سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۹:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ دی ۱۳۹۴در ۱۱:۵۲ ق.ظ تعداد بازدید: 446 بازدید کد خبر:50422 چاپ خبر

رهبر انقلاب: همه در انتخابات شرکت کنند، حتی کسانیکه نظام و من را قبول ندارند برای حفظ و اعتبار کشور بیایند

0

  رهبر معظم انقلاب در جمع هزاران نفر از مردم قم، فرمودند: همه در انتخابات شرکت کنند، حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند برای حفظ و اعتبار کشور شرکت کنند. یک جبهه‌ی وسیع دشمن در مقابل خودمان داریم؛ از سردمداران رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا… تا عوامل تکفیری و داعش/ همه‌ی تحلیل‌های آنها متوجه این […]

 

IMG11263057

رهبر معظم انقلاب در جمع هزاران نفر از مردم قم، فرمودند: همه در انتخابات شرکت کنند، حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند برای حفظ و اعتبار کشور شرکت کنند.

یک جبهه‌ی وسیع دشمن در مقابل خودمان داریم؛ از سردمداران رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا… تا عوامل تکفیری و داعش/ همه‌ی تحلیل‌های آنها متوجه این است که چه کنند تا درخت تناور انقلاب را ریشه‌کن کنند/ همه‌ی همتشان این است که این ماندگاری را از بین ببرند؛ همه‌ی همت ما باید این باشد که ماندگاری انقلاب بماند.

همه در انتخابات شرکت کنند، حتی کسانیکه نظام را قبول ندارند برای حفظ و اعتبار کشور شرکت کنند/ ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد/ انتخابات مال رهبری نیست مال ایران اسلامی و جمهوری اسلامی است/ این موجب تقویت نظام و تأمین ماندگاری آن و باقی ماندن کشور در حصار امنیت کامل و بالا رفتن اعتبار و ابهت ملت است.

همه سعی کنند درست انتخاب کنند/ مجلس کنونی در مسائل بین المللی مواضع خیلی خوبی میگیرد که مغتنم است/ این کجا و آن مجلسی کجا که در مقابل دشمنان همان حرف آنها را چه در قضیه هسته‌ای چه در قضایای گوناگون تکرار میکند/ یکایک افراد نماینده دخیلند و انسان باید به شکل اطمینان بخشی به نتیجه برسد.

اگر کسانیکه فهرستی را معرفی کرده‌اند متدین، مؤمن، انقلابی و در راه امام باشند به حرفشان اعتماد می‌کنم و رأی میدهم/ اگر دیدم به مسائل انقلاب، دین و استقلال کشور خیلی اهمیتی نمی‌دهند و دلشان دنبال حرف آمریکا و غیرآمریکاست به حرفشان اعتماد نمیکنم.

مجلس خبرگان خیلی مهم است/ آن روزی که رهبر فعلی در دنیا نباشد یا رهبر نباشد، این مجلس باید رهبر انتخاب کند که کلید حرکت انقلاب دست او (رهبر) است/ آیا خبرگان کسی را انتخاب خواهد کرد که در مقابل هجمه دشمن بایستد، به خدا توکل کند، شجاعت نشان دهد و راه امام را ادامه دهد یا کسی را که جور دیگریست؟

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. به قربانت شوم آقای مهربان

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط