سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۸:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ دی ۱۳۹۴در ۶:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 796 بازدید کد خبر:49331 چاپ خبر

آمار جدید ثبت نام داوطلبان شرکت در رقابت های انتخاباتی مجلس و خبرگان لرستان

0

رئیس ستاد انتخابات استان تشریح کرد

سید سعید شاهرخی رئیس ستاد انتخابات استان در خصوص آخرین آمار نام‌نویسی از داوطلبین انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه فضای سیاسی استان بسیار پر شور و نشاط است و کاندیداها با حضور در این عرصه توانسته اند نویدبخش حماسه ای بزرگ در اسفند ماه سالجاری باشند. به گزارش کشکان به […]

۱۵-۱۲-۲۳-۱۹۳۴۲۷۹۱۶
سید سعید شاهرخی رئیس ستاد انتخابات استان در خصوص آخرین آمار نام‌نویسی از داوطلبین انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه فضای سیاسی استان بسیار پر شور و نشاط است و کاندیداها با حضور در این عرصه توانسته اند نویدبخش حماسه ای بزرگ در اسفند ماه سالجاری باشند.

به گزارش کشکان به نقل از خبرآنلاین، وی ادامه داد: در مجموع تا کنون ۱۵۵ داوطلب نسبت به ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی استان و ۱۲ نفر جهت نام نویسی در انتخابات خبرگان اقدام کرده اند.

شاهرخی در خصوص زمان ثبت نام داوطلبان تاکید کرد: به داوطلبان ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان توصیه می شود که کار ثبت‌نام در انتخابات را به روزهای آخر موکول ننمایند و در فرصت زمانی اعلام شده جهت ثبت نام اقدام کنند.

رییس ستاد انتخابات استان لرستان آمار ثبت نام کاندیداهای مجلس به تفکیک حوزه های انتخابیه را به شرح زیر اعلام کرد:

الیگودرز: ۱۱ نفر

بروجرد: ۳۲ نفر

پلدختر: ۸ نفر

خرم آباد و دوره : ۴۳ نفر

دلفان و سلسله: ۲۰ نفر

دورود و ازنا:۲۱ نفر

کوهدشت و رومشکان:۲۰ نفر

گفتنی است انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به‌طور همزمان جمعه هفتم اسفندماه برگزار خواهد شد.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط