سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۹:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ آذر ۱۳۹۴در ۲:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 930 بازدید کد خبر:49187 چاپ خبر

رأی مردم حق الناس است یعنی…

0

سید محمدصادق محمدی وفایی

سید محمدصادق محمدی وفایی/ کشکان: مقام معظم رهبری رای مردم را حق الناس اعلام کردند و این روزها که بوی انتخابات می دهد بیش از گذشته به این سخن ارزشمند ولی فقیه پرداخته می شود. یادمان باشد حق الناس بودن رای مردم سخنی عمیق و پرمغزی است که نباید اجازه داد از آن استفاده جناحی […]

۲۰۱۵-۰۷-۳۱_۲۲۴۹۴۸

سید محمدصادق محمدی وفایی/ کشکان:
مقام معظم رهبری رای مردم را حق الناس اعلام کردند و این روزها که بوی انتخابات می دهد بیش از گذشته به این سخن ارزشمند ولی فقیه پرداخته می شود. یادمان باشد حق الناس بودن رای مردم سخنی عمیق و پرمغزی است که نباید اجازه داد از آن استفاده جناحی شود.

رای حق الناس است یعنی ای مردم رایتان تشریفاتی نیست. مسئولین و مدیران تصمیم ساز کشوری به رای شماها نصب می شوند پس یادتان باشد به چه کسانی رای می دهید.

رای مردم حق الناس است یعنی ای مردم رایتان به حدی ارزشمند است که برای جذب آن تبلیغات های آنچنای شروع خواهد شد مواظب باشید فریب تبلیغات و وعده های محقق نشدنی را نخورید.

رای حق الناس است یعنی شورای محترم نگهبان و کارگزاران نظارتی باید در تایید و یا رد کردن کاندیدهای انتخاباتی نهایت دقت خود را به کار ببرند.

رای حق الناس است یعنی اگر در امر انتخابات و تشخیص اصلح کسی به شما مراجعه کرد به یادت قیامت باش و خردمندانه او را راهنمایی کن.

رای حق الناس است یعنی اگر بی سوادی به شما گفت رای من فلانی است نباید خیانتی صورت گیرد و نامی دیگر نوشته شود.

رای حق الناس است یعنی دو بار رای دادن و یا استفاده کردن از شناسنامه دیگران بدون اذن و اجازه آنها گناهی قیامت سوز است.

رای حق الناس است یعنی برای تایید ناصالحان و رد صالحان به شورای نگهبان و هیات های اجرایی فشار آوردن ضایع کردن حق دیگران و گناهی بزرگ است.

رای حق الناس است یعنی نا امید کردن مردم از شرکت کردن در انتخابات ها به معنای ضایع کردن حق آنهاست.

رای مردم حق الناس است یعنی چه کاندیدای پیروز موافق با سلیقه ما بود و چه مخالف باید به او تبریک بگوییم و کارشکنی و توطئه را کنار بگذاریم.

رای مردم حق الناس است یعنی مردم حق دارند طبق یقینی که خود به دست می آورند به کاندیدای مورد نظرشان رای دهند و نباید به بهانه این که به فلانی رای داده اند از استخدام و …محروم گردند.

رای حق الناس است یعنی کاندیدای پیروز اگر دل مردم را به دست آورند برای همیشه امین مردم باقی خواهند ماند.

رای مردم حق الناس است یعنی آن جایگاهی که مسولین به آن تکیه می کنند متعلق به توده مردم است و ملک شخصی کسی نیست تا هر گونه خواست در آن تصرف کند.

رای مردم حق الناس است یعنی مردم برای همیشه لازمند و نیاز و احترام به آنها اختصاص به ایام و فصل انتخابات ندارد.

رای مردم حق الناس است یعنی اگر پیروز انتخابات به وعده های انتخاباتیش عمل نکند و گره ها را از کار ولی نعمتانش باز نکند مدیون مردم از دنیا خواهد رفت.

رای مردم حق الناس است یعنی کاندیدای انتخاباتی مواظب باشند چه وعده هایی به مردم می دهند.

رای مردم حق الناس است یعنی حکومتی مردمی دارید و از آن پاسداری کنید.

رای مردم حق الناس است یعنی…

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اگه اینجوری باشه خیلی خوبه ولی…

  [پاسخ]

 2. سلام سید جان ! در باره ی تبریک به کاندیدای پیروز ،باید این نکته را اضافه کرد که اگر کاندیدای پیروز با رأی واقعی مردم و در انتخابات و رقابت واقعی پیروز شد باید به او تبریک گفت و حتّی با او همکاری کرد و گرنه کاندیدایی که از طریق تقلّب و تخلّف و بدون داشتن رأی واقعی مردم پیروز ظاهری میدان انتخابات می شود که شایستگی تبریک ندارد.

  [پاسخ]

 3. دوردبرحاج اقا وفایی عالیه شما خوب به وظیفه خود که همان تبلیغ وآگاهسازی است عمل میکنیدمنتظر مطالب ارزشمنتان هستیم

  [پاسخ]

 4. جناب سیدبزرگواروارزشمندبسیارمتین وزیبانوشتیدلیکن بایدمتذکرشوم که هرگاه ترکیب مجریان وناظران درسرصندوق هامتوازن باشدونه مربوط به شخصی خاص صددرصدسلامت انتخابات تضمین میشودواگرغیرازاین باشدتقلب وتخلف صورت میگیرد زیراتعدادافرادی که به فکرحق الناس وضایع نکردن آن باشندخیلی کم هستند پس فتوای مقام معظم رهبری رادروهله اول فرمانداران وروسای هیات نظارت اجرا یانقض می کنند

  [پاسخ]

 5. درودخدابرسرداراهل قلم که مبلغی نمونه است برایت بهترینهاراارزومیکنم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط