعمل آورده تا مورد بازرسی کارشناسان شبکه بهداشت قرار گیرد کارشناسان شبکه بهداشت نیز در همان روز ازمحموله مذکور بازرسی و با هماهنگی و همکاری اداره صنعت ،معدن وتجارت ،شبکه بهداشت،اداره غله وکارخانه آرد این مقدارگندم بصورت جداگانه نگهداری وبا توجه به عدم رطوبت وعدم کپک زدگی و قابلیت بوجاری شدن با حضور ادارات مذکور خارج ازمحیط کارخانه اقدام لازم در جهت بوجاری بعمل آمده و درمورخه ۹۴/۱۰/۱۹ نیز با حضور سایر کارشناسان مجدد از گندم مذکور جهت آزمایشات میکروبی نمونه گیری و بمنظور برطرف شدن هرگونه شک وشبهه به معاونت محترم غذا و داروی استان ارسال گردید.ضمنا یادآورمی شودانبارهای مکانیزه کوهدشت کاملا شرایط ذخیره سازی استاندارد گندم را دار می باشند وبراساس بازدید و بررسی مورخه ۹۴/۱۰/۱۷ کارشناسان بهداشت و پ‍ژوهشکده غله استان از گندم های موجود در انبارهای این شرکت هیچگونه آلودگی مشاهده نگردید و گندم های موجود در شرایط کاملا استاندارد و قابل قبول نگهداری و به کارخانجات آرد سازی  سطح استان حمل و تحویل می گردند.

روابط عمومی اداره غله شهرستان کوهدشت

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. توجه بفرمایید: «…با توجه به عدم رطوبت وعدم کپک زدگی و قابلیت بوجاری شدن با حضور ادارات مذکور خارج ازمحیط کارخانه اقدام لازم در جهت بوجاری بعمل آمده و درمورخه ۹۴/۱۰/۱۹ نیز با حضور سایر کارشناسان مجدد از گندم مذکور جهت آزمایشات میکروبی نمونه گیری…»
  معنی و مفهوم جملات فوق دقیقا این است که قرار است از گندمهای مذکور (آ غی!) آرد تولید شود و به خورد ملت داده شود. اگر غیر از این است مسولین غله شهرستان توضیح دهند.

  [پاسخ]

  همشهری در :

  جناب آغی,گفته شده نمونه به آزمایشگاه فرستاده شده در صورتی که آلودگی ثابت بشه به هیچ عنوان آزمایشگاه مرجع غذا و دارو اجازه استفاده ورو نمیده, بعدش جوری که مشخص بود فقط روش چندتا کبوتر مرده انداخته بودن اگه خوب نگاه کرده باشین مشخصه .

  [پاسخ]

 2. امرایی اصولگرای ولایت مدار از رومشگان

  گزارشات اولیه چیز ی دیگه میگفتن .مثل اینکه فشارهای جنایی کار خودش را کرد .نکنه مردم مقصرند ؟اداره غله و کارخانه آرد هر دو مقصرند .چطور میشه از این آردها استفاده کرد .اینها وجدان دارند ؟

  [پاسخ]

 3. وای چه خوب دیگر بجای نان خالی درنانوایی ها نان وگوشت پرنده آن هم زیر نظرکارشناسان اداره غله وبهداشت می خریم. فقرا نگران گوشت نشوند.

  [پاسخ]

  هاي اي در :

  وای جان به نظر مبارکت !!!‌ من اگر نان بیشتری بخرم ! دیگر نیاز به خریدن گوشت ندارم. به نظرت کابوس ها وخواب های آشفته شب هایم مال این گوشت ها نیست؟ به نظرت اداره بهداشت فقط در تولید نان قوی عمل می کند یا در دفع زباله کنار خیابان ها ودر سایر اقلام تاریخ مصرف گذشته و… و…. و…………….. هم نظارت دارد.

  [پاسخ]

  با اطلاع در :

  جهت اطلاع ,ماهانه دو بار از کارخانجات نمونه برداری شده و تمام آزمایشات بر روی اون انجام میشه در صورت آلودگی به مراجع قضایی فرستاده میشه و برخورد قاطع میشه با کارخونه همراه با بستن کارخونه.لطفا بدون اطلاع نظر ندین بعدا باید به خدا جواب پس بدین

  [پاسخ]

 4. آقای غله شمانحوه تولیدآردوتوضیح دادیدبجای عذرخواهی وبرخوردوتنبیه کارخانه داریدتوجیه میکنید.شایدکارخانه دارباغله هم هماهنگ باشدخدامیدونه وشما!!!اون همه کثافت که تومقدارکم گندم بودموش هم نمی خوره دفاع بیجانکنید.

  [پاسخ]

  هاي اي در :

  آقای غله وقتی بی رحمانه برای کشاورزان افت زیاد می زدی فکر نکردی چند پرنده مرده از آه کشاورزان آخرش دامن گیرت می شود؟

  [پاسخ]

  لک در :

  جناب منتقد تنها چیزی که آدم میتونه با یقین بگه زمانی هست که آزمایشات انجام بشه ونتیجه مشخص بشه بعدش میشه اطهار نظر کرد اونم با قاطعیت.اگه کارخونه با غله هماهنگ بود پس چرا مسؤلان کارخانه بهداشت رو در جریان گذاشته لطفا بدون اطلاع اظهار نظر نفرمایید.باتشکر

  [پاسخ]

 5. آقای فرماندار خدا وکیلی و وجدانا شما از جوابیه مسخره اداره بی در و پیکر غله قانع شدی ؟؟ اصلا معلوم هست اداره غله چی گفته ؟؟ صد رحمت بر پدر مسئولین کارخانه جهت شفاف سازی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط