سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۴:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۵ دی ۱۳۹۴در ۸:۱۴ ق.ظ تعداد بازدید: 1,793 بازدید کد خبر:50172 چاپ خبر

پاسخی به شریعتمداری/ جناب احمدی نژاد چگونه جیبوتی را از روی نقشه پیدا کردند تا برایشان ساختمان مجلس بسازد؟!

0

مصطفی شکری

بپرسید چرا به دستور آن رئیس جمهور محترم در سال ۱۳۸۷ از طریق بانک توسعه صادرات “وام ۱۰ میلیون دلاری” به جیبوتی داده شد؟

شریعتمداریمصطفی شکری/ کشکان: در خبرها آمده است که مدیر مسئول محترم روزنامه کیهان رفتار سران جیبوتی برای قطع رابطه با ایران را به سخره گرفته است.

به گزارش «ایلنا»، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان واکنش طنز آمیزی به قطع رابطه کشور جیبوتی با ایران داشته و در صفحه‌ شخصی‌اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشته است: «وزارت خارجه کشورمان به دیپلمات‌های جیبوتی ۲۴ ساعت فرصت داد تا کشور خود را روی نقشه پیداکنند».

در پاسخ به جناب شریعتمداری همین بس که از ایشان پرسیده شود: چرا این سوال را از محمود احمدی نژاد/ رئیس جمهور محترم دولت قبل/ نپرسیدید؟ ای کاش از  جناب احمدی نژاد می پرسیدید که ایشان چگونه این کشور را در روی نقشه پیدا کردند تا برایشان “ساختمان مجلل مجلس” بسازد؟ و دیگر اینکه بپرسید چرا به دستور آن رئیس جمهور محترم در سال ۱۳۸۷ از طریق بانک توسعه صادرات “وام ۱۰ میلیون دلاری” به جیبوتی داده شد؟

۴۶۲۵۳۷_۹۹۴                                   ساختمان مجلس جیبوتی که توسط دولت قبل در این کشور ساخته شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دارند به پاسپورت ایرانی عزت میدن …..در دوره احمدی نژاد همه از ما حساب می بردند……

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  خودت را گول بزن آفرین

  [پاسخ]

 2. به نام خدا
  احداث ساختمان مجلس جمهری جیبیوتی از طریق یک خط اعتباری ده میلیون یورویی به وسیله بانک توسعه صادرات درسال ۱۳۸۱در دولت اصلاحات صورت گرفت .واحداث این ساختمان در سال ۱۳۸۵در دولت مهر وعدالت شروع شد.این طرح مصوب شده دولت اصلاحات میباشد .که
  در دولت آقای روحانی به اتمام رسیدوتوسط دکتر علی لاریجانی درسال ۱۳۹۳افتتاح گردید.

  [پاسخ]

  گل آقا در :

  به نام همان خدا ! سیّد جان ، واسه این که وام رو به دولت اصلاحات نسبت ،بدی خیلی شتاب داشتی ها ! طوری که دوسه تا غلط املایی و نگارشی رو ندیدی . سریع رفتی و این مطلب رو از سایت های افراطی برداشتی و با خوشحالی نگاشتی !!( وای ! شعر گفتم !!) . دم انتخاباته و …خدا همه مون رو ببخشه !

  [پاسخ]

  مردمی در :

  موافق حرف شما هستم .احمدی نژاد پول نفت ۱۴۰دلاری صرف جیبوتی و امثالهم میکرد.

  [پاسخ]

  بنده خدا در :

  مردمی جان دیدگاه سیدجعفرنقدی رابخوان وخاموشی گزین.

  ناشناس در :

  البته کلا طرفداران احمدی نژاد ارزش جواب ندارن ، اما اگر هم میخواید جواب بدید بهشون روشش مسخره کردنشون نیست . با این روش، هیچ فرقی با امثال اینها ندارید
  http://www.investiniran.ir/fa/news/921

  [پاسخ]

  خق در :

  مطمئنم سوادجعفرخان این اندازه کفاف نمیده!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

  محمدی در :

  سیدجان بهتر بوددر مورد وام های قرض الحسنه زمان خودت که به افراد غیر فر هنگی می دادی کامنت بزاری

  [پاسخ]

  سیدجعفر نقدی در :

  به نام خدا
  حضور برادر ارجمندم جناب آقای محمدی عرض سلام دارم . به اطلاع جنابتان می رسانم درطول مدت تقریبا پنج سال که بنده حقیر درتعاون اداره آموزش وپرورش شهرستان کوهدشت در خدمت همکاران محترم فرهنگی بوده ام ، عند الله وعند رسول حتی یک مورد وام ،چه قرض الحسنه که شما برادر عزیر فرموده اید وچه وام های دیگر از هربانکی به افراد غیر فرهنگی داده نشده است .درضمن کلیه برگه های دوم وامها درتعاون آموزش وپرورش موجود میباشد.

  [پاسخ]

 3. برای اینکه احمدی نژاد فکر ای روزو کرده بود که یه دولتی پخمه وبی عرضه در ایران میاد سرکار که هر کی از راه برسه واسش شاخ و شونه میکشه

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  موافق م که همه برامون شاخ شدن این هم سیاست تساهل وتسامح

  [پاسخ]

  همشهری در :

  نه عزیزم این حسادت دیپلماسی ایران با ابر قدرتهاست که این کشورها از عصبانیت نمی دانند چکار می کنند.

  [پاسخ]

 4. بله زمان احمدی نژاد زمین زمان از ایران واسم ایرانی حساب میبرد تمام معادلات غربی هارو بهم ریخت از هیچ کشوری ترسی نداشت براهرکس حتی امریکا شاخوشونه کشید بارها همه شاهدیم که گفت هرکس توان مقابله با ایران را دارد این گوی این میدان اماحالا عراب پاپتی دارن واسه ما شاخوشونه میکشن

  [پاسخ]

  خق در :

  جواب ابلهان خاموشیست!

  [پاسخ]

  م در :

  وابلح بودنشان بی نهایت تهی است

  [پاسخ]

 5. سلام با مطالعه کامنت های آقای جعفری ،نقدی و تالف دقیقا میشه فهمید که جیبوتی حق داشته سفیر ایران را اخراج کنه. آقایان انتظار دارن دولت سر پادشاه عربستان و مردم آنها را از پشت ببره.تورو خدا اینقد کوته فکر نباشدبه کشورهای متمول دنیا بنگرید و ببیند کسی در فکر شاخ و شونه کشیدن نیست همه دارن میگن کی حقوق بشر رو رعایت کرده کی نکرده ملاکشون برا ارزش هرکشوری تعداد جنگها و خون و خونریزیها نیست ملاک آرامش،آزادی و دانش ان کشور است . از آقایانی که اسمشون ذکر شد پوزش میطلبم

  [پاسخ]

  بنده خدا در :

  جناب نوری میشه بفرماییدملاک کشورهای به قول شما متمول در ارزش گذاری برای کشورهایی مانند عربستان چیست؟ ضمنا هیچکس ازدولت روحانی انتظارنداردسرپادشاه عربستان راببرد که اگر می بریددرماجرای فرودگاه جده-که اعتبارگذرنامه ایرانی تاییدشد- می برید.

  [پاسخ]

 6. به نام خدا
  یادمان باشد که ما همین الان هم داریم تقاص خطاهای دولت گذشته را پس می دهیم که با سیاست دهن کجی به قوانین بین الملل باعث شد که تمام دنیا با ما رابطه ای در خور شان ملت ایران نداشته باشند.
  یادمان باشد که جناب احمدی نژاد قطعنامه های سازمان ملل و شورای امنیت را به باد تمسخر می گرفت و با نیشخند اعلام می کرد که :بگذارید این قدر قطعنامه صادر کنند تا قطعنامه دانشان پاره شود.تنها شانسی که اون آقا داشت نفت را به بشکه ای ۱۳۰دلار می فروفت و هرچند ما تحریم بودیم اما بابک جان برایش تحریمها را دور می زد و بنده خدا یه چیزی هم به جیب خودش می زد.
  یادمان باشد که یارانه را پول امام زمان می دانست و می گفت که این پول را خرج نکنید که تبرک است.
  یادمان باشدکه معاونان رئیس جمهور دولت پاک دستان هم اکنون در اوین دارند آب خنک می خورند.
  یادمان باشد که رئیس جمهور گذشته با افتخار از رابطه با مجمع الزایر قمر حرف می زد.
  یادمان باشد که ادبیات رئیس جمهور گذشته بسیار چندش آوربد.به عنوان مثال به مخالفین خود می گفت :شما کجاتون می سوزه ؟آب رو همان جایی بریزید که می سوزه چرا آب رو جایی دیگه می ریزید. ویا این ممه را لولو برد.
  یادمان باشد که با سماجت تمام می خواست رحیم مشایی را به عنو.ان معاون اول خود منصوب کند که حکم حکومتی رهبری مانع از آن شد.
  یادمان باشد که ۱۳روز تمام قهر کرده و در سر کار خود حاضر نشد.
  یادمان باشد که با سیاست بگم بگم مجلس اصولگرا را بهم ریخت.
  یادمان باشد که وزیر خارجه اش را هنگامی که در سفر افریقا بود از کا برکنار کرد و وقتی از او پرسیدند که آیا بهتر نبود صبر می کردی تا آقای متکی از سفر برگردند و آنوقت او را کنار می گذاشتید در جواب گفتند که ایشان یک پایش در زمین و یک پایش در آسمان است و ما ندانستیم که اکنون در سفر است.
  یادمان باشدکه در جریان انتخابات ایشان جمعیت میلیونی مخالف خود را در تهران خس و خاشاک نامید.
  یادمان باشدهای فراوانی که اگر بخواهم همه را بگویم وقت و حوصله زیادی می طلبدو فقط می گویم که:
  شرح این هجران و این خون جگر
  این زمان بگذار تا وقت دگر

  [پاسخ]

  بنده خدا در :

  ضمنا یادمان باشدکه فرزنددلبند هاشمی رفسنجانی هم دراوین آب خنک می خورد.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  ممنون از این همه یادآوری
  همون جوری که به قول دوستان فتنه رو “”نباید””فراموش کرد
  این مطالب دوستمون رو هم هر چند وقتی یادآوری کنیم و سعی کنیم که حداقل من بعد در انتخاب هامون اشتباه به این بزرگی و جبران
  ناپذیری رو انجام ندیم.
  انشالا که ملت دیگر وجود چنین مسوولینی رو به خود نبیند.

  [پاسخ]

  رحیمی.م در :

  همشهری جان حرف دل مارو زدید درود برشما!

  [پاسخ]

 7. ای خدا کمکمان کن تا یادمان باشددرآینده این (همشهری )رارییس جمهورکنیم.

  [پاسخ]

 8. جناب همشهری” احمدی نژاد مخالفانش را خس وخاشاک ننامید بلکه به حق فتنه گران راخس وخاشاک نامیدو این حقیقت در۹دی به اثبات رسیدکه فتنه گران خس وخاشاکی بیش نیستد.ضمنا شما که اینقدر حافظه تان قوی است وسیرتاپیاز سخنان احمدی نژاد را به یاد داریدچطورالقابی راکه جناب روحانی با آن منتقدانش را می نوازدودرنهایت آنان رابه جهنم حواله می دهدبه یادنمی آورید؟البته زیادمطمئن نیستم که کشکان این دیدگاه رادرح کند.

  [پاسخ]

 9. اگر چه احمدی نژاد پافشاری کرد ولی در برابر مواضع رهبری عقب نشینی کردن چیزی که الان اصلا ازش خبری نیست مواضع رهبری در دولت یازدهم یعنی کشک!!!! تعبیرهای بد روحانی ازمردم رو میگذاریم به پای خوش بیانی اش که حقارت فهم مردم رو بتمسخر گرفت و پشت سر هم دروغ گفت برای خوب بودن برجام و در آخر هیچ به هیچ.دفن سیب زمینی و واردات بی رویه و خاموش شدن دو موتور مهم اقتصاد بورس و صادرات و بیکار شدن موتور دیگر تولید رو هم میزاریم به پای محاسن اامیدو تدبیر. دولتی که نه بر اساس شایسته سالاری بلکه فقط بخاطر جناح بازی مهره های خودش رو چید. و مشکلات کشور همچنان منتظر صد روزه ی چاخان های حاج حسن هستند.فقط عکس های سفارت عربستان خسارت مالی براشون اب خورد ببین چه کردن!!!اما در جده بما تعرض شد در منا و مکه خسارت جانی دادیم و سردار و مهره ی دیپلماسی ما رو اول انکار کردند بعد جزء کشته شدگان منا جا زدند و ما همچنان در لبخند هالو بودن خودن ژست گرفته ایم .

  [پاسخ]

 10. این دلواپسان نمیذارن همنون دار دسته های احمدی نژادن رفتن سفارت عربستان رو آتش زدن برا اینکه هرچی ظریف کاشت پنبه بشه.یعنی واقعاداره هرروز دزدی رو میشه تو دوره احمدی نزاد نمیبینید.خداوکیل کسی که به حکومت احمدی نژاد ایمان داره نفهمه به تمام معناست.البته شاید اونم خورده که تعریف میکنه

  [پاسخ]

 11. به نام خدا
  باسلام حضور برادر ارجمند وهمکار محترم جناب آقای محمدی به اطلاع شما دوست عزیز میرسانم درطول مدت پنج سال خدمت اینجانب در تعاون اداره آموزش وپرورش شهرستان کوهدشت عند الله وعند رسول هیچ گونه وامی به افراد غیر فرهنگی داده نشده است .

  [پاسخ]

 12. من روستایی ساده دل متوجه نشدم که جناب شکری “دردفاع ازدولت جیبوتی این متن رانوشته یا عربستان یاهردو” یا به این بهانه خواسته است به احمدی نژادبتازد یا بامخاطب قرادادن استادشریعتمداری خود رابالا بکشد یا همه گزینه ها!؟

  [پاسخ]

 13. با سلام بهتره بدانید بودجه ساخت مجلس جیبوتی را در سال ۸۱ دولت اصلاحات تصویب و در زمان احمدی نژاد توسط وام ده میلیون دلاری و ساخت مهندسان ایرانی انجام شد.
  اگر جمله “بودجه ساخت مجلس میدونی ” را سرچ کنید مشخص است.

  [پاسخ]

 14. اگه شما هم به جای سردم داران جیبوتی بودین و تحت نفوذ عربستان نمی تونستید با نظر عربستان مخالفت کنید چون سردمداران عربستان طاقت نفرمانی ندارند با دو تا هواپیما کل اون کشورو نابود می کردن جیبوتی چاره ای نداشت و هیچ نهاد بین المللی جلوی عربستان رو نمی خواست بگیره.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط