سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۹:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۸ دی ۱۳۹۴در ۷:۰۱ ب.ظ تعداد بازدید: 977 بازدید کد خبر:50398 چاپ خبر

پیام تشکر و اعتذار بازماندگان مرحومه مغفوره کربلائیه کلثوم قاسمی (احمدی کوشکی)

0

بسم الله الرحمن الرحیم إنا لله و إنا إلیه راجعون « آنچه که خداوند بزرگ مقدر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست و بر آنچه که حکمت متعالی اش تعلق می گیرد هیچ کس را جرأت تعبیر و تعدیل نمی باشد» با تقدیم احترام بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود […]

gt_wrfbdsa9bj0148

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله و إنا إلیه راجعون

« آنچه که خداوند بزرگ مقدر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست و بر آنچه که حکمت متعالی اش تعلق می گیرد هیچ کس را جرأت تعبیر و تعدیل نمی باشد»

با تقدیم احترام بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از کلیه همکاران، دوستان، آشنایان، بستگان، مردم شریف و مسئولین محترم شهرستانی، استانی، کشوری و لشکری از استان های لرستان، کرمانشاه، ایلام، تهران و البرز که با شرکت در مراسم تشییع، تدفین، مجالس ترحیم و یادبود مرحومه مغفوره کربلائیه کلثوم قاسمی (احمدی کوشکی) باعث کاهش آلام و تسلی خاطرمان گردیدند اعلام نموده و از خداوند منان طول عمر با عزت برای تمامی بزرگواران و خانواده محترمشان خواستاریم.

همچنین از کلیه دوستانی که با ارسال پیامک و پارچه نوشته و تماس تلفنی با ما ابراز همدردی نمودند صمیمانه تشکر می نمائیم.

قطعاً رنج و اندوه از دست دادن آن عزیز خارج از تحمل بود اما یاری و صبر الهی و لطف بزرگوارانی که ما را در این غم عظیم یاری کردند و خود را با ما شریک دانستند به ما توان و قدرت به دوش کشیدن آن را داد.

بی شک زبان ما از پاسخ دادن به محبت های شما قاصر است اما به رسم قدرشناسی، بر خود لازم دانستیم از تمامی شما عزیزان تشکر نمائیم.

إن شاء الله فرصت جبران زحمات شما در شادی هایتان میسر گردد.

از طرف خانواده های احمدی کوشکی و اسدی رئیسوند

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. امین آدینه وند

  مادر بزرگ عزیزو مهربانم روحت شاد یادت همیشه در دل ما زنده خواهد ماند و همیشه آن خاطرات دوران بچگی و جوانی مان را که در کنارت بودیم را فراموش نخواهیم کرد

  [پاسخ]

 2. عمه جان روحت با فاطمه زهرا محشور باد

  [پاسخ]

 3. روح این مادر بزرگ دلسوز ومهربان با فاطمه زهرا وزینب کبرا همراه وهمنشین باد.خدایش رحمت کند که شعر مادربودن را زیبا سرود.نامت جاودانه ویادت به خیر وخوبی.بهشت رضوان جایگاهت.تسلیت باد برفرزندان وبازماندگان .

  [پاسخ]

 4. مادربزرگ عزیز و مهربان همیشه دلسوز و غمخوار ما بودی و خاطرات دلسوزی ها و مهربانی هایت در کنار سفره ی همیشه پهنت را هرگز فراموش نخواهیم کرد.روحت شاد و یادت گرامی باد

  [پاسخ]

 5. مادربزرگ عزیز یادت و خوبیهایت تا ابد درذهن ماخواهد ماند

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط