سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۲:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ دی ۱۳۹۴در ۱:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 475 بازدید کد خبر:49926 چاپ خبر

همه کاندیداها به جز اعضای فعلی مجلس خبرگان باید در امتحان شرکت کنند/ ۱۵ دی ماه، زمان آزمون کتبی

0

سخنگوی شورای نگهبان زمان برگزاری آزمون کتبی داوطلبان مجلس خبرگان رهبری را ۱۵ دی ماه جاری اعلام کرد. به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری ها، نجات الله ابراهیمیان اظهار کرد: همه کسانی که تحصیلات حوزوی دارند و در آزمون قبلی شرکت نکرده اند باید شرکت کنند اما این امر شامل اعضای فعلی مجلس خبرگان […]

۱۵-۹-۳-۲۳۴۷۳۱۳۹۴۰۶۱۰۱۱۵۶۳۶۲۰۱۶۰۰۴۸۷۴سخنگوی شورای نگهبان زمان برگزاری آزمون کتبی داوطلبان مجلس خبرگان رهبری را ۱۵ دی ماه جاری اعلام کرد.

به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری ها، نجات الله ابراهیمیان اظهار کرد: همه کسانی که تحصیلات حوزوی دارند و در آزمون قبلی شرکت نکرده اند باید شرکت کنند اما این امر شامل اعضای فعلی مجلس خبرگان رهبری نمی شود.

وی با بیان این که مواد این آزمون، دروس حوزوی است، اظهار داشت:تبعا کسانی که دروس حوزی نخوانده اند شرایط و صلاحیت علمی را نداشته و نمی توانند در این آزمون شرکت کنند.

سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: جزئیات برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از بیست و ششم آذرماه آغاز و تا دوم دیماه جاری انجام شد. با پایان یافتن مهلت قانونی ثبت نام، کار رسیدگی به صلاحیت ها از ششم دیماه آغاز و تا پنجم بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

متعاقب آن داوطلبان فرصت خواهند داشت تا در صورتی که به نتیجه رسیدگی به صلاحیت های خود اعتراض دارند از هشتم تا دهم بهمن ماه اعلام کنند.

اسامی نهایی داوطلبان در بیست و یکم بهمن ماه به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

قرار است انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری به طور همزمان در هفتم اسفندماه جاری برگزار شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط