سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۷:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ دی ۱۳۹۴در ۱:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 945 بازدید کد خبر:49596 چاپ خبر

دکتر اسداله حیدری به عنوان سرپرست هیأت ناشنوایان استان لرستان منصوب شد

0

با حکم دکتر علیمرادی رئیس فدراسیون ناشنوایان کشور

دکتر علیمرادی رئیس فدراسیون طی حکمی اسداله حیدری را به عنوان سرپرست هیأت ناشنوایان استان لرستان منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، در حکم وی آمده است: با توجه به پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان استان و به استناد ماده ۱۰ آئین نامه  هیئت های ورزشی، به موجب این ابلاغ […]

۴۰w4_10aein_todie_amodizadeh_va_moarefeye_heidari_modir_kol_behzisti_ostan_94-7-21_381

دکتر علیمرادی رئیس فدراسیون طی حکمی اسداله حیدری را به عنوان سرپرست هیأت ناشنوایان استان لرستان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، در حکم وی آمده است:

با توجه به پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان استان و به استناد ماده ۱۰ آئین نامه  هیئت های ورزشی، به موجب این ابلاغ بعنوان “سرپرست هیئت ورزش های ناشنوایان استان لرستان” منصوب می شوید تا به نمایندگی از طرف این فدراسیون با همکاری مسئولین استان ضمن انجام امور محوله، حداکثر ظرف مدت سه ماه نسبت به فراهم نمودن مقدمات برگزاری مجمع انتخابات هیئت اقدام فرمائید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر (عج) در انجام وظایف محوله موفق باشید.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باعرض سلام خدمت جناب اقای دکتر اسداله حیدری.جناب دکتر امیدوارم با شناختی که از حضرتعالی وجوددارداین هیت را از حالت خاموشی وراکد نجات داده وبا انتخاب اعضا وکمیته های مختلف از انسانهای بادانش وکارکشته واستفاده از خود معلولین کم شنوا وازقهرمانان گذشته این معلولین استان در جهت پیشبرد اهداف هیت که همانا پرورش ورزشکاران خوب وتبدیل این ورزشکاران به قهرمانان ملی وبین المللی نهایت بهره را ببرنددر ضمن خواهشی که وجوددارداین است که تا حد امکان اجازه ورود کارکنان ادارکل ورزش استان را که قبلا امتحان خودرا پس داده اندوبجز کارشکنی هدف دیگری را ندارند را ندهی امیدوارم موید باشید جناب دکترعزیز.

  [پاسخ]

 2. باسلام وعرض تبریک خدمت جناب آقای دکتراسداله حیدری.امیدوارم موفق ومویدباشید.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  سلام اقای دکتر اسدالله حیدری امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق سربلند باشی از طرف محمود بیگی زاده

  [پاسخ]

 3. سلام و خسته نباشید به جناب آقای دکتر حیدری انتصاب شما را تبریک و از ایزد منان آرزوی توفیق روز افزون شما را از خداوند منان خواستاریم

  [پاسخ]

 4. شایسته جنابعالی به عنوان ریس هیت ناشنوایان استان لرستان را تبریک عرض می نماییم و باور داریم که بی گمان حضور شما در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار با کوله بار گرانی از تجربه ، نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش خواهد گردید.

  این انتصاب که قطعاً نشأت گرفته از توانمندیهای علمی و مدیریتی و کارنامه درخشان حضرتعالی در خدمت رسانی بوده را به شما تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزونتان را در تمامی مراحل زندگی مسئلت داریم .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط