سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۲:۴۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ دی ۱۳۹۴در ۸:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 2,285 بازدید کد خبر:49481 چاپ خبر

پاسخ فرماندار کوهدشت به شائبه چینش هیأت اجرایی انتخابات به نفع یک کاندیدای خاص

0

در گفتگو با خبرنگاران مطرح شد

نشست خبری فرماندار کوهدشت با اصحاب رسانه این شهرستان با محوریت توجیه و بررسی مسائل مربوط به انتخابات در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید و خبرنگاران و نمایندگان مطبوعات به بیان دیدگاه های خود در خصوص انتخابات پیش رو  پرداختند. در این جلسه فرماندار کوهدشت در پاسخ یه سئوال غالب خبرنگاران در خصوص شائبه […]

IMG_0552

نشست خبری فرماندار کوهدشت با اصحاب رسانه این شهرستان با محوریت توجیه و بررسی مسائل مربوط به انتخابات در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید و خبرنگاران و نمایندگان مطبوعات به بیان دیدگاه های خود در خصوص انتخابات پیش رو  پرداختند.

در این جلسه فرماندار کوهدشت در پاسخ یه سئوال غالب خبرنگاران در خصوص شائبه ی چیدمان ترکیب هیأت اجرایی انتخابات به نفع یک کاندیدای خاص، ضمن تاکید بی طرفی و رعایت شرع و قانون در برگزاری انتخابات ۹۴ خود و همکاران را امانت دار مردم برشمردند و اظهار داشتند از جمله وظایف مجریان دقت در حسن جریان انتخابات است، وی گفت همه با هم باید در جهت وحدت مردم، آرامش و صلح گام برداریم.

محمدی گفت: مهمترین میزان سنجش و مقبولیت همه نظام ها اجرای انتخابات هاست، در نظام مقدس ما عملا انتخابات ها باید بر اساس و مبنای مردم سالاری و صیانت از آراء و امانت داری از آراء مردم صورت بگیرد.

فرماندار گفت: ما یکسری کارها راباید انجام بدهیم ، قطعا در انجام همه آنها مر قانون را عمل خواهیم نمود ، ما باید چند موضوع را باید مدنظر داشته باشیم ، این آرامشی که الان در شهرستان وجود دارد را بر هم نزنیم، به موضوعات جانبی و حاشیه دار دامن نزنیم ، قانون برای تمام فرمانداران و مسیری که باید در آن کارها را انجام بدهند همه چیز را مشخص نموده است، قطعاً و یقیناً ما در همان چهار چوب عمل خواهیم نمود.

IMG_0537

محمدی خاطر نشان کرد: برای معرفی معتمدین شرایط عمومی و اختصاصی خاصی تعیین شده است، معرفی معتمدین طی یک پروسه خاص صورت می گیرد، در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ترکیب های جداگانه ای برای معرفی معتمدین وجود دارد ، مطمئن باشید معتمدینی که معرفی و عضو هیئت اجرایی شده اند تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم انجام می دهند ، از میان معتمدین کسانی وجود دارد ۵۰% جانباز هستند ، کسانی وجود دارد روحانی و به درجه اجتهاد رسیده اند ، کسانی هستند که ۲۹ سال مدیر بوده اند، اینها محرم نظام هستند ، سرمایه های نظام هستند، کسانی که ۱۶ ، ۱۷ سال بخشدار بوده اند ، این ها آبروی نظام هستند و مطمئن باشید کسانی هستند که صیانت از آراء مردم را وظیفه خود می دانند.

وی تصریح کرد: در انتخابات رضایت خداوند مد نظر ماست، بنا نیست به تعداد افرادی که ثبت نام نموده اند هیئت اجرایی وجود داشته باشد، در شعب رأی که تشکیل می شود همه سلایق حضور خواهند داشت، همه کاندیداها باید دارای افرادی بر سر صندوق ها باشند.

فرماندار گفت: تا الان به هر چه قول داده ایم تا پای جان عمل خواهیم نمود، همه سلایق باید در انتخابات حضور پیدا کنند ،همه سبک و سیاق ها باید شرکت کنند، بنده به شخصه قسم یاد کرده ام بالاتربن چیزی که برای بنده مهم است صیانت از آراء مردم خواهد بود، ما فراجناهی عمل خواهیم نمود، به دنبال  حزب و گروه خاصی نخواهیم بود.

وی گفت: دو وظیفه اصلی و مهم برای خود معین کرده ایم، صیانت از آرای مردم  و از آبروی افرادی که کاندیدای احتمالی هستند حمایت خواهیم کرد.

فرماندار گفت: تا هستیم آبرومند خواهیم بود، از حقوق تمام کسانی که حضور داشته باشند دفاع خواهیم کرد، از امنیت انتخابات دفاع خواهیم کرد، با هیچکس وارد دعوا نخواهیم شد، جواب همه انتقاد ها و نقد ها را با انتخابات سالم خواهیم داد.

فرماندار افزود: ما دنبال یک فضایی هستیم که همه مردم با مشارکت بالا بتوانند در انتخابات شرکت بکنند و احساس بکنند که رأی آنها محفوظ است و ما وظیفه قانونی داریم به عنوان مجری انتخابات از آراء مردم صیانت بکنیم ، ما از یک حقوقی به عنوان حقوق اجتماعی باید محاظت بکنیم، حق انتخاب را نباید از مردم بگیریم. حرف هایی زده می شود که ذائقه مردم را تلخ می کند اینها را قبول نداریم و اینها در نهایت واقعیتی ندارند، ما باید آنقدر خودمان را مسئول بدانیم که برای مردم تصمیم نگیریم ، باید کاری بکنیم که مردم انتخاب خودشان را انجام بدهند و بگذاریم رأی خودشان را بدهند.

IMG_0526

وی افزود: به عنوان مجری انتخابات وظیفه ای جزء اجرای قانون نداریم و به جد دنبال آن هستیم زیرا مهمترین پروژه دولت همین انتخابات است که مقام معظم رهبری از آن حق الناس تعبیر نموده و ریاست محترم جمهور نیز از آن به عنوان پروژه ای قانون محور ذکر نموده است.

فرماندار تصریح کرد: کوهدشت یکی از آرام ترین شهرستان کشور در زمینه انتخابات پیش رو است، در حالیکه در سنوات گذشته ماه های قبل از انتخابات فضای شهرستان انتخاباتی و تبلیغی می شد اما اینبار تاکنون جز برخی شب نشینی های محدود فعالیت خاصی صورت نگرفته است.

محمدی گفت: در انتخابات مرقانون را عمل خواهیم کرد و اگر نقدی صورت می گیرد ، ایرادی می گیرند ، تخریبی می شود ، اینها را جزء خاصیت های انتخابات می دانیم که عده ای ممکن است با توجه به تخریب هایی که صورت می گیرد بیشتر به دنبال فضاسازی هایی باشند و حاشیه سازی کنند، پیش تر به دوستانمان عرض کرده ایم تا می توانند از تقابل پرهیز کنند و سعی بکنند نشنیده بگیرند.

وی در پایان گفت: کسانی که ثبت نام می کنند آبروی نظام هستند، نباید به این عزیزان هتک حرمت بکنیم ، امیدواریم همه کسانی که ثبت نام می کنند همه تایید صلاحیت بشوند که این یک افتخاری برای نظام است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. یعنی جناب فرماندارعزیز شما میفرمایید هییت اجرایی برای فرد خاصی نیست؟این را نمیخوای از افکار عمومی بپرسید از وجدان خودت بپرس؟

  [پاسخ]

  شهروند1-1 در :

  جناب آقای فرماندار برای اینکه صحت وسقم گفته های جنابعالی درخصوص چینش هیئت های اجرائی به نفع یک کاندید مطلع شوید بررسی کنیدچرا کسانی که جنابعالی انتخاب نموده ای خود وخانواده هایشان همگی به یک کاندید رای می دهند ؟ آیا انتخاب شما اتفاقی بوده ؟ یا شما در انتخابتان در هیئت های اجرائی دنبال انتخاب مجتهدین و جانبازان وخانواده های معظم شهداء و ایثارگران بوده اید / آیا شما مطمئن هستید که در بین طرفداران سایر کاندیداها هیچ ایثارگر ومجتهدانی از این سنخ پیدا نمی شود /مردم می فهمند

  [پاسخ]

 2. فرماندار عزیز!
  با حرکت عظیم و خود جوش مردم در همراهی کاندیداهای اصلاحطلب یقینا دریافته اید که “موج نسیم اعتدال و اصلاح خواهی” در کوهدشت هم وزیدن گرفته است. این حرکت یک پیام روشن برای شما و دوستانتان داشت: یقینا نمی توانید بر خلاف مسیر حرکت مردم حرکت کنید.
  امیدوارم که فرمایش مقام معظم رهبری را سر لوحه کار خود قرار دهید که:
  رای مردم حق الناس است…

  [پاسخ]

 3. جناب فرماندار باتوجه به تجربه شما انتظار می رفت در جهت ارامش و برگزاری سالم انتخابات گام بر می داشتی واز همراهان یک نفر انهم طرفداران مخالف اقای رییس جمهور یدین گونه مهندسی شده استفاده نمی نمودی مگر بین کاندیداهای اصلاح طلب جانباز روحانی خانواده معظم شهدا و دلسوزان نظام کم بوده که بدین گونه اشاره فرمودی. اینگونه عمل نمودن پشت نمودن یه رییس جمهور و دولت تدبیر و امید از دید دولت مردان و اصلاح طلبان طرفدار جناب روحانی پنهان نخواهد ماند وقطعا بدون جواب نخواهد ماند.

  [پاسخ]

 4. ازمردم هم سوال شود ببینم این حرف فرماندار صحت دارد که همه افراد یک کاندیدا نیستند….

  [پاسخ]

 5. واقعا ان طوری که فرمایش کرده اید درست است مردم شعور سیاسی دارند چرا قسم میخوری این اظهر من الشمس است

  [پاسخ]

 6. فارغ از سیاست

  باورش خیلی سخته اقای فرماندار .در ثانی میتونستید با افزودن چند نفر از اصولگرایان و اصلاح طلبان راستین و شناسنامه دار خود را در معرض افکار عمومی قرار ندین .

  [پاسخ]

 7. جناب آقای فرماندارعزیز:کوهدشت شهرنخبگان،شهرشعورفرهنگی ست.تمام خواص کوهدشت گرایش سیاسی شان مشخص است.نمیشه بفرماییدچینش نیروها به نفع کاندیدای خاصی نیست.کافیه فقط ۵دقیقه ازوقت گرانبهایتان راصرف این کارکنید وتک تک افرادرابررسی کنید.خوب همه ازیک طیف وطرفداریک کاندیداهستند.بخدامردم فهم وشعورشان بالاست.کافی بودیک موازنه ای برقرارمیکردید.ما همه میگوییم ومیدانیم جنابعالی پاک هستید وجای شکی نیست اماهمه که شمانیستند.به خاطرخداودرجهت رفع هرگونه دغدغه دوباره تجدیدنظربفرمایید.

  [پاسخ]

 8. خودت می دونی طرفدار کی ……..

  [پاسخ]

 9. آقای فرماندار:دورازجان این حرفها افکارعمومی رابیشترتحریک میکند.درشهرکوهدشت تمام خواص حتی بیشترمردم عادی گرایش سیاسی شان مشخص هست.اینجورنمیشه به افکارعمومی پاسخ داد.یعنی شمامیفرماییدشانسی همه ی افرادی که انتخاب شده اندازیک کاندیداانتخاب شده اند.نمیدونم چطوربایدتوجیه کنیم تاحرفتان درست دربیادچطوردقیقا همان کاندیدموردنظرجنابعالی خوش شانس بوده.نمیشه نمیشه.اگردغدغه داریدفقط توازن.

  [پاسخ]

 10. با عرض سلام
  بنده تا یک ماه پیش بر اینکه جناب فرماندار اصل بی طرفی را رعایت می کنند شک نداشتم و همیشه ودر همه جا از ایشان تعریف وتمجید می کردم ولی متاسفانه متاسفانه جناب محمدی در چینش هیئت های اجرای جوری رفتار کرد که بر همه ان اعتماد ویقین هایی که داشتم خط بطلان کشید… این کسانی که شما می فرمایید مدیر ومجتهد بوده اند که همه دارن از یک نفر حمایت می کنند یعنی در میان طرفداران دیگر کاندیداها شخصی با این خصوصیات یافت نمی شد همه باید از طرفداران اقای ایکس باشند …

  [پاسخ]

 11. بازگشت جناب فرماندار حکمتی دارد امیدوارم این حکمت مردودی ایشان نباشد.

  [پاسخ]

 12. معتمدین خودشان افرادصالحی هستندولی آیاافرادی راکه برای صندوق هاانتخاب میکنندنیزصالح خواهندبوداگرچنین است مجریان راتقسیم کنندوهمچنین ناظران را زیرادربین طرفداران تمام کاندیداهاافرادصالحی هستندواگرازبین تمام سلایق سرصندوق باشندصالح هم نباشندچون رودرروی هم اندآرای هرکس محفوظ می ماند

  [پاسخ]

 13. کرمی از شهرداری گراب

  کاربران محترم ،بنده به شخصه آقای فرماندار را از سال ۷۹ می شناسم،یقین بدانید از آرا مردم صیانت خواهد کرد،و اجازه هیچگونه سواستفاده ای به شخص یا جناح خاصی نخواهد داد.او فرذی متهد و با وجدانی بیدار است.

  [پاسخ]

  فارغ از سیاست در :

  کی گفته اقای کرمی شما افاضه کلام بفرمایید ؟چه جوری شما از اتاقتان در شهرداری کلان شهر گراب متوجه میشوید ولی ساکنین این شهر که هر روز با این اقایان هم بحث هستند روی فرماندار محترم شناختی ندارند .

  [پاسخ]

  اصلاح طلب در :

  اقای کرمی.همه مابه پاک دستی اقای فرماندارمعترفیم.فقط این موضوع نگران کننده است.چه اشکالی داشت حالا که اینقدرایشان دغدغه سلامت انتخابات رادارند.توازن برقرارمیشد.کافی بوداجرا ونظارت حتی بین۲کاندیدتقسیم میشدسلامت انتخابات تضمین بود.نزدیک به صددرصداجرا و۸۰درصدنظارت ازطیف یک کاندیداست.

  [پاسخ]

 14. خسته نباشی جناب اقای محمدی
  دوستان اقای محمدی از افراد با سابقه و کار کشته است . بدون دلیل کسی را متهم نکنیم و جو را متشنج نکنیم خداوند یار و یاور خدمتگذاران راستین مردم باشد

  [پاسخ]

 15. مارگزیده ازریسمان سیاه وسفیدمیترسد.

  [پاسخ]

 16. آنچه عیان است چه حاجت به بیان است ………..

  [پاسخ]

 17. سلام حاج محمدی خسته نباشی یه سوال داشتم جایگاه احزاب در چینش هیات اجرایی منتصب به شما چیست منتظر جواب شما هستیم متشکرم

  [پاسخ]

 18. ازسایت وزین کشکان برای درج کلیه نظرات موافقین ومخالفین تشکروامتنان میشودواقعا بسیارسایت خوب وپرخبریه بنده تمام اخبارروزرادرش می بینم

  [پاسخ]

 19. فرماندار وظیفه اش دعوت از معتمدین است که آقای محمدی به نحو احسن انجام داده اند رای گیری بین معتمدین است که از طیف های مختلفی بودند .اینها رو مردم قبول دارند حسادت چرا…..

  [پاسخ]

 20. فرماندار گرامی با این حرکت مسند قدرتت را خیلی لرزان کردید.

  [پاسخ]

 21. آقای فرماندار محترم
  بر کسی پوشیده نیست که تمام منتخبین هیئت های اجرایی از طرفداران نماینده فعلی می باشند!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط