سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۱:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۸ مهر ۱۳۹۱در ۱۱:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 406 بازدید کد خبر:4930 چاپ خبر

آئین تجلیل از معلمان خیر شهرستان دلفان برگزار شد

0

در آئینی که روز سه شنبه در محل کانون فرهنگی ، تربیتی پیام نورآباد برگزار شد از معلمان خیر شهرستان دلفان تجلیل شد .

در آئینی که روز سه شنبه در محل کانون فرهنگی ، تربیتی پیام نورآباد برگزار شد از معلمان خیر شهرستان دلفان تجلیل شد .
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان در این آئین، از شناسایی بیش از سه هزار و 500 دانش آموز کم بضاعت در این شهرستان خبر داد و گفت :
این تعداد دانش آموز یا سرپرست خود را از دست داده و یا سرپرستان آنان از کار افتاده اند که برای گذران زندگی وتامین امکانات وملزومات اولیه تحصیل، با مشکلات زیادی مواجه اند .
به گفته “بهمن نریمانی” این تعداد دانش آموز زیر پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند.
وی ، از راه اندازی موسسه خیریه امام زمان (عج) برای زیر پوشش بردن این دانش آموزان خبر داد و افزود : این موسسه با مشارکت فرهنگیان شهرستان دلفان راه اندازی شده است تا بتواند بخشی از هزینه های تحصیلی دانش آموزان نیازمند را تامین کند .
امام جمعه نورآباد نیز در این مراسم گفت : دانش آموزان کم بضاعتی در این شهرستان وجود دارند که برغم محرومیت ،از استعداد وتوان علمی بالایی برخوردارند که در صورت حمایت، آینده درخشانی خواهند داشت .
حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور با قدردانی از راه اندازی موسسه خیریه امام زمان (عج) اظهار امیدواری کرد : با راه اندازی این موسسه بتوان دانش آموزانی که به علت فقر و مشکل تامین هزینه تحصیل، ترک تحصیل اجباری کرده اندرا بتوان به تحصیل وا داشت .
وی گسترش این موسسه را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت :امیدواریم سایر کارمندان دستگاههای اجرایی با پرداخت مبلغ جزیی از حقوقشان این موسسه را تقویت کنند تا بتواند خدمات خود را گسترش دهند .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط