سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۹:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۴ دی ۱۳۹۴در ۵:۵۱ ق.ظ تعداد بازدید: 612 بازدید کد خبر:50130 چاپ خبر

رسیدگی به صلاحیت کاندیداها در چارچوب قانون انجام می‌شود

0

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات لرستان:

رییس هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان گفت: رسیدگی به صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تنها در چارچوب قانون و بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی انجام می شود. به گزارش کشکان به نقل از ایلنا، تیمور سپهوند در همایش توجیهی انتخاباتی مدیران و کارکنان حراست دستگاه‌های اجرایی استان در خرم‌آباد افزود: بررسی صلاحیت افراد […]

۸۱۸۷۵۸۵۴-۷۰۳۷۰۳۶۳

رییس هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان گفت: رسیدگی به صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تنها در چارچوب قانون و بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی انجام می شود.

به گزارش کشکان به نقل از ایلنا، تیمور سپهوند در همایش توجیهی انتخاباتی مدیران و کارکنان حراست دستگاه‌های اجرایی استان در خرم‌آباد افزود: بررسی صلاحیت افراد برای حضور در عرصه انتخابات در مراحل هیات‌اجرایی، هیات‌نظارت، هیات مرکزی نظارت و شورای‌نگهبان تنها بر اساس قانون انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: استعلام از مراجع چندگانه و رسیدگی به صلاحیت افراد بر اساس تقویم و برنامه زمان‌بندی انتخابات در حال اجراست و در نهایت شورای نگهبان لیست نهایی نامزدها را اعلام خواهد کرد.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات اسفند ۹۴ اظهار داشت: با توجه به شرایط ایران در منطقه انتخابات امسال از اهمیت بالایی برخوردار بوده و چشم دشمنان نظام به برپایی انتخابات در ایران و ضربه زدن به حضور مردم است.

سپهوند افزود: کشور ایران از امنیت و ثبات پایداری برخوردار است و هیچ جای دنیا انتخاباتی با شور و شوق و امنیت انتخابات کشورمان برگزار نمی‌شود.

رییس هیات نظارت بر انتخابات‌لرستان اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نیز نشان‌دهنده اطمینان آنان به برگزار کنندگان انتخابات است که این مهم نیز به عنوان برگ‌زرینی در تاریخ انقلاب به ثبت می‌رسد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. امرایی اصولگرای ولایت مدار از رومشگان

    جناب سپهوند گرامی با اصول گرایان به از این باش . فقط عدالت میخواهیم . نظارت را بین اصول گرایان تقسیم کن .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط