سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۵:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۲ دی ۱۳۹۴در ۱:۳۳ ب.ظ تعداد بازدید: 688 بازدید کد خبر:50032 چاپ خبر

شورای نگهبان دلیل دقیق ردصلاحیت‌ها را اعلام کند

0

نماینده ارومیه در مجلس نهم گفت: شورای نگهبان باید برای همه این دلگرمی را ایجاد کند که به صحنه بیایند و همه فعالان سیاسی نیز طبعاً از اتخاذ چنین رویکردی ازسوی شورای نگهبان استقبال خواهند کرد. نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ با تاکید بر ابعاد مثبت بسیار اعلام دقیق دلایل ردصلاحیت نامزد‌ها […]

نادر+قاضی+پورنماینده ارومیه در مجلس نهم گفت: شورای نگهبان باید برای همه این دلگرمی را ایجاد کند که به صحنه بیایند و همه فعالان سیاسی نیز طبعاً از اتخاذ چنین رویکردی ازسوی شورای نگهبان استقبال خواهند کرد.

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ با تاکید بر ابعاد مثبت بسیار اعلام دقیق دلایل ردصلاحیت نامزد‌ها در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: خوشبختانه ما هیچ کمبودی در قانون در این مورد نداریم، بماند که شاید در برخی موارد با نقایصی در اجرای این قوانین روبرو باشیم.
او اضافه کرد: اگر شورای نگهبان دلیل دقیق رد صلاحیت نامزدهای انتخاباتی را اعلام کند، تاثیر مثبتی در شفافیت برگزاری انتخابات خواهد گذاشت و فارغ از آن، با آبروی نامزدهای انتخاباتی نیز بازی نمی‌شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم، با بیان این‌که در سه دوره‌ای که کاندیدای مجلس شده، هر بار ابتدا ردصلاحیت شده، گفت: اشاره به عدم التزام به اسلام در اعلام دلیل عدم تایید صلاحیت نامزد‌ها، تاثیر ناخوشایندی در میان اعضای خانواده آنها می‌گذارد و بنده باوجود اینکه خانواده‌ای مذهبی دارم، این مسئله می‌توانست برای آنها ناراحت‌کننده باشد که خوشبختانه خانواده بنده، بعد از چند بار تکرار این مسئله، توانایی پذیرش آن را به دست آورد٬ اما به هر حال نباید با آبروی افراد بازی کنیم و باید دقت کنیم، پذیرش چنین مسائلی برای بسیاری از خانواده‌ها بسیار سخت خواهد بود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط