سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۱:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ،‌ ۰۸:۲۸
۲۰ مهر ۱۳۹۱در ۱۱:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 112 بازدید کد خبر:4949 چاپ خبر

مردم دلفان در اعتراض به هتک حرمت پیامبر فردا راهپیمایی می کنند

0

امام جمعه نورآباد از راهپیمایی اعتراض به هتک حرمت ساحت پیامبر اکرم صلی الله و علیه وآله با شرکت اقشار مختلف مردم روز جمعه (فردا) در نورآباد خبر داد .


حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت : با برنامه ریزی های انجام شده این شهرستان آماده برپایی این راهپیمایی اعتراض آمیز می باشد و به طور قطع شهروندان نورآبادی با حضور گسترده خود خشم و انزجار خود را از توهین کنندگان به ارزش های والای اسلام ابراز خواهند داشت.

به گفته وی ، این راهپیمایی فردا (روز جمعه ) پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه از محل سالن امام خمینی (رض) برگزار خواهد شد .

وی افزود : خوشبختانه اعتراضات مسلمانان سراسر جهان نتیجه داده و دشمنان را وادار به عقب نشینی کرده است که محاکمه عامل این اقدام توهین آمیز از نتایج این اعتراض گسترده است .

به گفته امام جمعه نورآباد اتحاد ، همبستگی مسلمانان موجب خواهد شد که کسی جرات هتک حدمت به مقدسات دین مبین اسلام را نداشته باشد .

وی خاطرنشان کرد: دشمنان امروزه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا می خواهند جلوی گسترش دین مبین اسلام را بگیرند اما آنان نمی توانند مانع گسترش دین اسلام شوند و در صدد متزلزل کردن اعتقادات مذهبی جوانان و نوجوانان مسلمان هستند .

وی ادامه داد: اقدامات توهین آمیز سبب تقویت جایگاه اسلام در عرصه بین الملل خواهد شد و چهره واقعی توهین کنندگان را آشکار می کند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط