سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۵:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۵ دی ۱۳۹۴در ۷:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,735 بازدید کد خبر:50254 چاپ خبر

پس از برکناری سوشا مکانی/ علیرضا بیرانوند در یک قدمی پرسپولیس

0

علیرضا بیرانوند می‌گوید نتیجه مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس فردا مشخص می‌شود. به گزارش ایسنا، دروازه‌بان سابق نفت که در حال مذاکره با سرخ‌پوشان تهرانی است پس از خروج از جلسه با سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ادامه جلسه ما به فردا موکول شد. جلسه خوبی را برگزار کردیم منتها در میان جلسه از وزارت ورزش به […]

۱۷۷۶۷_orig

علیرضا بیرانوند می‌گوید نتیجه مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس فردا مشخص می‌شود.

به گزارش ایسنا، دروازه‌بان سابق نفت که در حال مذاکره با سرخ‌پوشان تهرانی است پس از خروج از جلسه با سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ادامه جلسه ما به فردا موکول شد. جلسه خوبی را برگزار کردیم منتها در میان جلسه از وزارت ورزش به طاهری زنگ زدند که به محل وزارت برود به همین خاطر ادامه جلسه ما به فردا موکول شد و فردا نتیجه نهایی مشخص می شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه نفت گرفته است یا خیر گفت: وقتی من اینجا هستم یعنی رضایت‌نامه‌ام را گرفته‌ام.

بیرانوند همچنین در واکنش به این مطلب که قرار بود به استقلال برود و حالا قرار است به پرسپولیس برود، گفت: به هر حال من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و به هر تیمی که احساس کنم برایم بهتر است می‌روم.

بیرانوند جایگزین سوشا مکانی دروازه بان پیشین پرسپولیس می شود که به علت برخی حواشی بازداشت شده و از ترکیب پرسپولیس کنار گذاشته شد.

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط