سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۸:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۰ آذر ۱۳۹۴در ۶:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 987 بازدید کد خبر:49195 چاپ خبر

شاهرخی: تعداد داوطلبان ثبت نامی مجلس و خبرگان لرستان به ۱۱۰ نفر رسید

0

سید سعید شاهرخی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تعداد دواطلبان ثبت نامی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در لرستان اظهار داشت: تا کنون ۱۰ داوطلب مجلس خبرگان رهبری و ۱۰۰ داوطلب مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اند. وی با بیان اینکه تا کنون استقبال بسیار خوبی برای […]

untitledسید سعید شاهرخی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تعداد دواطلبان ثبت نامی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در لرستان اظهار داشت: تا کنون ۱۰ داوطلب مجلس خبرگان رهبری و ۱۰۰ داوطلب مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه تا کنون استقبال بسیار خوبی برای ثبت نام در انتخابات صورت گرفته که نشان دهنده انتخابات رقابتی و با حضور گسترده‌ مردم است، ادامه داد: در مجموع تا کنون ۱۰۰ داوطلب نسبت به ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی استان و ۱۰ نفر برای نام نویسی در انتخابات خبرگان اقدام کرده اند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان توضیح داد: از تعداد ۱۰۰ نفر داوطلب ثبت نام شده در مجلس شورای اسلامی استان، به تفکیک حوزه های انتخاباتی شهرستان الیگودرز هشت نفر، بروجرد ۲۳ نفر، پلدختر هفت نفر، خرم آباد و دوره چگنی ۲۹ نفر، دلفان و سلسله ۹ نفر، دورود و ازنا ۱۳ نفر و کوهدشت و رومشکان ۱۱ نفر هستند.

شاهرخی در خصوص زمان ثبت نام داوطلبان تاکید کرد: به داوطلبان ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان توصیه می شود که کار ثبت‌نام در انتخابات را به روزهای آخر موکول نکنند و در فرصت زمانی اعلام شده برای ثبت نام اقدام کنند

بنا بر این گزارش، انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به‌طور همزمان جمعه هفتم اسفندماه برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط