سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۷:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۴ آذر ۱۳۹۴در ۶:۵۶ ق.ظ تعداد بازدید: 975 بازدید کد خبر:48875 چاپ خبر

نیمی از اعضای فراکسیون «رهروان ولایت» فاقد اصالت سیاسی هستند

0

هم‌اکنون حدود ۵۰ درصد از نمایندگانی که ذیل عنوان فراکسیون رهروان ولایت در مجلس فعالیت می‌کنند، اصالت ندارند و نمی‌توان هیچ‌گونه یکدستی و انسجامی را در آن‌ها دید.

غلامعلی+جعفرزاده+ایمن+آبادیعضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت ضمن تاکید بر حضور قطعی احمدی‌نژادی‌ها در انتخابات مجلس، اعلام کرد: از آن‌جا که رهروان ولایت ساختار تشکیلاتی قدرتمندی ندارد، قطعاً با شکست روبرو خواهد شد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا با انتقاد از شیوه فعالیت‌های انتخاباتی اعضای فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: نمایندگانی که در ۴سال گذشته تحت عنوان فراکسیون رهروان ولایت در مجلس فعالیت کردند، قدرت لازم برای ورود به انتخابات مجلس را ندارد.

رهروان ولایت به دلیل فقدان ساختار تشکیلاتی قطعاً شکست می‌خورد

وی افزود: ما باید با واقعیت‌ها روبرو شویم، از آن‌جا که رهروان ولایت ساختار تشکیلاتی قدرتمندی ندارد و اعضای آن هیچ‌گاه در کنار یکدیگر کار تشکیلاتی انجام نداده‌اند، قطعاً با شکست روبرو خواهد شد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت در پاسخ به این سوال که دلیل برگزاری جلسات انتخاباتی رهروان ولایت و تاکید اعضای این فراکسیون بر حضور منسجم در انتخابات چیست، گفت: البته جلساتی برگزار شده و خواهد شد اما این جلسات بیشتر با هدف نمایش و دلگرمی تشکیل می‌شوند و به هیچ‌عنوان نمی‌توان این نشست‌ها را جلسات حرفه‌ای انتخاباتی دانست.

نماینده مردم رشت با بیان این‌که هیچ برنامه مشخصی در فراکسیون رهروان ولایت برای حضور در انتخابات وجود ندارد، تصریح کرد: با این وضع اعضای فراکسیون رهروان ولایت نمی‌توانند در انتخابات به صورت منسجم و ذیل عنوان یک حزب و جریان مشخص سیاسی فعالیت کنند.

نیمی از رهروانی‌ها فاقد اصالت سیاسی هستند

وی افزود: هم‌اکنون حدود ۵۰ درصد از نمایندگانی که ذیل عنوان فراکسیون رهروان ولایت در مجلس فعالیت می‌کنند، اصالت ندارند و نمی‌توان هیچ‌گونه یکدستی و انسجامی را در آن‌ها دید.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت خاطرنشان کرد: متاسفانه رهروان ولایت تاکنون موفق به برقراری انسجام کامل میان اعضای خود نشده‌است؛ انسجام استخوان‌داری که بتوان بر اساس آن حداقل در مواقع خاص و بحرانی، ۹۰ درصد اعضا را پای کار بیاورد.

احمدی‌نژادی‌ها با بداخلاقی قادر به تاثیرگذاری در انتخابات در دقیقه ۹۰ هستند

جعفرزاده ایمن‌آبادی با مقایسه اصولگرایان نزدیک به احمدی‌نژاد و رهروان ولایت تصریح کرد: باوجود زمان اندکی که تا انتخابات باقی مانده، قطعاً حامیان احمدی‌نژاد قادر به برقراری انسجام میان خود هستند ولی این اتفاق برای رهروان نخواهد افتاد که البته دلیل این برتری ظاهری تیم احمدی‌نژاد این است که آن‌ها مقید به رعایت چارچوب‌ها نیستند.

نماینده مردم رشت در مجلس تشریح کرد: بداخلاقی‌های فعالان سیاسی نزدیک به احمدی‌نژاد در عدم رعایت چارچوب‌ها باعث می‌شود که بتوانند حتی در دقیقه ۹۰ نیز تاثیرگذار باشند و موج ایجاد کنند.

احمدی‌نژادی‌ها قطعاً می‌آیند!

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان با تاکید بر حضور قطعی نزدیکان احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس دهم، تصریح کرد: هیچ شکی در حضور تیم احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ندارم.

این نماینده مجلس نهم با بیان این‌که به چندنفر از وزرای احمدی‌نژاد کماکان ارتباط دارد، یادآور شد: معدودی از نزدیک احمدی‌نژاد افراد مقبولی هستند و حتی با شخص احمدی‌نژاد بر سر برخی مسائل اخلاقی مشکلاتی هم دارند که با این وجود، به صورت منظم در جلسات شرکت می‌کنند و برای انتخابات مجلس برنامه‌ریزی و فعالیت می‌کنند.

احمدی‌نژاد در صورت نیاز حتی از پایداری هم عبور می‌کند

وی در تشریح طیف‌های مختلف نزدیک به احمدی‌نژاد با اشاره به نقش جبهه پایداری، گفت: احمدی‌نژاد آن‌چنان پایبند به شخص یا جریان مشخصی نیست و قادر است به راحتی از همه عبور کند و به گمان من، اگر پایداری بخواهد بیش از این با رویکرد قیم‌مآبانه با احمدی‌نژاد برخورد کند، احمدی‌نژاد از پایداری هم عبور می‌کند.

جبهه پایداری فاقد پایگاه مردمی است

جعفرزاده ایمن‌آبادی تصریح کرد: آنچه مسلم است، جبهه پایداری پایگاه مردمی ندارد و توده مردمی آن‌ها را همراهی نمی‌کنند ولی واقعیت این است که احمدی‌نژاد توانمندی حرکت دادن توده مردم را دارد و قادر است به شیوه خود، گروه خاصی از مردم را با خود همراه کند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. نماینده محترم کوهدشت عضو هیئت موسس این فراکسیون رهروان ولایت است.

  [پاسخ]

 2. ? مسئولان شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در استان ها

  ◀️ محمدرضا عارف: تهران

  ◀️ سیدمحمود میرلوحی: استان‌های همجوار تهران شامل البرز، سمنان، قزوین و شهرستان‌های تهران

  ◀️ سیدحسین مرعشی: منطقه جنوب شرق شامل استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان

  ◀️ فرج کمیجانی: منطقه مرکزی ۱ شامل استان‌های مرکزی، قم و زنجان

  ◀️ مرتضی مبلغ: منطقه مرکزی ۲ شامل استان‌های اصفهان، یزد، چهارمحال‌ و بختیاری

  ◀️ محسن ترکاشوند: منطقه غرب شامل استان‌های همدان، کرمانشاه‌ و کردستان و ایلام

  ◀️ رسول منتجب‌نیا: منطقه جنوب غربی شامل استان خوزستان و لرستان

  ◀️ محمدجواد حق‌شناس: منطقه جنوب مرکزی شامل استان‌های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد

  ◀️ علی صوفی: منطقه شمال شامل استان‌های گیلان، مازندران و گلستان

  ◀️ احمد صادق بناب: منطقه شمال غرب شامل استان‌های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل

  ◀️ سید حسن رسولی: منطقه شمال شرقی شامل استان خراسان رضوی و خراسان شمالی و خراسان جنوبی

  ــــــــــ
  ✅ کانال اصلاحات نیوز
  telegram.me/joinchat/BGfAyjv0TXfllRgogkn8cA

  [پاسخ]

 3. بعید میدونم با لین طرز تفکر واین حرفهای بی ربط بویی از اصولگرایی برده باشی تو تحلیلت بی مورد وفاقدآینده نگریه تعجب اینه تو چه جور نماینده شدی

  [پاسخ]

 4. قابل توجه داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دهم/ فرصت معرفی رایگان
  باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد در وب سایت خود به معرفی نامزدهای انتخاباتی دوره دهم مجلس شورای اسلامی بپردازد.
  قابل توجه داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دهمباشگاه خبرنگاران جوان با هدف شناساندن کاندیداهای محترم به ملت شریف و همچنین کاستن بار هزینه های تبلیغاتی کاندیداها در نظر دارد در وب سایت خود به نشانی yjc.ir به معرفی نامزدهای محترم انتخاباتی دوره دهم مجلس شورای اسلامی مبادرت کند، بر این اساس از کاندیداهای محترم با لحاظ شرایط ذیل‌الذکر دعوت می‌شود در صورت تمایل نسبت به تهیه و آماده‌سازی یک فقره رزومه مکتوب و همچنین فیلمی ۹۰ ثانیه ای مبادرت کرده تا پس از اعلام آدرس به باشگاه خبرنگاران جوان ارسال یا تحویل شود.

  ملاحظات:

  ۱- مطلب ارسالی مکتوب نباید از ۲۰۰ کلمه تجاوز کند، بدیهی است آنچه افزون بر تعداد مشخص شده باشد از انتهای مطلب حذف خواهد شد.

  ۲- ارسال یک عدد عکس رنگی ۴*۳ جهت درج در متن مکتوب الزامی است.

  ۳- نحوه قرار گرفتن رزومه‌های ارسالی بر اساس شهرستان‌های هر استان و مبتنی بر حروف الفبا خواهد بود.

  ۴- فضای اختصاص یافته به هر نامزد عینا با سایرین یکسان خواهد بود.

  ۵- ترتیب چینش مطالب بر اساس حروف الفبایی و منطبق با حرف اول نام خانوادگی نامزدها خواهد بود.

  ۶- مطالب ارائه شده از ناحیه نامزدها صرفا دیدگاه ایشان خواهد بود و باشگاه خبرنگاران جوان نسبت به آن مسئولیتی نخواهد داشت.

  ۷- نامزدهای احراز صلاحیت شده بایستی از روز اعلام احراز صلاحیت حداکثر تا ۷۲ ساعت قبل از زمان اعلام آغاز تبلیغات رسمی مطالب خود را به باشگاه خبرنگاران جوان ارسال کرده باشند. بدیهی است پس از این تاریخ به هیچ مورد ارسالی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  ۸- مبنای پذیرش و انعکاس مطالب ارسالی وجود نام نامزد به عنوان کاندیدای احراز صلاحیت شده در لیست ارسالی از وزارت کشور به باشگاه خبرنگاران جوان خواهد بود.

  ۹- فیلم ارسالی کاندیدا ها باید حداکثر در ۹۰ ثانیه با فرمت mp4 و کیفیت مناسب و حداکثر حجم ۱۰ مگابایت تهیه شود، بدیهی است در صورت رعایت نشدن هریک از شرایط فوق الذکر فیلم ارسالی منتشر نخواهد شد.

  ۱۰- هرگونه استفاده ابزاری از عناوین افراد و شخصیت‌ها، هر نوع مغایرت مطالب ارسالی با نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی، هر گونه توهین یا افترا به افراد یا گروهها و بلاخره هر نوع حمایت از افراد، گروهها و جریانات سیاسی منحرف و معاند نظام جمهوری اسلامی ممنوع است و طبعا باعث عدم انتشار مطالب ارسالی خواهد شد.

  ۱۱- نحوه، مکان و زمان دریافت مطالب و پاره‌ای نکات تکمیلی در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.
  http://www.yjc.ir/fa/news/5426014/%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D9%87%D9%85-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط