سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۹:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۷ دی ۱۳۹۴در ۱۲:۵۷ ب.ظ تعداد بازدید: 810 بازدید کد خبر:49700 چاپ خبر

برگزاری مراسم جشن و مولودی خوانی در بهزیستی شهرستان خرم آباد

0

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم مولودی خوانی و مدیحه سرایی با حضور مدیر کل و جمعی از کارکنان در بهزیستی خرم آباد برگزار شد. به گزارش خبرنگار کشکان، این مراسم در فضایی روحانی و صمیمی، به مناسبت ۱۷ربیع الاول سالروز ولادت با سعادت پیامبر اسلام (ص) […]

۳۲e1bd3f-ea38-45ea-bdc8-b99e911aa74e

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم مولودی خوانی و مدیحه سرایی با حضور مدیر کل و جمعی از کارکنان در بهزیستی خرم آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کشکان، این مراسم در فضایی روحانی و صمیمی، به مناسبت ۱۷ربیع الاول سالروز ولادت با سعادت پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور مدیران ،کارکنان و جمعی از مددجویان در سالن اجتماعات بهزیستی خرم آباد برگزار شد.

دکتر اسداله حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان ضمن تبریک به مناسبت این اعیاد، به تبیین جایگاه رفیع مددکاری پرداخت و مددکاری را یکی از برترین و با ارزش ترین اموری که به مددجویان ارائه خدمت می دهند دانست.

هم چنین در این مراسم حجت الاسلام سبزیان در خصوص اتحاد بین شیعه و سنی  و همدلی مسلمانان سخنانی ایراد و حسین جوانمرد نیز به مدیحه سرایی و مولودی خوانی پرداخت.

در پایان مراسم به قید قرعه و به رسم یادبود جوایزی به تعدادی از حاضرین اهدا شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درود بر دکتر اسداله حیدری وافرین برحجت اله حق نظری به عنوان مدیرکل بهزیستی استان لرستان وریاست بهزیستی شهرستان خرم اباد.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط