سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۰:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ،‌ ۰۴:۱۱
۱۶ دی ۱۳۹۴در ۳:۳۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,873 بازدید کد خبر:50262 چاپ خبر

انتصاب یک دلفانی به سمت فرماندهی نیروی انتظامی کوهدشت

0

به گزارش خبرنگار کشکان، صبح امروز و در حضور فرمانده انتظامی لرستان، الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کوهدشت، اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران این شهرستان، با حکم سردار قنبری فرمانده نیروی انتظامی لرستان، سرهنگ “یاراله عبدی چراغ” به عنوان فرمانده نیروی انتظامی کوهدشت منصوب گردید. در این جلسه […]

IMG10040837

به گزارش خبرنگار کشکان، صبح امروز و در حضور فرمانده انتظامی لرستان، الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کوهدشت، اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران این شهرستان، با حکم سردار قنبری فرمانده نیروی انتظامی لرستان، سرهنگ “یاراله عبدی چراغ” به عنوان فرمانده نیروی انتظامی کوهدشت منصوب گردید.
در این جلسه از زحمات سرهنگ “محمد صادق رستمی مرادی” فرمانده پیشین و سرهنگ “سلطان‌علی زارع “سرپرست فرماندهی انتظامی کوهدشت بابت خدمات انجام شده قدردانی گردید.
سرهنگ ” عبدی چراغ” پیش از این فرماندهی انتظامی شهرستان دوره‌ چگنی را بر عهده داشته است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. مبارک باشه.همش به نفع دکتر یاری پیش میره .

  [پاسخ]

  صدای مردم در :

  محمودی فکر کنم شدیدا دچار توهم شدی…..
  خوش به حالت

  [پاسخ]

 2. سلام . جناب سرهنگ عبدی انتصاب بجای شما را که نشان از لیاقت و شایستگیتان میباشد تبریک میگویم و برایتان آرزوی توفیق و سر بلندی مینمایم . موفق و پیروز باشید .

  [پاسخ]

 3. یکی ازبارزترین خصوصیات سرهنگ عبدی به اتفاق نظر کسانی که ایشون رو میشناسند ویا همکار ایشون بودند٬قانونمندی و وامدارهیچ گروه و هیچ کسی نبودن ایشونه/واقعا رضای خدا و کار خالصانه براشون مهمه/امیدوارم در کوهدشت هم همین روش رو اعمال کنند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط