سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۷:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ آذر ۱۳۹۴در ۲:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,689 بازدید کد خبر:49172 چاپ خبر

جزئیات اخبار انتخابات درشهرستان‌های لرستان/چه تعداد ثبت‌نام کردند؟

0

تا امروز یکشنبه 29 آذر 94

  آخرین جزئیات اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستانهای مختلف لرستان از سوی مسئولان اعلام شد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، آخرین جزئیات اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی از زبان مسئولان اعلام شد تا این امر نشان از حضور پررنگ داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداریهای مختلف استان لرستان برای ثبت نام […]

 

۱۷۸۵۷۲۹

آخرین جزئیات اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستانهای مختلف لرستان از سوی مسئولان اعلام شد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، آخرین جزئیات اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی از زبان مسئولان اعلام شد تا این امر نشان از حضور پررنگ داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداریهای مختلف استان لرستان برای ثبت نام داشته باشد..

ثبت نام چهار داوطلب در حوزه انتخابیه پلدختر

معاون فرماندار پلدختر گفت: تا کنون چهار داوطلب برای انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان پلدختر ثبت نام کرده اند.

حسین علی مومیوند یک شنبه اظهار داشت:  با دستور وزارت کشور مبنی بر آغاز ثبت نام از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، فرمانداری پلدختر به عنوان مرکز حوزه انتخابیه  از ساعات اولیه روز گذشته (شنبه) کار ثبت نام را آغاز کرد.

وی به ترکیب هیئت های اجرایی شهرستان اشاره کرد و گفت: طبق قانون مقرر شد که برای هریک از انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هیات اجرایی جداگانه تشکیل شود که با اصلاح این قانون و ابلاغ آن فقط یک هیئت اجرایی برای برگزاری هردو انتخابات پیش رو کافی است.

فعالیت ۲۴۰۰ عوامل نظارتی و اجرایی در انتخابات پلدختر

وی افزود: شهرستان پلدختر با ۷۹  هزار و ۶۰۰ نفر جمعیت در جنوب استان لرستان واقع است که شهرهای پلدختر و معمولان دارای یک کرسی نمایندگی  در مجلس شورای اسلامی است.

معاون فرماندار پلدختر گفت: دو هزار و ۴۰۰ نفر عوامل نظارتی، اجرایی و انتظامی، کار برگزاری انتخابات مجلس دهم در ۹۰ شعبه اخذ رای را بر عهده دارند.

مومیوند افزود: ۵۷ صندوق روستایی و ۳۱ صندوق در شهر های پلدختر و معمولان پیش بینی شده است.

ثبت نام ۹ داوطلب انتخابات مجلس در کوهدشت

بخشدار مرکزی کوهدشت از ثبت نام ۹ داوطلب در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

حجت روین تن عنوان کرد: این تعداد طی دو روز گذشته با مراجعه با فرمانداری کوهدشت اقدام به ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی کرده اند.

هشت داوطلب در انتخابات مجلس شورای اسلامی دلفان و سلسله

 معاون فرماندار شهرستان دلفان از ثبت نام هشت داوطلب در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله خبر داد.

خداکرم غلامی با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله اظهار داشت: تا کنون هشت داوطلب در این حوزه انتخابیه اقدام به ثبت نام کرده اند.

ثبت نام ۱۱ داوطلب انتخابات مجلس در بروجرد/ یک نفر زن بود

احمد گودرزیان اظهار داشت: از صبح دیروز شنبه ثبت نام از کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بروجرد به مانند دیگر شهر های کشور آغاز شده است.

وی با بیان اینکه در همان ساعات اولیه تعدادی از کاندیداها با حضور در محل فرمانداری اقدام به ثبت نام کردند گفت: تا آخر وقت امروز تعداد ۱۱ نفر اقدام به ثبت نام کرده اند.

گودرزیان با تاکید بر همراه داشتن تمامی مدارک برای ثبت نام از سوی داوطلبان انتخابات عنوان کرد: تا روز پنج شنبه که آخرین وقت ثبت نام بوده داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بروجرد می توانند از ساعت هشت صبح تا ۱۴.۴۵ دقیقه به محل فرمانداری بروجرد مراجعه کنند.

وی با اشاره به حضور دو نماینده از حوزه بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: احتمالا تعداد ثبت نام ها به بیش از ۲۰ کاندیدا خواهد رسید.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر دکتر فردین گراوند منتظر حضورشان هستیم

  [پاسخ]

 2. درود بر مردم شریف ونجیب کوهدشت ورومشگان وسلام بر حضور مبارک دکتر کرم یاری

  [پاسخ]

 3. والا هیچکدوم امیدی ندارن همه بازی سیاسیه

  [پاسخ]

 4. پس چرا اسمی از استاد فیضی پور نیستش ،مثل اینکه قراربود ثبت نام کنه

  [پاسخ]

  کوهنانی در :

  سلام آقای فیضی پور هم بی سرو صدا ثبت نام کردند

  [پاسخ]

 5. دورود خداوند بر دکتر کرم یاری – حضور شما را در انتخابات شهر کوهدشت به فال نیک می گیریم

  [پاسخ]

 6. اصلاح طلبان شجاع انحصار۶+۱شکسته شد(اامپریالسم کوهدشت …………..

  [پاسخ]

 7. به این جمع باید سردار ازاده وجانباز محمدفهیم(شهریار) عباسی برادر شهید محمد علیم (شهرام) عباسی را اضافه کرد ورود ایشان را به فضای سیاسی کوهدشت تبریک گفته وبرای ایشان به سبب اخلاصشان در این موضوع ارزوی موفقیت دارم ایشان اصولگرا بوده ومعتقدند که یک اصولگرای واقعی باید خارج از تنشهای سیاسی و حزبی بیش از هر چیز با تخصص وتعهد افراد اقدام به گزینش نمود شعار ایشان به گزینی فارغ از زدوبند های سیاسی است بیایید یاریش کنیم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط