سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۷:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ دی ۱۳۹۴در ۱۰:۱۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,162 بازدید کد خبر:49612 چاپ خبر

نخستین پیام کمیته انتخابات احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب لرستان

0

به گزارش کشکان به نقل از کاسیت، سید مهدی موسوی، رییس کمیته انتخابات احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب استان لرستان با صدور پیامی در خصوص انتخابات پیش رو موضوعاتی را مطرح کرده که در ذیل از نگاه شما می گذرد: بسمه تعالی جریان فکری و اندیشه پویای مردمی اصلاحات را باید به شکل نظام‌مند به پیش‌برد […]

P1010829-2

به گزارش کشکان به نقل از کاسیت، سید مهدی موسوی، رییس کمیته انتخابات احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب استان لرستان با صدور پیامی در خصوص انتخابات پیش رو موضوعاتی را مطرح کرده که در ذیل از نگاه شما می گذرد:
بسمه تعالی
جریان فکری و اندیشه پویای مردمی اصلاحات را باید به شکل نظام‌مند به پیش‌برد و بدین‌راهکار و راه حل احزاب وتشکل‌های مدنی رسمی و دارای شناسنامه که می‌تواند بخش اعظمی از جامعه و مردم را نمایندگی داشته باشند.
اصلاحات خاستگاه‌اش مردم بوده و هست، از بدو آغاز از پایین به بالا حرکت اصلاحی و اصلاحات شکل گرفته است و تاکنون تلاش‌های زیادی صورت‌گرفته که اصلاحات را با بن‌بست و شکست مواجهه و یا به حاشیه برانند و یا در درون خود تلاش شده است که مصادره به مطلوب نمایند و قیم مآبانه برخورد کنند اما چون ماهیت اصلاحات مردمی است و قائم به شخص و گروهی نبوده، لذا به حیات خود توسط مردم استمرار و تداوم بخشیده است.

اکنون در شرایط فعلی و حاکمیت دولت تدبیر و امید اصلاح طلبان ذی‌حق‌ترین وسزاوارترین هستند که از دولت مطالبات مردم را دنبال و حمایت خود را از دولت اعلام نمایند و مطالبات مردم را به گفته امام صادق که سه چیز است:
۱-امنیت ۲-عدالت ۳-رفاه و رعایت حقوق شهروندی که سه چیز است:
۱-امید ۲- آرمش وثبات ۳- کرامت همگان
و اصلاح طلبان در انتخابات پیش‌روی به دنبال وحدت ملی و آشتی ملی بوده که تأکید جدی برهمه‌ی مطالبات فوق الذکر دارند.
و دراین مقطع حساس از انقلاب، نظام و کشور که دو انتخابات پیش روی خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را داریم، ضمن تأکید براعمال قانون درابعاد مختلف در انتخابات چه در حد اجرا و چه درنظارت از سوی مجریان و ناظران.
به دوستان و هم‌فکران وعزیزان اصلاح طلب درسراسر استان هشدار می‌دهم که از تفرق‌‌ و تشتت بر حذر و دچار حاشیه سازی نشویم و نشوید و توفیق را در درون اردوگاهی اصلاحات انسجام و یکپارچگی بدانیم و بدانند که ان شاالله البرکـه مع الجماعه ویدالله مع الجماعت است و از همه ی قابلیت ها استفاده نمودن با مشارکت فعالانه و امید و نشاط و پویایی در فعالیت ها در مسیر امر بسیار مهم انتخابات و رعایت نظام‌مندی و قانونی عمل نمودن همه‌ی رفتارهای انتخاباتی و در چهارچوب و ظرفیت (احزاب و تشکل‌های مدنی اصلاح‌طلب) در قالب کمیته وستاد انتخابات که با حضوردبیران محترم ومسئولان احزاب و تشکل های اصلاح‌طلب و استفاده و مشورت از تمام قابلیت‌ها و شخصیت‌های حقیقی‌ و حقوقی مثل نمایندگان ادوار و اساتید دانشگاه‌ها و جوانان ودانشجویان، بانوان، بزرگان، معتمدین و منتفذین و جمع های اصلاح‌طلب سراسر استان وشهرستان‌ها، اصحاب رسانه وقلم، علمای تحقیق و پژوهش، تصمیم‌گری و تصمیم‌سازی خواهد شد  وان‌شاالله به عنوان نماینده شما مردم شاهد انتخاباتی پرشور و شعف و امید و نشاط با حضور و مشارکت بالای مردم نجیب و شریف استان با انتخابات آگاهانه و آزادانه و عالمانه باشیم.
احزاب و تشکل های اصلاح‌طلب استان به شرح ذیل:
۱-حزب همبستگی
۲-حزب مردم سالاری
۳-حزب کارگزاران
۴-حزب کار اسلامی
۵-حزب اراده ملت

۶- حزب ندا
۷- حزب اتحاد ملت
۸-حزب اعتماد ملی
۹-مجمع روحانیون مبارز
۱۰-مجمع نیروهای خط امام
۱۱-انجمن اسلامی مهندسان
۱۲-انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه
۱۳- انجمن اسلامی معلمان
۱۴- انجمن اسلامی پزشکان
۱۵- خانه کارگر
۱۶- انجمن اسلامی دانشجویان استان دانشگاه استان
۱۷- انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی استان
سید مهدی موسوی رئیس کمیته انتخابات

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. فرحناز دانشجوی اصلاح طلب

  بنده از طرف جمع کثیری از دانشجویان اعلام می کنم که به استاد فرهیخته حاج میرزا میرزاپور رای می دهیم.
  امیدوارم مردم کوهدشت مانند ما جوانان قدر ایشان را که لایق نمایندگی مردم کوهدشت است بدانند و به ایشان رای بدهند.

  [پاسخ]

  حقیقت جو در :

  خانم اصلاح طلب! بدانیدکه با این انتخاب نه تنها هیچ کمکی به جریان اصلاحات نکرده اید بلکه باعث نابودی آن شده اید! باید دست از تعصبات کور برداریم وبا وحدت واتحاد کسی را انتخاب کنیم که اقبال بیشتری نسبت به او وجود دارد .

  [پاسخ]

 2. آقا و یا خانم حقیقت جو! وظیفه نمایندگان مجلس قانون گذاری است. اگر تحت تاثیر پول و طایفه و ….. برای کسی جو انتخاباتی و به قول شما اقبال عمومی درست کردیم، اما چنین کسی توانایی قانونگذاری نداشت، چه باید کرد؟ آیا با انتخاب چنین کسی به جریان اصلاحات کمک کرده ایم؟

  [پاسخ]

 3. صرف نظر از تمام اشکالات دستوری، لطفا غلط های املایی زیر را اصلاح بفرمایید:
  خاستگاه‌اش= “خاستگاهش” درست است؛
  مواجهه=در پاراگراف دوم استفاده از کلمه “مواجه” درست است؛
  ان شاالله= “ان شاء الله” درست است.
  امیدوارم اشتباه تایپی بوده باشد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط