سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۰:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۹ آبان ۱۳۹۱در ۹:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 78 بازدید کد خبر:5034 چاپ خبر

رویانیان: به موقع درمورد ژوزه تصمیم می گیریم/ برخورد با ما عمدی بود

0

محمد رویانیانˈ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به شکست های متعدد این تیم در لیگ برتر گفت به موقع در مورد ˈ مانوئل ژوزهˈ سرمربی پرتغالی تصمیم می گیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه مجمع سالانه فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره سرنوشت سرمربی پرتغالی این تیم گفت: فعلا که ژوزه سر کار است.

خبرنگاری پرسید: با توجه به این شکست ها نمی خواهید درباره او تصمیمی بگیرد؟

رویانیان پاسخ داد: بجایش تصمیم هم خواهیم گرفت.

وی درباره علت ترک جلسه مجمع فدراسیون فوتبال گفت: این از ساختار گزارش دهی و این هم از چیدمانشان. من مدیرعامل بزرگترین باشگاه فوتبال ایران هستم ولی نمی دانم پول کجاست و حق پخش تلویزیونی مسابقات کجا؟

رویانیان افزود: من این وضعیت را پیش بینی می کردم ولی با این حال وقتی این وضعیت را دیدم نتوانستم تحمل کنم.

وی در پاسخ به این که به چه دلیل همراه با فتح الله زاده جلسه را ترک کرده ، گفت: درست است که ما رقیبیم ولی رفیق هم هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس سیستم گزارش دهی در جلسه مجمع فدراسیون را ˈ ناسالمˈ توصیف کرد و گفت: ما مجبوریم خیلی بی نظمی ها را تحمل کنیم. این لیگ است؟ 150 روز تعطیل است. من 12 ماه به بازیکنان پول می دهم ولی شش ماه هم نمی توانم از آنها بازی بگیرم.

رویانیان لغو جام حذفی را ˈ توهین به شعور مدیران باشگاه هاˈ توصیف کرد و گفت: در برخی کشورها سه تا لیگ برگزار می شود . چرا در ایران این طور است ؟ چرا مقررات باید همیشه علیه ما باشد؟

مدیرعامل پرسپولیس گفت: چرا باید جام حذفی لغو شود. چرا در شرایطی که تیم های رده های پایین تر فرصت خودنمایی دارند باید این فرصت از آنها دریغ شود؟ این فوتبال و این اخلاق و سیستم مدیریتی باید اصلاح شود.

رویانیان در جواب به این که خود او هم دیر در جلسه حاضر شده است، گفت: انتقاد بجایی است. جایی کار داشتم و نتوانستم به موقع برسم. کار واجب و مهمی بود. خواستم قبل از رای گیری بیایم ولی به نظر می رسد چنین برخوردی در این جلسه با ما عمدی بود.

یکی از خبرنگاران پرسید: فکر نمی کنید این حرکت اعتراضی به زیان باشگاه پرسپولیس تمام شود؟ مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما در خیلی چیزها ضرر کردیم این هم روی آن.

وی در جواب به این سوال که با توجه به این حرکت اعتراضی آیا او هم به جمع متقاضیان مجمع فوق العاده فدراسیون پیوسته است، گفت: من با این فکر این کار را نکردم. آدمی هم نیستم که برای آوردن و بردن کسی زد و بند کنم ، ولی اگر تغییری نبینیم باید این کار را بکنیم.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط