سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۹:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۳ آذر ۱۳۹۴در ۱۲:۵۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,259 بازدید کد خبر:48830 چاپ خبر

برگزاری کارگاه آموزش ارتقاء سطح سلامت و توانبخشی بیماران ضایعه نخاعی در اداره بهزیستی شهرستان کوهدشت

0

کارگاه آموزش ارتقاء سطح سلامت و توانبخشی بیماران ضایعه نخاعی با همکاری خانواده و واحد توانبخشی مبتنی بر جامعه در اداره بهزیستی شهرستان کوهدشت برگزار شد. فتحی مدیر بهزیستی کوهدشت با اعلام این خبر به خبرنگار کشکان افزود: این کارگاه با توجه به ضرورت اجرای برنامه آموزشی جهت بالا بردن سطح ارتقاء سلامت بیماران و […]

کارگاه آموزش ارتقاء سطح سلامت و توانبخشی بیماران ضایعه نخاعی با همکاری خانواده و واحد توانبخشی مبتنی بر جامعه در اداره بهزیستی شهرستان کوهدشت برگزار شد.

۴

فتحی مدیر بهزیستی کوهدشت با اعلام این خبر به خبرنگار کشکان افزود: این کارگاه با توجه به ضرورت اجرای برنامه آموزشی جهت بالا بردن سطح ارتقاء سلامت بیماران و خانواده ضایعه نخاعی در روستا و شهر و پیشبرد برنامه آموزشی طرح ( توانبخشی مبتنی بر جامعه) برگزار گردیده است.

در این راستا صبح روز سه شنبه مورخ ۹۴/۹/۲۳ جلسه آموزشی با حضور بیش از ۷۰ نفر از خانواده ها و بیماران ضایعه نخاعی شهر و روستا با حضور رئیس و نیروهای متخصص و کارشناس استانی بیماران ضایعه نخاعی و کارشناسان بهزیستی شهرستان کوهدشت به آموزش و بحث و پرسش و پاسخ در خصوص مشکلات این عزیزان پرداختند. در این جلسه مدرسین به برخی از مشکلات جسمی حرکتی و تغذیه ای و روانی بیماران و خانواده ها پرداختند.

رئیس بهزیستی کوهدشت در پایان گفت: با توجه به قول مساعد کارشناسان استانی تا پایان سال کلیه بیماران ضایعه نخاعی پشت نوبت حق پرستاری از این حمایت برخوردار می گردند.

۶ ۵ ۱ ۲ ۳ ۸

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط