سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۵:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۱ دی ۱۳۹۴در ۸:۱۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,604 بازدید کد خبر:49283 چاپ خبر

شیخ محمد محمدی و محمدرضا عباسی فرد به جمع کاندیداهای خبرگان در لرستان پیوستند

0

  ۱۰ داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در لرستان ثبت نام کرده اند. به گزارش کشکان به نقل از ایلنا، تا پایان  روز دوشنبه ۳۰ آذرماه، شمار داوطلبان نمایندگی مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری به ۱۰ نفر رسید. روزهای گذشته نیز ۶  نفر و امروز نیز  ۴  نفر برای نمایندگی مردم لرستان در […]

 

۱۳۹۴۰۹۲۹۲۰۱۳۴۴۳۳۸۶۷۵۱۲۲۴

۱۰ داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در لرستان ثبت نام کرده اند.

به گزارش کشکان به نقل از ایلنا، تا پایان  روز دوشنبه ۳۰ آذرماه، شمار داوطلبان نمایندگی مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری به ۱۰ نفر رسید.

روزهای گذشته نیز ۶  نفر و امروز نیز  ۴  نفر برای نمایندگی مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری نام نویسی کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عباسی فرد، حجت الاسلام و المسلمین سید علی طاهری و حجت الاسلام و المسلمین سید محمدنقی شاهرخی امروز برای نمایندگی مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری نام نویسی کردند.

روز یکشنبه نیز آیت الله احمد مبلغی با مراجعه به فرمانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری خرم آبادی و حجت الاسلام احمدعلی محمودی در وزارت کشور و آیت الله هاشم نیازی در حوزه انتخابیه مرکز استان لرستان ثبت نام کردند.

همچنین روز جمعه هفته گذشته نیز آیت الله سید مجتبی طاهری خرم آبادی و روز شنبه هفته جاری حجت الاسلام والمسلمین حسین فلاحی اصل برای نمایندگی مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری نام نویسی کردند.

دو هزار و ۸۸۶ صندوق اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم استان در دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده که در هر یک از این انتخابات یکهزار و ۴۴۳ صندوق برای جمع آوری آرا اختصاص می یابد، ۱۲ هزار نفر در هیات نظارت و ۲۲ هزار نفر در هیات های اجرایی استان فعالیت دارند.

استان لرستان با جمعیت بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر دو کرسی در مجلس خبرگان رهبری دارد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط