سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۳:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۳ آذر ۱۳۹۴در ۴:۵۲ ق.ظ تعداد بازدید: 729 بازدید کد خبر:48816 چاپ خبر

آغاز فعالیت هیات های اجرایی انتخابات مجلس خبرگان در لرستان/ ثبت نام کاندیداها از پنجشنبه ۲۶ آذر ماه

0

فعالیت هیات های اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری در لرستان شد. به گزارش کشکان، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: این هیات ها به منظور زمینه سازی برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری فعالیت خود را در شهرها و بخش های استان آغاز کردند. سید سعید شاهرخی افزود: هر هیات متشکل از ۱۱ نفر […]

انتخابات-خبرگان-رهبری

فعالیت هیات های اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری در لرستان شد.
به گزارش کشکان، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: این هیات ها به منظور زمینه سازی برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری فعالیت خود را در شهرها و بخش های استان آغاز کردند.
سید سعید شاهرخی افزود: هر هیات متشکل از ۱۱ نفر است که فرماندار، دادستان، رئیس ثبت احوال و هشت معتمد محلی را شامل می شود.
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان تاکید کرد: هیات های اجرایی انتخابات خبرگان در سطح استان تحت ریاست فرماندار مرکز استان و در شهرستان ها به ریاست فرماندار و در بخش ها به ریاست بخشدار، مسئول برگزاری و صحت جریان انتخابات حوزه ماموریت خود هستند.
شاهرخی گفت: ثبت نام از داوطلبان عضویت در مجلس خبرگان رهبری نیز از پنجشنبه ۲۶ آذر ماه شروع و تا پایان وقت اداری چهارشنبه دوم دیماه ادامه خواهد داشت.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: هیات های اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در حال تشکیل شدن است و تا ۲۸ آذر قبل از آغاز ثبت نام رسمی نامزدهای این دوره از انتخابات، اعضای این هیات ها معرفی خواهند شد.
وی شمار کل هیات های اجرایی لرستان را برای برگزاری انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ۲۲ هزار نفر اعلام کرد.
بر اساس آخرین ارزیابی ها در استان لرستان ۱۳۰ نفر برای در اختیار گرفتن ۹ کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی و ۵ نفر برای در اختیار گرفتن ۲ کرسی مجلس خبرگان رهبری اعلام آمادگی کرده اند.
استان لرستان بیش از یک میلیون و ۸۵۰ هزار نفر جمعیت دارد که حدود یک میلیون نفر از آنان حق رای دارند.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط