سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۹:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۴ آذر ۱۳۹۴در ۳:۵۹ ب.ظ تعداد بازدید: 2,537 بازدید کد خبر:48893 چاپ خبر

فرشاد حیدری، معاون نظارت بانک مرکزی می شود

0

یک مقام آگاه از قطعی شدن رفتن حمید تهران‌فر از معاونت نظارتی بانک مرکزی خبر داد. به گزارش کشکان،یک مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: رفتن تهران‌فر از پست معاون نظارتی بانک مرکزی قطعی شده است. وی افزود: این جابجایی بزودی انجام خواهد شد و طبق آنچه که تاکنون اعلام شده، جایگزین تهران […]

۵۹۸۷۴۵۷۳۶۹۱۱۲۸۴۱

یک مقام آگاه از قطعی شدن رفتن حمید تهران‌فر از معاونت نظارتی بانک مرکزی خبر داد.

به گزارش کشکان،یک مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: رفتن تهران‌فر از پست معاون نظارتی بانک مرکزی قطعی شده است.

وی افزود: این جابجایی بزودی انجام خواهد شد و طبق آنچه که تاکنون اعلام شده، جایگزین تهران فر در پست معاونت نظارت بانک مرکزی فرشاد حیدری است. حیدری پیش از همتی مدیرعامل بانک ملی ایران بود.

این مقام آگاه تصریح کرد: به احتمال زیاد فرشاد حیدری به عنوان معاون نظارتی بانک مرکزی، فعالیتش را در بانک مرکزی آغاز کند.

فرشاد حیدری متولد شهرستان کوهدشت و دانش آموخته رشته اقتصاد است.

او فعالیت بانکی خود را در شعبه ی مرکزی کوهدشت آغاز و پس از ریاست شعبه ی مرکزی کوهدشت و خرم آباد کار خود را به عنوان کارشناس اعتباری ادامه داد.

سایر سوابق حیدری:

مدیریت شعب بانک تجارت لرستان به مدت دو سال

مدیریت بانک تجارت استان فارس به مدت پنج سال

رئیس اداره کل اعتبارات بانک تجارت

مدیر امور اعتباری بانک تجارت

عضو هیأت مدیره بانک تجارت

مدیر عامل بانک ملی ایران

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. تبریک میگم با آرزوی موفقیت برای ایشون خوشحال که همشهریم جایگاه بالا داره باعث افتخار

  [پاسخ]

 2. به ما چه…..

  [پاسخ]

 3. با سلام خدمت جناب آقای حیدری ، ایشان فردی شایسته و لایق هستن به امید بهروزی و سربلندی وتوفیق روز افزون

  [پاسخ]

 4. جناب حیدری ازجمله چهره های نادری است که در حوزه اقتصاد خصوصا حوزه بانک و بیمه صاحب نظر و سرآمد است . توانایی و مدیریت گذشته اش نشان داده که در هر پستی که مشغول می شوند آنجا را متحول کرده و ارتقا میدهند. بنظرم شان و جایگاه ایشان فراتر از این است .قطعا مایه افتخار شهرمان خواهد بود .

  [پاسخ]

 5. آقای حیدری مدیری توانمند ،لایق ،پاکدست و کاردان میباشندودر هر سمتی توانسته اند موفق شوند.

  [پاسخ]

  آگاه در :

  خبر نداری بدبخت

  [پاسخ]

 6. برا خودش مقام میگیره نمیشه جوان بدبخت وبیکار رو بفکر باشن

  [پاسخ]

 7. ضمن عرض تبریک به جناب دکتر حیدری عزیز امیداست موفق و تندرست باشید

  [پاسخ]

 8. آقای حیدری از مردان بزرگ بانکی هستند , ایشان به حق یک نخبه بانکی هستند و سوابق توانایی های ایشان در مدیریت بستهای گذشته شان نشان داده که ایشان مرد تحول می باشند > می توان اشاره کرد با بزرگترین بانک جهان اسلام که از یکی از مدیران ارشد فعلی بانک ملی شنیدم که گفتند آقای حیدری واقا هم نخبه هستند و هم با شهامت بسیار زیاد چرا که بانک ملی را شجاعانه با آن همه مشکلات تحویل گرفت و به عقیده بیشتر کارشناسان اقتصادی ایشان توانستند که آبروی تقریبا ریخته بانک ملی را برگرداند > چه کار عظیمی . این را فقط در وجود آقای دکتر فرشاد حیدری میتوان دید و به جرعت می توان گفت که ایشان مرد تحول و نوسازی و عمل می باشند . ایکاش که خیلی از مدیران مملکتمون از ایشان برده بودند که واقعا مملکت آباد می شد . امیدوارم همیشه و در هرجایی که می باشند موفق و معیید باشند .

  [پاسخ]

 9. جناب آقای حیدری : انتخاب بجا و شایسته جنابعالی را تبریک عرض می نمایم ، امید است در پناه لطف ایزد منان همیشه سربلند و موفق بوده ، و منشاء خیر برکت برای استان لرستان باشید .

  [پاسخ]

 10. عزیزمردی است جناب حیدری عزیز ,
  مردی که قاطعیت و استحکام درتصمیم و عمل را با نرمی و مروت و لینت طبع بخوبی و با استادی و مهارتی که تنهااز نازنینانی چون ایشان برمی آید, عجین نموده و از این میان , مدیریت انسانمدارانه ومعطوف به حفظ کرامت و شان کارکنان و ابواب جمعی تحت امر را خلق و اشاعه میکند؛
  بنده مدتی افتخار خدمت تحت امر و عنایت ایشان را داشته ام , و به ارزش واعتبار وجودی اینچنین مردانی که ذخایر انسانی واقعی , و کیمیای راستین پیشرفت و اعتلای ایران عزیز هستند بخوبی واقف و معترفم .

  [پاسخ]

 11. با سلام خدمت جناب آقای دکتر حیدری ایشان فردی لایق و صالح هستن و ارزش ایشان خیلی بیشتر از اینا هست امیدوارم در تمام مراحل زندکی سالم و پروز باشند

  [پاسخ]

 12. با سلام خدمت جناب آقای دکتر حیدری ایشان فردی لایق و صالح میباشند امیدوارم در مراحل زندگی موفق و پیروز باشند

  [پاسخ]

 13. حیدری مدیر خوش شانس ودوزیسته

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط