سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۰:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۱ دی ۱۳۹۴در ۹:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,320 بازدید کد خبر:50024 چاپ خبر

پیرامون معلمی که در مناطق عشایری پایش قطع شد/حقیقت را بیان کنید هر چند تلخ باشد

0

علی قربانی/ اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش لرستان

علی قربانی/ اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش لرستان: این روزها قضیه معلمی در برخی از خبرگزاری ها، نشریات و پایگاههای خبری نقل می شود که در مسیر برگشت از محل کار در جاده می ماند و ..‌..‌..‌‌…‌ و در نهایت پایش قطع می شود. قضیه را که شنیدم متاثر شدم و با خودم گفتم […]

علی-قربانی۱

علی قربانی/ اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش لرستان:

این روزها قضیه معلمی در برخی از خبرگزاری ها، نشریات و پایگاههای خبری نقل می شود که در مسیر برگشت از محل کار در جاده می ماند و ..‌..‌..‌‌…‌ و در نهایت پایش قطع می شود.
قضیه را که شنیدم متاثر شدم و با خودم گفتم باید کاری کرد و آلام این همکار فرهنگی را تسکین داد.
شاید اولین نکته ای که در این پرس و جو دریافتم تاکید همکاران و دوستان این معلم عزیز بر بیماری دیابتی بود که از سالهای گذشته وی را رنج می داد. علی اسدزاده معلم منطقه عشایری سال ۹۱ به دلیل دیابت مزمن در بیمارستان بعثت همدان بستری و به تشخیص ‌پزشکان پای ایشان قطع گردید. وی که تا امروز با احتساب مرخصی استعلاجی ۲۴سال و ۵ ماه سابقه خدمت دارد به خاطر بیماری های زمینه ای دیگری که دارد نتوانسته است با پروتز مصنوعی مشکلش را حل کند و زندگی عادی را از سر بگیرد. بنا به درخواست علی اسدزاده آموزش و پرورش تقاضای بازنشستگی اش را به سازمان بازنشستگی کشور ارسال می کند و در اردیبهشت ۹۴ از کار افتادگی و بازنشستگی او مورد تایید و موافقت قرار می گیرد. با او صحبت کردم که خواسته اش از آموزش و پرورش چیست و او پاسخ داد: بازنشست شوم و پاداش و مزایای ام را بگیرم تا بتوانم گره ای از مشکلات زندگی ام را بگشایم. به او قول می دهم که پیگیر کارش باشم و او را تنها نگذارم. با خود می گویم حتما طرح این موضوع در رسانه ها و گفتن و گفتن .‌.‌‌‌‌‌‌. نمی تواند از روی بغض و کینه باشد شاید احساس نیاز به حمایت بوده که این چنین مسئله را به حاشیه رانده است. و نیک هم می دانم که آموزش و پرورش خارج از مباحث رسانه ای دفاع از این همکار فرهنگی را وظیفه خود دانسته و در حمایت و پیگیری پرونده ایشان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.
و در پایان در دل تمنای این را دارم که ای کاش روزی برسد تا در فضای رسانه بین حمایت از دردمندان و بیان حقیقت فاصله ای نباشد و حقیقت قربانی هیچ چیزی نشود.

 

معلمی‌که پایش را در سرمای مناطق صعب العبور لرستان از دست‌داد

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خدا کند که مشکل ایشان زودتر حل شود . کشکان عزیز لطفا در مورد ضمانت فرهنگیان و مسدود شدن حقوقشان در بانک ملی گزارش تهیه کنید . فرهنگی که سه ماه یا چهار ماه حسابش مسدود شده ، چگونه می تواند آموزش را به طور صحیح به فرزندان مردم ارائه دهد . لطفا پی گیری نمایید .

  [پاسخ]

 2. باتشکر از زحمات ملکشاهی مردم رومشگان نیاز داشتن بعداز قرنی ب انها رسیدگی شود این بازی ها سیاسی خوب نیست تمام بدبختی ها ی ما کوهدشت از خط بازی است ب چهره نو مانند خرم اباد رای بدید تکراری رای ندیم اجازه ندیدیم شکست خوردگان سیاسی برایمان تصیم بگیرند با تشکر

  [پاسخ]

  رادمهر در :

  حالا شما که آرزو کردید چرا گفتی مثل خرم آباد.عزیز مردم خرم آباد هم مثل من و تو درگیر این مشکلاتن.

  [پاسخ]

 3. خوبه خودتون هم میگین که احساس نیاز به حمایت داشته که این خبر رسانه ای نموده ست.حتما اداره مربوطه حمایتی که آنچنان مستحق شخص مذکور بوده انجام نداد است.همانطور که به کرات در آموزش و پرورش دیده شده که با انتقالی معلمانی که مشکل جسمی چه خود یا یکی از اعضای خانواده دارن باهاشون موافقت نمیکنن ولی در عوض ….

  [پاسخ]

 4. مدرکی هم دارید که ثابت کنه ایشون دیابت داشتن؟

  [پاسخ]

 5. و آیا شما سربازی ایشون رو که دوسال هستش هم به حساب آوردید؟

  [پاسخ]

 6. به جای اینکه این معلم ستمدیده را به ریا و دروغگو بودن متهم کنید سعی کنید از او دلجویی کنید و گره از کار ایشان برهانید، مطمئنم شما که این خبر بدون سند و مدرک را منتشر کرده اید از عاقبت بی مسئولیتی و ظلمی که به ایشان کرده اید بدون شک هراس دارید

  [پاسخ]

 7. لطفا مدارکی که ثابت می کنه ایشون دیابت داشتن رو بگذارید ما هم ببنیم.

  [پاسخ]

 8. از دست اندرکاران سایت کشکان هم خواهش می کنم که با اسناد و مدارک اخبارشون رو کار کنن. این که یک مسئول ادعایی بکند برای درج یک خبر به تنهایی کافی نیست.

  [پاسخ]

 9. آقای قربانی بر فرض محال که آقای اسدزاده بیماری دیابت داشتن. فرستادن یک معلم بیمار به مناطق صعب العبور و بدون امکانات را چطوری توجیه می کنید؟

  [پاسخ]

 10. طبق سند تا تاریخ ۹۴/۱/۱،مدت خدمت ۲۴سال و ۷ماه و ۹روز زده شده اون هم بدون حساب خدمت سربازی

  [پاسخ]

 11. سلام لطفا مدارک دیابت آقای اسدزاده رو نشو ن بدین

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط