سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۴:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۶ دی ۱۳۹۴در ۳:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 826 بازدید کد خبر:50259 چاپ خبر

اصلاح طلبانی که صلاحیتشان برای ورود به مجلس تایید شد/ از فرزندان هاشمی تا عارف و معین

0

اعتماد نوشت: اکثر سیاسیون مطرح توانسته‌اند نظر مثبت هیات‌های اجرایی انتخابات را جلب کنند. از میان اصلاح‌طلبان شاید شاخص‌ترین نام‌ها محمدرضا عارف در تهران و مصطفی معین در شیراز باشند. ضمن آنکه برخی منابع نیز دیروز از تایید صلاحیت فرزندان آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی برای انتخابات مجلس دهم توسط هیات‌های اجرایی خبر داده‌اند. پیشتر محسن و فاطمه […]

۱۳۹۱۰۲۱۲۰۰۰۰۶۷_PhotoA

اعتماد نوشت: اکثر سیاسیون مطرح توانسته‌اند نظر مثبت هیات‌های اجرایی انتخابات را جلب کنند. از میان اصلاح‌طلبان شاید شاخص‌ترین نام‌ها محمدرضا عارف در تهران و مصطفی معین در شیراز باشند.

ضمن آنکه برخی منابع نیز دیروز از تایید صلاحیت فرزندان آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی برای انتخابات مجلس دهم توسط هیات‌های اجرایی خبر داده‌اند. پیشتر محسن و فاطمه هاشمی اعلام کرده بودند که در صورت تایید صلاحیت نهایی هر دوی آنها، یکی از فرزندان آیت‌الله هاشمی به نفع دیگری کنار خواهد رفت. در تهران همچنین چهره‌هایی چون محمدجواد حق شناس، الیاس حضرتی، جواد اطاعت و ابوالفضل شکوری از سوی هیات‌های اجرایی تایید صلاحیت شدند. سید حسن رسولی، رسول منتجب‌نیا و محسن رهامی هم توانسته‌اند در این مرحله تایید صلاحیت خود را دریافت کنند. محسن مهرعلیزاده، سید محمود میرلوحی و مرتضی مبلغ از دیگر افرادی هستند که نام‌شان در فهرست افراد تایید صلاحیت شده دیده می‌شود. این در حالی است که حسین کاشفی، از نامزدهای اصلاح‌طلب مجلس دهم اعلام کرده که از ادامه حضور در صحنه رقابت انصراف داده است. همچنین علی مطهری، مرتضی اشراقی و اعظم طالقانی تایید شده اند. اما حسین نقاشی و فاطمه راکعی اعلام کردند هیچ اطلاعی مبنی بر رد صلاحیت‌شان در این مرحله به آنها اعلام نشده است.

در میان رد صلاحیت شده ها هم می توان به یدالله طاهرنژاد، احمد عزیزی و علی محمد نمازی از حزب کارگزاران، حجت‌الاسلام علی کمساری معاون فرهنگی هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، علی صالح‌آبادی مدیر مسوول روزنامه ستاره صبح، جواد خیابانی، مجری و گزارشگر تلویزیونی اشاره کرد.

در جریان اصولگرا نیز به نظر نمی‌رسد به جز رسایی، چهره دیگری با مشکلی جدی در این مرحله برخورد کرده باشد. دیروز به جز خبر ردصلاحیت این نماینده تهران، هیچ خبر مشابهی از نامزدهای شاخص و مشهور اصولگرا نه در پایتخت و نه در دیگر نقاط کشور مخابره نشد.

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط