سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۰:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ دی ۱۳۹۴در ۱:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 963 بازدید کد خبر:49974 چاپ خبر

کاهش آمار ازدواج و افزایش آمار طلاق در لرستان

0

مدیر کل ثبت احوال لرستان گفت: در ۹ ماه نخست امسال ۱۴ هزار و ۵۷۸ مورد ازدواج در لرستان به ثبت رسیده است. وی با بیان اینکه این میزان ثبت ازدواج در لرستان طی سال گذشته را ۱۵ هزار و ۳۲۳ مورد عنوان کرد و گفت: با این اوصاف تعداد ازدواج های ثبت شده در […]

۲۳۶x100xn00293497-t.jpg.jetiweb.ic.sga6n4EuCbمدیر کل ثبت احوال لرستان گفت: در ۹ ماه نخست امسال ۱۴ هزار و ۵۷۸ مورد ازدواج در لرستان به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه این میزان ثبت ازدواج در لرستان طی سال گذشته را ۱۵ هزار و ۳۲۳ مورد عنوان کرد و گفت: با این اوصاف تعداد ازدواج های ثبت شده در لرستان طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴.۹ درصد کاهش یافته است.

امانی پور در گفتگو با مهر ادامه داد که در هر شبانه ۵۳ مورد ازدواج در لرستان به ثبت رسیده است تصریح کرد: این عدد در مدت مشابه سال قبل ۵۶ مورد بوده است.

ثبت ۹ طلاق در هر شبانه روز در لرستان

امانی پور همچنین با اشاره به آمار طلاق ثبت شده در لرستان گفت: طی ۹ ماه نخست امسال دو هزار و ۵۷۳ مورد طلاق در استان به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه تعداد طلاق ثبت شده در لرستان را طی سال گذشته دو هزار و ۴۷۱ مورد عنوان کرد و گفت: با این اوصاف تعداد طلاق های ثبت شده در لرستان طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴.۱ درصد رشد یافته است.

مدیر کل ثبت احوال لرستان بیان داشت: در مقابل هر شش ازدواج یک واقعه طلاق در استان به ثبت رسیده است.

امانی پور عنوان کرد: طی ۹ ماه نخست امسال در هر شبانه روز ۹ واقعه طلاق در لرستان به ثبت رسیده است که این عدد در مدت مشابه سال قبل نیز ۹ مورد بوده است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. صادق محمدی یگانه

  خوب بود رده سنه متارکه کننده گان را هم میفرموند تا عمق فاجعه بیشتر آشکار شود هرچند متاسفانه گوشی شنوا نیست .چه واژه شومیست طلاق ،منفورترین حلالی که بر جامعه شیعی سایه وحشتناکش روز به روز گسترده تر میشود .چه عاقبتی در انتظار طرفین و فرزندان طلاق است الله اعلم
  از این همرهان سست عنصر دلم گرفت &&&&شیر خدا و رستم دستانم آرزوست

  [پاسخ]

 2. متاسفانه زنان در جامعه ما حقشان ضایع میشود وقانون هم به گو.نه ای طراحی شده که بدفاع از مردان
  حرکت میکند ومهر هم پشتوانه محکمی برای زنان نیست وبعضی از مردان که سست عنصر وبی وفاهستند
  بخاطر هوای نفس ودور از انسانیت چنان زنان را در مخمسه قرار میدهند تا زن با شکنجه های روحی وجسمی به طلاق راضی شده ومهر راحلال وجان خود را ازاد نماید وقانون هم مع الاسف کاری ندارد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط