سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۴:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۹ دی ۱۳۹۴در ۷:۲۴ ب.ظ تعداد بازدید: 1,183 بازدید کد خبر:49946 چاپ خبر

اولین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان رومشکان تشکیل شد

0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کشکان، این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید به ریاست محمدی نژاد فرماندار رومشکان و با حضور جناب آقای شاکرمی قائم‌‌ مقام ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان، اعضای شورای اداری و هیأت های اجرایی و نظارت انتخابات شهرستان و بخش سوری در […]

۴_۵۹۵۲۳۵۰۲۵۰۱۶۸۴۸۶۰۱

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کشکان، این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید به ریاست محمدی نژاد فرماندار رومشکان و با حضور جناب آقای شاکرمی قائم‌‌ مقام ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان، اعضای شورای اداری و هیأت های اجرایی و نظارت انتخابات شهرستان و بخش سوری در محل فرمانداری آغاز گردید.

ابتدا فرماندار ضمن عرض خیر مقدم به حضار در جلسه و تبریک ولادت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت حماسه ۹ دی بعنوان روز تجدید بیعت مردم با انقلاب و رهبری در خصوص مسائل انتخاباتی اظهار نمود: قانون انتخابات برای هریک از اعضای هیأت های اجرایی و نظارت وظایفی را تعریف کرده که لازم است مطالعه شوند و مورد عمل قرار گیرند.

ایشان ضمن تأکید بر اصل بی طرفی در انتخابات از هیأت نظارت و بازرسین خواستند که از افرادی استفاده کنند که سلامت نفس داشته باشند چرا که وجود افراد بی حاشیه و سالم در صندوقهای رأی موجب اعتماد سازی و اطمینان خاطر رأی دهندگان و تزریق آرامش به مردم میشود. ایشان همچنین در بخشی از سخنان خود با بیان جنبه های حق الناس بودن آراء مردم، رأی هر شخص را نماد شخصیت و هویت وی دانستند که باید از آن صیانت شود. اگر کاندیداها و مردم گزینش و چیدمان افراد و برنامه ریزی منصفانه ما را ببیند باعث تنش زدایی و ایجاد فضای آرام انتخاباتی در شهرستان می شود.

۴_۵۹۵۲۳۵۰۲۵۰۱۶۸۴۸۶۰۳

فرماندار در پایان سخنان خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی گفت: هیچ مدیری حق ندارد از امکانات دولتی به نفع کاندیدای خاص استفاده کند. تحرکات و عملکرد همه مدیران رصد می شود و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با آنها برخورد می شود.

در ادامه جلسه قائم‌‌ مقام ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان لرستان ضمن تشریح برخی مواد قانونی تخلفات انتخاباتی افزودند:  قانون پیشگیری از جرایم انتخاباتی پنج شنبه هفته گذشته به ما ابلاغ شده و به مرحله اجرا گذاشته شده است و دیدبانهای پیشگیری از وقوع جرایم همه فضاهای مجازی و تحرکات کاندیداها را رصد می کنند. ایشان یکی از جرایم انتخاباتی را تبلیغات زودهنگام و خارج از موعد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برشمردند و تأکید کردند که در صورت وقوع با کاندیدای متخلف برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

۴_۵۹۵۲۳۵۰۲۵۰۱۶۸۴۸۶۰۲

محمد تقی شاکرمی در ادامه سخنان خود کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی را از دادن وعده های پوچ و ناممکن به مردم برحذر داشت و افزود: دادن همچین وعده هایی مصداق بارز فریب کاری است، هر کس وعده ی اشتغال همه گیر می دهد دروغ می گوید. چون که وظیفه نماینده قانون گذاری است و برنامه ریزی جهت اشتغال وظیفه دولت است. ایشان دلیل عقب ماندگی و توسعه نیافتگی استان لرستان را باندبازی، عدم توزیع منابع ملی و استانی، عدم قانون گرایی، قانون گریزی و ترجیح دادن منافع شخصی به منافع عمومی دانستند و در پایان از همه کاندیداها و مردم خواستند که اخلاق را رعایت کنند و به همدیگر احترام بگذارند.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باسلام.کاش جناب محمدی نژاد قبل از تشکیل این جلسات یه نگاهی به لیست اجرایششون مینداخت ومیدیدندکه کار از کار گذشته

  [پاسخ]

 2. به همین خیال باش

  [پاسخ]

 3. امرایی اصولگرای ولایت مدار از رومشگان

  رای دادن از روی تعصب و قوم گرایی هیچ وقت سازنده نبوده و نخواهد بود .بلکه باید بهترین را انتخاب کرد .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط