سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۷:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ دی ۱۳۹۴در ۱۱:۰۳ ب.ظ تعداد بازدید: 929 بازدید کد خبر:50001 چاپ خبر

لزوم تسریع در تکمیل پروژه راه‌سازی خرم‌آباد – دوره چگنی – کوهدشت

0

فرماندار دوره چگنی بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه راهسازی خرم آباد – دوره چگنی – کوهدشت تاکید کرد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، قدرت الله ترابی نژاد ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاحیه یک مجتمع خدماتی – رفاهی که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد اظهار داشت: شهرستان چگنی تازه […]

۱۲۱۲۵۰

فرماندار دوره چگنی بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه راهسازی خرم آباد – دوره چگنی – کوهدشت تاکید کرد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، قدرت الله ترابی نژاد ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاحیه یک مجتمع خدماتی – رفاهی که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد اظهار داشت: شهرستان چگنی تازه تاسیس بوده و دارای سه بخش است که بخش ویسیان که این مجتمع در آن احداث شده یکی از بخش های این شهرستان است.

وی با بیان اینکه سه جاده اصلی از شهرستان دوره چگنی می گذرند، عنوان کرد: پروژه جاده خرم آباد – دوره چگنی – کوهدشت در حال انجام است که برای تکمیل اعتبارات بیشتری می طلبد تا شاهد تصادفات کمتری باشیم.

فرماندار دوره چگنی ادامه داد: همچنین ادامه پروژه چهارخطه ویسیان به معمولان و پلدختر مطالبه دیگر مردم این شهرستان است.

ترابی نژاد بهسازی و بازسازی پل کشکان به عنوان پل های مادر را از خواسته های مردم چگنی با توجه به حضور مدیرکل مبراث فرهنگی دانست و تصریح کرد: برای ساخت این مجتمع ۱۸ هزار متر زمین در اختیار سرمایه گذار قرار داده شده که وی حدود چهار میلیارد تومان در اینجا سرمایه گذاری کرده است.

وی با بیان اینکه دولت ۳۵۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض به ساخت این مجتمع کمک کرده است، افزود: فاز دوم این پروژه به اعتباری بالغ بر شش میلیارد تومان نیاز دارد.

فرماندار دوره چگنی با بیان اینکه برای فاز دوم این مجتمع احداث تالار، سفره خانه سنتی و… در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این مجتمع در مسیر خرم آباد – اندیمشک و پلدختر و همچنین همجوار با پارک جنگلی شوراب قرار دارد توجیه اقتصادی داشته و باید کمک های مالی برای تکمیل داشته باشیم.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. جناب آقای ترابی نژادباسلام بایدعرض کنم که تا سه چهارنماینده دیگه مانندسدمعشوره روی چهاربانده کوهدشت- دوره چگنی – خرم آبادمانورندن تکمیل نمیشه خودتونواذیت نکنیدبزرگوار!!!!!!!!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط