سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۵:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۷ آذر ۱۳۹۴در ۱:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 918 بازدید کد خبر:49142 چاپ خبر

جریانی به نام اعتدال در انتخابات وجود نخواهد داشت/ رقابت بین جریان اصولگرایی و اصلاحطلبی خواهد بود

0

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در بخشی از یک نشست در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وحدت اصولگرایان به کجا رسیده است بیان نمود: الحمدلله تفاوت این دوره با دوره‌های قبل در این است که اصلاح‌طلبان به صورت گسترده‌تر نسبت به قبل در انتخابات حضور خواهند داشت و به خاطر همین وحدت در بخش‌‌های مختلف […]

۱۳۹۴۰۶۰۸۰۰۰۵۸۴_PhotoAدبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در بخشی از یک نشست در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وحدت اصولگرایان به کجا رسیده است بیان نمود: الحمدلله تفاوت این دوره با دوره‌های قبل در این است که اصلاح‌طلبان به صورت گسترده‌تر نسبت به قبل در انتخابات حضور خواهند داشت و به خاطر همین وحدت در بخش‌‌های مختلف اصولگرایی ضرورت دارد و اگر همه اصولگرایان وحدت کنند اکثر مجلس دهم را بدست خواهند آورد.

به گزارش فارس باهنر افزود: اولین جلسه شورای هماهنگی اصولگرایی تشکیل شده است و در دو سوم استان‌های کشور بحث وحدت روی ریل همگرایی قرار دارد و در بقیه استان‌ها که تعداد کمی هم هستند کار همگرایی ادامه دارد. بنابراین وحدت در بین اصولگرایان بیش از دوره‌های گذشته به وجود آمده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه جریان‌های سیاسی جدید آینده در انتخابات کدام هستند اضافه کرد: در انتخابات اخیر رقابت همچنان بین جریان اصولگرایان و اصلاح‌طلبان است و جریان دیگری به نام اعتدال هنوز در کشور تعریف مشخصی ندارد و بنابراین چیزی به نام اعتدال در انتخابات وجود نخواهد داشت.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باسلام.جناب دکتر باهنر پس چرا در استان لرستان برای اینکه آرا اصلاح طلبان را عده ای بالا نشین پست قاپ میخواهند به سود اصولگرایان مصادره کنند بحث اعتدال را باشیطنتی رندانه مطرح می کنند آفرین برشما که مشخصا اصولگرا هستید ونفرین بر آنان که کاندیدای دو آتشه اصولگرا را اصلاح طلب معتدل می نامند تا عوام فریبی کنند

  [پاسخ]

 2. باسلام برجناب باهنرکه بالاخره هنرش رانشان دادوبعدازکمی کش وقوس وجاده خاکی به جاده اصلی وجریان اصولگرایی برگشتند.

  [پاسخ]

 3. جناب ریزبین مگر ایشان گفته اند شماها هرروزبایک عنوان جدید خودرا مطرح کنید؟ یک روزچپ یک روز کارگزاران یک روزاصلاح طلب وامروزهم اعتدال “چه ربطی به آقای باهنردارد؟انشاء الله من وتوهردوزنده باشیم خواهیم دیددرآینده جریان متبوع شما نام وعنوان جدیدی برای خودپیدامی کنند.

  [پاسخ]

  دلواپس در :

  بنده بدبین خدا! ۳۵سال ازعمرپربرکت انقلاب گذشته ولی اصولگرایان نتوانسته اند غیرازآقایان قبادی وامامی چهره شاخصی را واردگردونه انتخابات کنند! این نشان از تفکربسته اصولگرایی دارد!همچنانکه جهان درحال تغییر است افکار نیز بایدبروز شود.

  [پاسخ]

 4. فقط چپ و راست بقیه رد گم کردن است

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط