سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۳:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۲ آذر ۱۳۹۴در ۹:۱۰ ق.ظ تعداد بازدید: 1,062 بازدید کد خبر:48771 چاپ خبر

دستگیری باند جعل اوراق و مدارک تحصیلی در لرستان

0

رئيس پليس آگاهي استان لرستان:

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری، یک باند جعل اوراق و مدارک تحصیلی در خرم آباد، منهدم شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”علی امرایی” گفت: بدنبال اطلاع از مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور لرستان مبنی بر اینکه فردی برای اخذ گواهینامه به آن مرکز مراجعه کرده اما در […]

IMAGE11449989161154

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری، یک باند جعل اوراق و مدارک تحصیلی در خرم آباد، منهدم شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”علی امرایی” گفت: بدنبال اطلاع از مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور لرستان مبنی بر اینکه فردی برای اخذ گواهینامه به آن مرکز مراجعه کرده اما در اوراق ارائه شده، یک برگ گواهی تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه لرستان، گواهی حوزه نظام وظیفه پلدختر و مهر تاییدیه ای که مشکوک به نظر می رسید، در میان مدارک این فرد بوده است و با توجه به احتمال فعالیت جاعلان بصورت باندی در این خصوص، موضوع بصورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در راستای اقدامات پلیسی، متهم شناسایی و دستگیر شد که در تحقیقات صورت گرفته وی به همدستی دو نفر دیگر نیز اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در بررسی ها مشخص شد متهم با همدستی دو نفر دیگر به صورت باندی در جعل و تهیه اوراق دولتی فعالیت داشته که مخفیگاه همدستانش شناسایی و هر دو نفر با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

امرایی خاطر نشان کرد: در بازرسی از تجهیزات رایانه ای باند جاعلان، تعدادی اوراق و مدارک و گواهی تحصیلی جعلی ممهور به مهر دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش پلدختر، خرم آباد، دزفول، مرودشت، بروجرد و دانشگاه لرستان کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان لرستان اظهار داشت: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف کردند؛ جاعلان تحت عنوان آموزشگاه رانندگی صوری، به افرادی که فاقد گواهینامه و مدرک تحصیلی بوده و به آنان مراجعه می کردند، پیشنهاد می دادند که در کوتاه ترین زمان بصورت قانونی قادر به اخذ گواهینامه و مدرک تحصیلی برای آنان هستند.

وی گفت: باند متخلف با پرونده تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شدند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. موفق وسر بلند باشی جناب سرهنگ

  [پاسخ]

 2. سری هم به بعضی از مدارس غیر انتفاعی کوهدشت هم بزنید که دیپلم وارد شده از کرمانشاه می فروشند.

  [پاسخ]

 3. به حق که این منصب شایسته ی شخص شماست جناب سرهنگ.خدا قوت…

  [پاسخ]

 4. خسته نباشیداگرامکان داردسری به مدارس غیرحضوری وغیرانتفاعی کوهدشت هم بزنید.درطول دوسال ازاول راهمایی تاپایان متوسطه مدرک تحصیلی صادرمی نمایند.بدون اینکه آزمونی برگذارگردد!

  [پاسخ]

 5. باسلام خداقوت لطفا سری بهاموزشگاه فنی وحرفهای … بزن انواع مدرک جعلی مزند بی انکه دستش روبشه به امید ریشه کن فساد اداره فنی وحرفهای

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط