سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۵:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ دی ۱۳۹۴در ۶:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 2,039 بازدید کد خبر:49652 چاپ خبر

پیام تسلیت رئیس جمهور اصلاحات خطاب به اسماعیل دوستی+ عکس

0

بسم الله الرّحمن الرحیم جناب آقاى اسماعیل دوستى تقدیر حضرت حق بر این بود که در آزمایشى دیگر و پس از مصیبت از دست دادن مادر بزرگوارتان اینک در غم فقدان پدر ارجمندتان داغدار شوید و بندگان خوب خدا در برابر تقدیر الهى تسلیم اند و شما بنده خوب خدائید. ضمن عرض تسلیت به این […]

Untitled-1

بسم الله الرّحمن الرحیم

جناب آقاى اسماعیل دوستى
تقدیر حضرت حق بر این بود که در آزمایشى دیگر و پس از مصیبت از دست دادن مادر بزرگوارتان اینک در غم فقدان پدر ارجمندتان داغدار شوید و بندگان خوب خدا در برابر تقدیر الهى تسلیم اند و شما بنده خوب خدائید.
ضمن عرض تسلیت به این مناسبت به جنابعالى و به بستگان عزادار، از درگاه حضرت پروردگار براى آن فقید سعید رحمت و آمرزش و براى بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتى و براى جنابعالى طول عمر با عزت و دوام توفیق خدمت به اسلام، انقلاب، ایران و مردم مسألت مى کنم.

بااحترام
سید محمد خاتمى

IMG_20151227_212620

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ضمن عرض تسلیت به آقای دوستی.حقیقت قدر جایگاه خودشو بدونه تمامی سران مملکت اصلاح طلب به ایشان تسلیت گفتند چرا اصولگرا حاضر به این کار نشدند.

  [پاسخ]

 2. جناب دوستی ضمن تسلیت بدانید این جایگاهتان مدیون چه کسانی هستید به خاطر منافع شخصی این جایگاهی را که دارید از دست ندهید یادتان باشد شما اسماعیل دوستی اصلاح طلبید

  [پاسخ]

 3. لرستانی-اصلاح طلب به اتفاق دوستان

  اصول گرایان مطلقا” ایشان را قبول نداشته وندارند نمی دانم چه راز رمزیه که ایشان بر اساس گفته ها وشنیده ها طرفدار کاندیدای اصول گرا در کوهدشت شده است انتظار این نبوده ونیست ان شاله صحت نداشته باشد.

  [پاسخ]

 4. کوهدشت هم قدر ایشان رابداند

  [پاسخ]

 5. سلام برسه سید فاطمی/خمینی وخامنه ای،خاتمی

  [پاسخ]

 6. درودخدابر رهبر اصلاحات با این خط زیبایش.آقای دوستی داناتراز همگان هستند وهیچگاه مخالف اصلاحات حرکت نکرده واین با نیز چنین خواهدبود.

  [پاسخ]

 7. رای ما جوانان بیکار میرزاپور ماشاالله کم هم نیستیم قطعا به اندازه ای هستیم که ایشان رو به مجلس بفرستیم
  هرکز محبت های شمارا فراموش نمیکنیم

  [پاسخ]

 8. با دیدن خط سید وسرورم قلبم شاد شد.

  [پاسخ]

 9. دوستان جناب دوستی رو کل مملکت قبول دارن متوجه باشید که ایشان یک چهره ای ملی هستند وبدون حساب وکتاب عمل نمی کنند ودرضمن مسایل شخصی ربطی به مسایل ساسی ندارند وهگرایشان مسولیتهای دردولت اصلاحات داشتن به خاطرتوانایی بالای خودشون بوده اگراصلاحات به ایشان مسولیت دادن حتما ایشان روقبول داشته ودارن مطمین باشید ایشان بابرنامه عمل می کنند وبهنظرآقای دوستی اکثرمسولین این شهردر دوره آقای ملکشاهی بچه های اصلاحات هستند…

  [پاسخ]

  لکستان در :

  خودت هم میدونی جی گفتی

  [پاسخ]

 10. اصول گرایان معتدل ،منطقی وصادق مانند آقایان لاریجانی. مطهری، ملکشاهی وامثال اینها بزرگ ترین اصلاح طلبان و اصلاح طلب معتدل ووصادقی مثل جناب آقای دوستی نمیتواند اصول گرا هم نباشد …

  ما با اصول گرایی مشکل نداریم ما با دروغ گویی وانحصار طلبی مخالفیم.

  [پاسخ]

 11. از جناب اقای دکتر خاتمی به خاطر لطف ومحبت نسبت به آقای دوستی وبستگان ایشان کمال تقدیر وتشکر داریم .سربلند وسلامت باشید .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط