سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۷:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ آذر ۱۳۹۴در ۵:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 2,294 بازدید کد خبر:48736 چاپ خبر

کیفر خواست!

0

پاسخ مصطفی شکری به مطلب محسن باقرپور

حقیقتاً استفاده از نوشته دیگران بدون ذکر منبع آن هم توسط استاد عزیزی چون شما که حقوقدان هستید، کاری بس تعجب انگیز است.

photo_2016-05-12_07-57-17جناب استاد باقرپور عزیز؛ خدمت شما سلام و عرض ادب و احترام دارم. نوشته شما را خطاب به جناب استاد محمدی آزادبخت مطالعه کردم. لازم دیدم نکاتی را به عرض آن عزیز برسانم:

۱- نکته اول اینکه خیلی از جملات و بخش های مرقومه آن عزیز در نامه دکتر عبدالکریم سروش به مراجع با عنوان (دقٌ الباب؛ فلاح خلق و صلاح علما) یافت می شود. به عنوان نمونه می توان به جملات زیر اشاره کرد:

– با ظاهری دژم و باطنی نژند سینه پرآتش خود را به آب صبوری ساکن کردند و «زبان بریده به کنجی نشسته» زیر لب لاحول می‌گفتند و ربٌ یسٌر می‌خواندند…
– پشتیبانی از این طالبان نامطلوب نه خشنودی ملت را در پی داشت نه آبرویی برای ایشان خرید…
– شاید پرهزینه و راهی پرمخاطره است اما شما یسر پس از عسر را ببینید و به فرج بعد ازحرج بیندیشید و فلاح و صلاح خلق را که نگاهش به رفتار…
و جملات دیگری که جهت اختصار نیازی به ذکر آنها نبود. حقیقتاً استفاده از نوشته دیگران بدون ذکر منبع آن هم توسط استاد عزیزی چون شما که حقوقدان هستید، کاری بس تعجب انگیز است.

۲- و اما نکاتی در مورد قضیه فرمانداری جناب آزادبخت مرقوم داشته اید. اینجانب توفیق این را داشته ام که از اعضای اصلی ستاد دکتر روحانی باشم. پس از پیروزی به همراه سایر دوستان عزیز با رایزنی های بسیار به این نتیجه رسیدیم که جناب آزادبخت به عنوان یک گزینه بومی، یکی از بهترین گزینه ها برای فرمانداری کوهدشت می باشند. زیرا که هم حامی “واقعی” جریان تدبیر و امید بوده اند و هم سابقاً از نماینده محترم دفاع کرده اند. ایشان به اکراه این پیشنهاد را پذیرفتند. حتی به یاد دارم در جلسه ای که سایر دوستان ستاد هم حضور داشتند، وقتی که ایشان مقاومت می کردند بنده به ایشان عرض کردم که: اگر بتوانید وضع فعلی را یک قدم به پیش ببرید و این کار را نکنید “حق الناسی” را بر گردن خود آورده اید. سلامت نفس جناب آزادبخت بر همگان مشهود است. حال سوالی از جناب باقرپور عزیز دارم: به نظر شما دلیل مخالفت نماینده محترم با این انتصاب چه بود؟ چرا نماینده محترم پاسخ حامی دیروزش را به این نحو داد؟

۳- نکته دیگری که لازم توجه است بر طبق قوانین جاری کشور، هر کسی حق دارد خود را در معرض انتخاب دیگران قرار دهد یا انتخاب کند. شما چگونه و بر مبنای چه اصل قانونی ای حضور جناب آزادبخت را در انتخابات مجلس ششم مورد شماتت قرار می دهید و از ایشان توبه می طلبید؟ و سوال دیگر اینکه چرا شما در آن انتخابات فقط حضور ایشان را در جریان اصلاحطلب به عنوان مقصر می شناسید؟ انتخاباتی که اگر خاطرتان یاری کند تعدد کاندیداهای اصلاحطلب را داشتیم.

۴- جناب باقرپور عزیز؛ آنگونه که از فحوای کلامتان بر می آید از اجماع دوستان اصلاحطلب سخت آزرده خاطرید. چرایش را نمی دانم! ولی به خدمت آن محترم عرض می کنم که این روند اجماع (هر چند با حواشی ناچیز) نشان از بلوغ سیاسی کنشگران اصلاحطلب این دیار دارد.

۵- نکاتی در مورد قیاس جناب صالحی و کورانی فر در در دولت قبل و کنونی ابراز داشته اید. نمیدانم چرا این قیاس را خنده دار یافته اید! قضاوت در این زمینه را به خوانندگان گرامی وا می نهم. اما خود قیاسی انجام داده اید که خاطر هر محترمی را می آزارد! در پایان آیه ای ذکر کرده اید که معنای آن چنین است: “و آنروز ستم گران انگشت ندامت به دندان می گزند که چرا با رسول همراهی نکردند و چرا فلان کس را به دوستی بر گرفتند.” (فرقان: ۲۷)

از نوشته آن عزیز استنتاج می شود که نماینده کنونی را با حضرت ختم النبیّن (ص) قیاس داشته اید که هر کسی که با ایشان همراهی نکند “در آن روز انگشت ندامت به دندان می گزد.” جناب باقرپور عزیز! جناب حقوقدان! این قیاس کجا و آن کجا؟! کدام یک شایسته خنده خلقند؟
این تمجید جالب شما را از نماینده محترم کوهدشت، همانند ستایش تعجب برانگیز محمدرضا رحیمی در وصف محمود احمدی نژاد یافتم. آنجایی که جناب رحیمی در جلسه ای با حضور رئیس جمهور وقت گفته بود: «یکی از مسلمانان سوریه معتقد است اگر بنا بود بعد از پیامبر (ص)، پیامبری بیاید آن احمدی نژاد خواهد بود»!
حال پس از جناب رحیمی، شما هم نماینده محترم کوهدشت را لایق پیامبری دانسته اید! و این در نوع خود بی سابقه است!

۶- و اما در نهایت یک سوال از محضر محترم جناب وکیل دارم: چگونه می شود که یک نفر به عنوان وکیلی که رای طبقه خاصی را بدست آورده است و بر مبنای رای همان موکلین هم به مجلس راه یافته است؛ عملکردی برخلاف خواسته موکلینش را از خود نشان می دهد! چگونه می شود که موکلینش با چشمی بیدار و دلی هوشیار در انتخابات ۹۲؛ جریان اعتدال را بر می گزینند اما آن وکیل محترم به راه دیگری می رود! به راستی چه شده است که آن عزیز، بعضاً در مقابل خواسته اکثر موکلینش قرار می گیرد و در مقابل انتصاب حامیان دیروزش مخالفت می ورزد؟

در پایان بر جناب باقرپور عزیز خجستگی، مبارکی، طراوت و لطافت روح را آرزو می کنم.

مصطفی شکری/ دانشجوی دکترای اقتصاد

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر جوان فهیم و با شعور.قلم توانا و افکار درستی داری.

  [پاسخ]

 2. فکر کنم جناب باقرپور زین پس مطلب ننویسند!
  بسیار زیبا و دلنشین پاسخ داده ایدو البته کوبنده هم هست.
  زنده باد اصلاحطلبان راستین…

  [پاسخ]

  م.چ در :

  نمونه کپی از مقالات و نوشته های دکتر سروش:
  خرق عادت است و بلاهت که در جرگه خرد مندی و عقل اندیشی به یکباره برآن باشیم تا در میدان فراخناک و دردی کشانه سیاست و اسباب مدخل در آن خود را از هر قید و بندی رها دیده و بجای پاسخگویی به مطالبات و سوالات هزاربار گفته شده و بدون پاسخ مردم به سلامت از گردنه خطر برهیم و فربهانه ندای من مثلی سردهیم.

  گر نبودی زحمت نامحرمی/ چند حرفی از وفا واگفتمی
  چون جهانی شبهت و اشکال جوست/ حرف می‌رانیم ما بیرون پوست

  این مرقومه نه از بر نخوت که از سر دفاع از افسوس های سرد و غمگنانه مردمانی نوشته شده که در انتخابات مجلس ششم و ریاست جمهوری نهم با بی تدبیری نوبرانه های گزافه گوی ، بازی برده را به حریف با گل به خودی باختند و در کمال تاسف ۸ سال با ظاهری دژم و باطنی نژند سینه پرآتش خود را به آب صبوری ساکن کردند و «زبان بریده به کنجی نشسته» زیر لب لاحول می‌گفتند و ربٌ یسٌر می‌خواندند، نگاشته شده و تلخ دارویی می پندارم که انشاء الله عاقبتش عافیت است و حذر ازخطری که بی هیچ پروایی چخماخ زن هیمه تلاش و جد و جهد در اعاده حق به ذیحق که عینا و عملا اراده آن عالیجناب نیز میباشد.

  [پاسخ]

 3. درود بر شکری عزیز

  [پاسخ]

 4. آقای شکری لطفا انتقاد از رحیمی نکنین چرا که کاندید مورد نظر شما ودوستانش سخت وامدار او هستند.ضمنا آقای آزادبخت حمایت از دکتر ملکشاهی کردن ولی ابلاغ رو از انحصار طلبان میخواستن که نماینده نیز درعمل ثابت کرد بدون نظر اونمی توانند ابلاغی بگیرند.وخلاصه اینکه اصلاح طلبان هنوز به اجماعی نرسیده اند پس خوش خیال نباشین.

  [پاسخ]

  عضو هیئت علمی دانشگاه در :

  با سلام و ارادت، میشه لطف کنید این وام رو نام ببرید، اگه مسئولیت ایشان در استان مرکزی را میفرمایید، بواسطه دوستی قدیمی ایشان ومرحوم دکتر حشمت محمدی با آقای شعبانی فر استاندار اسبق ایلام واستاندار سابق مرکزی بود. در عجبم افرادی مثل شما چطور مطلبی را که نمی دانید به این راحتی بیان می کنید.

  [پاسخ]

 5. احسنت بسیار عالی سپاس که اینچنین موشکافانه و آگاهانه از آقای آزادبخت دفاع کردید و البته حق رو بیان کردید.

  [پاسخ]

 6. درود بر شما جناب شکری. بسیار جالب بود. جواب بسیار عالی دادید

  [پاسخ]

 7. احسنت.جواب منطقی و جامع و کوبنده ای بود با بیانی کاملا قابل درک برای تمام اقشار جامعه…
  به امید پیروزیه اصلاحات

  [پاسخ]

 8. شما رو بخدا بس کنید جوابیه و جواب جوابیه هم دیگه حرمت نداره.

  [پاسخ]

 9. جوابیه شما هم طراز نوشته آقای باقر پور نبود . گروهی که این جوابیه را نوشته اند خود را در جایگاه یک مدعی العموم دیده اند .دوست عزیز حرف حق جوابیه نمی خواهد چون آب در هاونگ کوبیدن است !!!

  [پاسخ]

 10. اینقدر وضع کوهدشت بحرانی شده که شما می خواستین فرماندار تعیین کنین,,,,واقعا هر دم از این باغ بری می رسد…واویلا

  [پاسخ]

 11. نمیدانم چرا جناب باقر پور پیش خود فکر نمیکند کسانی که به علت خیانت در امانت ۶ ماه از کار معلق شده اند اجماع اصلاح طلبان را ناصواب و کسی را که بدون هیچ ابایی در اردوگاه اصولگرایان میباشد را تا این درجه بالا میبرد

  [پاسخ]

 12. جناب شکری عزیز جوان جویای نام اینقدر ادای ادمهای بزرگ رو درنیارید و در حد خودتان اظهار نظر کنید اولا مملکت رو هنور اینقدر اب نبرده که سیستم انتصاباتش دست جنابعالی باشه و نماینده مردم نقش فرمایشی داشته باشد شما با این ادعاتون استاندار و وزارت کشور رو هم زیر سوال برده اید درثانی نیک بدانید که راه رو اشتباهی بهت نشون دادند و امثال جنابعالی صرفا یک ابزار برای پیشبرد اهداف دیگران هستید بدون آنکه بدانید بخواهید قبول کنید ضمنا با مقایسه های انفعالی خود نشان داده آید که در اظهارنظرهاتون خیلی شتابزده عمل می کنید

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  جناب امیری ایشان کودک نیستن وبیسواد جناب شکری دکترا دارن آن هم ملی نه

  [پاسخ]

  کم طاقت در :

  اقای امیری مگه این اقای شکری می خواه بره خون بس که باید ریش سفید باشه تا اظهار نظر کنه لازمه که ایشان خیلی بیشتر از من و امثالهم اگاه هستن

  [پاسخ]

 13. دوست عزیز جناب اقای شکری. اقای باقرپور عین حقیقت را گفتن.کسانی که بهت دیکته کردن هنوز معنی کلمات را درک نکردن.

  [پاسخ]

 14. لایک جناب آقای شکری
  حق مطلب را ادا نمودید.قلمتان همیشه ساری و جاری باد.
  ان شاء الله که اقای باقر پور عزیز از این به بعد طریق انصاف را برگزیند.

  [پاسخ]

 15. اصلاح طلب دو آتیشه

  اصلاحات با عمل خوش است نه با شعار. در مجموع نوشته ی باقرپور بیشتر به حقیقت نزدیک بود. چند وقتی بود با کشکان قهر بودم چند بار کامنت ما را درج نکردند و از مدیر محترم این انتظار رو نداشتم چون کامنت های بنده بدور از هرگونه حاشیه و تهمت بوده است

  [پاسخ]

 16. سپاس از قلم زیبا و روان. واز جواب دقیق ودلنشین.

  [پاسخ]

 17. باسلام
  با اینکه از نظر دیدگاه سیاسی موافق هر دو دوست نیستم، اما با کمال احترام آقای شکری جوابی محکم و متقن مرقوم داشتند که احتمالا بی پاسخ خواهد ماند.

  [پاسخ]

 18. سيدمجتبي حسيني

  بسیار متبحرانه مطلب آقای باقر پور را نقد فرمودید.
  احسنتم طیبه الله انفسکم

  [پاسخ]

 19. مثل اینکه ای جوابه ها این روزا مد شده .عجب ملتی هستیم …

  [پاسخ]

 20. با سلام، دست مریزاد برادر عزیز، جوابی بود زیبنده و منطقی به سخنان پرطمطراق جناب باقر پور بزرگوار!

  [پاسخ]

 21. درود خدا بر دکتر مصطفی عزیز،بنده هم در کامنتی در ذیل نوشته جناب باقرپور به سرقت بخش مهمی از متن اشاره نمودم ،بسیار زیبا تناقض در نوشتار ایشان را بیان نموده اید ، خداوند شما را در پناه خویش محفوظ دارد.

  [پاسخ]

 22. اصلاح طلب، دانشجو

  البته از یک دانشجوی به اصطلاح اقتصاد بیشترازاین توقع ورود به جرگه نقد نمی رود چون به سلف هم سلفانش به دنبال محفلی جهت جذب می گردد وانگهی چه زمانی بهتر از این روزها و چه مکانی بهتر از خودنمایی های محفلی و انتحاری، راستی برادر آشفته در کدام مرام اصلاح طلبی دیکته مشق نمودی که اجازه خواب یک شبه یک نوشتار را برنتافتی، تا به عصبانیت قلم برانی بی آنکه یک نقد درون گفتمانی را رمز گشایی نمایی، راستی شمارا چه شده است که سرباز عرصه انحصار شدی مگر خودشیفتگی هم در قاموس اصلاحات چه معنی دارد که جنابان را غرق در وادی اجماع انحصار نموده است،
  مطمئن باشند که مردم آگاه تر از هر زمان خادم و مخدوم را خواهند شناخت.

  [پاسخ]

 23. درود بر شما چه منطقی وبا وقار با زبان شیوا وساده فرمودید تعجب اینه وکلا قانون حق تالیف وسرقت ادبی رو نمیدونن شاید مردم رو بیسواد فرض فرموده آقای باقر پور

  [پاسخ]

 24. فرهنگی کوهدشنی

  درود خدا بر برادر عزیز وفرهیخته شکری جواب این اقا را به نحو شایسته دادید خدا نگهدارت دکتر غزیز۰

  [پاسخ]

 25. بسیار منطقی و مستدل فرمودید دکتر عزیز قلمتان ساری و جاری باد

  [پاسخ]

 26. جناب شکری عزیز. اولابیش از پنجاه درصد آرای که ملکشاهی کسب کرد اصولگرا بودند. شما چرا از محمدی آزادبخت حمایت نکردید؟؟؟؟ آقای کورانی فر هشت سال دوره داش محمود پست داشت حالا چطور اصلاح طلب شده ؟؟.؟

  [پاسخ]

  شهروند2 در :

  جناب مهکی این بی انصافی است یعنی آرای اصلاح طلبان درکوهدشت ورومشکان فقط ۲۳ هزاررای بوده؟؟؟؟ و آرای اصولگرایان۲۳+۲۰+۳۹ هزارنفر؟؟؟؟اگرنماینده محترم هم نظرشمارانداشت کسی ازاصلاح طلبان را(غیرازآقای فخری تامین اجتماعی) به ریاست یامعاونت اداره ای می گماردند

  [پاسخ]

 27. احسنت بر تو که جواب را سریع و صریح و زیبا گفتی نه اینکه یک هفته بدنبال کلمه و جمله سایرین گردی تا جوابیه بدی.

  [پاسخ]

 28. آفرین بر جوان شایسته شهرمان جناب دکتر شکری

  [پاسخ]

 29. آقای شکری عزیز تا این تملق گویها وجود دارد شهر همان شهر است چرا از وقعیات فرار میکنید چرا خود و دوستانتان از حرف حساب برآشفته میشوید و عصبی و پرخاشگرانه عده ای دست به قلم میشوند یک جوابیه مینوسید خوب بود خودت اون را چند بار می خوندید

  [پاسخ]

 30. درود بر جوان برومند و شجاع طرهان. دمت گرم…

  [پاسخ]

 31. احسنت جوابیه عالی ومستدل بود،شنیده ای جویای نامی کارناشایستی انجام دادتامعروف شود،آقای باقرپورکارجنابعالی مصداق بیژن وچاه است

  [پاسخ]

 32. اقای شکری چرا سفسطه میکنید من به اقای وکیل کاری ندارم ولی اقای ازادبخت اشتباه کردن هم در قضیه فرمانداری که تلاش کرد و هم در نوشتن نامه و هم ادم درست و اخلاقی هستند ولی خدا شاهده بدرد کار سیاسی نمیخورند و چون در این وادی افتاده افراد را نیز به بیراه میکشاند . همین

  [پاسخ]

  محمودي در :

  اره جناب دوست ، آقای آزادبخت چون دروغ بلد نیست ، انحصار طلب نیست ،‌مردم را رعیت خودش نمیدونه ، ریا و درویی رو نمیشناسه و به بیت المال دست درازی نکرده به درد سیاست نمیخوره ، بنده هم موافقم

  [پاسخ]

 33. آقای عضو هیئت علمی هر کسی با واسطه شخصی معرفی میشه.مهم اینه بخاطر حفظ جریان سیاسی خود وامدار جریان مقابل نشه.نه اینکه برا پست از همه چی چشم پوشی کنه

  [پاسخ]

  عضو هیئت علمی دانشگاه در :

  با سلام، برادر عزیز فرهنگی اولا از نوع نوشتارت معلومه که با عصبانیت حرف میزنی. دوما ایشان در تمام دوران مسولیت با کلیه اصلاح طلبان روابط بسیار نزدیک داشت سوما میشه یک مصداق از این وامداری رو ذکر کنید چهارما این نشانه شخصیت والا و توانمندی ایشان است که علی رغم وجهه سیاسی اصلاح طلبانه معتدل ایشان در ان دوران مسولیت داشتند ونهایتا لازمه بدونید استاندارد سابق مرکزی از یاران اقای هاشمی رفسنجانی واز نزدیکان دولت تدبیر وامید هستند

  [پاسخ]

 34. جناب اقای شکری دانشجوی دکترای اقتصاد!به لطف وبرکت دانشجویانی مثل شماست که وضع اقتصادمملکت باین شکل درامده.شماابتدابریدبخش اقتصادمملکت رادرست کنید سپس وارد جرگه ی سیاست وانتخابات شوید .درست است دانشجوبایدسیاسی باشدولی مطلب شما بویی ازسیاست نبرده است.زین پس بجای اینگونه مطالب سعی کنید مقاله ای جهت رشداقتصادبدهیدهرچندمقالات شمانمیتواندکیفیت لازم راداشته باشد.

  [پاسخ]

  جوان بسیجی در :

  دوستانی که نظر منفی میدهید، شماها تحمل حرف حق را ندارید و به راحتی دروغ و افترا میزنید و همه را به جز آقایان…و… گناهکارو مقصر میدانید.لطفا حریم یکدیگر را رعایت کنید.البته از شما ها انتظاری به جز این نمیرود.عامل عقب افتادگی کوهدشت شما ها هستید نه افراد حقیقت گویی مثل شکری.

  [پاسخ]

 35. نمونه کپی از مقالات و نوشته های دکتر سروش:
  خرق عادت است و بلاهت که در جرگه خرد مندی و عقل اندیشی به یکباره برآن باشیم تا در میدان فراخناک و دردی کشانه سیاست و اسباب مدخل در آن خود را از هر قید و بندی رها دیده و بجای پاسخگویی به مطالبات و سوالات هزاربار گفته شده و بدون پاسخ مردم به سلامت از گردنه خطر برهیم و فربهانه ندای من مثلی سردهیم.

  گر نبودی زحمت نامحرمی/ چند حرفی از وفا واگفتمی
  چون جهانی شبهت و اشکال جوست/ حرف می‌رانیم ما بیرون پوست

  این مرقومه نه از بر نخوت که از سر دفاع از افسوس های سرد و غمگنانه مردمانی نوشته شده که در انتخابات مجلس ششم و ریاست جمهوری نهم با بی تدبیری نوبرانه های گزافه گوی ، بازی برده را به حریف با گل به خودی باختند و در کمال تاسف ۸ سال با ظاهری دژم و باطنی نژند سینه پرآتش خود را به آب صبوری ساکن کردند و «زبان بریده به کنجی نشسته» زیر لب لاحول می‌گفتند و ربٌ یسٌر می‌خواندند، نگاشته شده و تلخ دارویی می پندارم که انشاء الله عاقبتش عافیت است و حذر ازخطری که بی هیچ پروایی چخماخ زن هیمه تلاش و جد و جهد در اعاده حق به ذیحق که عینا و عملا اراده آن عالیجناب نیز میباشد.

  [پاسخ]

 36. درودخداوندبرجناب شکری که هم سرقت ادبی جناب باقرپورراکشف وهم جواب دندان شکنی به ایشان داده اند

  [پاسخ]

 37. فکر کنم تمامی انحرافیون هنوز معنای جملات اقای باقر پور رو درک نکردن.ندانستن عیب نیست .نپرسیدن عیبه.چند بار بخونید

  [پاسخ]

 38. راستی یک سوال مگه اقایای ازادبخت عزیز چند رای اوردن با یک ساله تلاش و تبلیغ بی وقفه. چرا با توجه به وزن خودش حرف نمیزنه . ۵۵۰۰ رای بابت یکسال تلاش یک گروه صد نفره

  [پاسخ]

  روشنی در :

  دوست عزیز با وجود چهار پنج کاندید اون موقع. و تنها بودن ایشون بنظرم خیلی رای بالایی اوردند. بدون امکانات دولتی چیز دیگری. اگر اقای آزادبخت الان کاندید بشن بالای ۴۵هزار رای میارن

  [پاسخ]

 39. با سلام.برادر باقر پور لطف کنید متن فوق را مطالعه کنید.همیشه مطالب در حد توان سواد ماها بنویسید.دکتر سروش برای بزرگانی از علما و یا دانسگاهیان نوشته اند.در ضمن چرا از اتحاد اصلاح طلبان آشفته شده اید. از جناب شکری جوان فهمیده دیارمان تشکر می کنیم.از آقای آزادبخت استاد فرهیخته جهت همراهی با اصلاح طلبا ن تشکر می شود .در ضمن به خوبی به عبور از کانال یا همان فیلترینگ اشاره فرموده بودند.عبور از کانال برای شایستگان و آنهایی که عزت نفس دارند سخت و حتی غیر ممکن می باشد.

  [پاسخ]

 40. جوان نیک اندیش و گرانمایه جناب شکری؛ سلام.
  پاسختان آن چونان کوبنده و استوار است که گاه از سر نرمدلی و شفقت می گویم: «کاش کسی تمنای مدارا و مماشات می نمود!»
  برایتان آرزوی بهروزی دارم.

  [پاسخ]

 41. درود بر دکتر جوان آقای شکری
  آوردن نوشته های دیگران بدون ذکر منبع توسط آقای باقرپور کار پسندیده ای نیست
  اصلاح طلبان کوهدشت جزیی از اصلاح طلبان کشورند لذا همانطور که بزرگان این گفتمان در کشور محور وحدتند در شهر ما انتظار می رود به این صورت وحدت شکل بگیرد که بحمدالله در حال شکلگیری است.

  [پاسخ]

 42. همین کافی ست برای مردم که این آقا سرقت ادبی نموده اند.سرقت سرقته چه ادبی چه مثل رحیمی!!البته ممکنه دکترسروش سرقت نموده باشه وحق باایشون باشه!جل الخالق!

  [پاسخ]

 43. بسیار زیبا بود جناب شکری….پاسختان کامل و کوبنده بود درود بر شما اصلاح طلب روشن ففکر

  [پاسخ]

 44. من نفهمیدم دلیل نام کیفرخواست دراین نوشته را.

  [پاسخ]

 45. تشکر از جناب شکری عزیز و نقدهای به موقع و زیبا

  [پاسخ]

 46. با عرض سلام خدمت جناب باقرپور و دکتر مصطفا. امیدوارم به خاطر موقعیت شغلی و کاری هیچ وقت حق را به ناحق نفروشید چون که حق پیروز و ناحق نابود شدنی است.
  از جناب آقای مهدی دوست محمدی مدیریت محترم سایت هم انتظار میره که کامنت های تکراری را که با نام مستعار در سایتشون درج میشه تایید نفرمایند.
  این کار دور از انسانیت و شخصیت است. کسی که جرات ندارد و میترسد و آنقدر ترسو است از درج نام خود امتناع میکند چرا نظر میدهد و به دیگران توهین میکند.

  [پاسخ]

 47. پاراگراف یکی به اخر زیرکانه بیان کردند قابل تامل است باریییییییکلا

  [پاسخ]

 48. واقعا دلم برا مقالات مشترک دکتر با کریمی تنگ شده. علم و علوم را پاس بداریم.

  [پاسخ]

 49. یک گیاهی در بوستانهای خیار دیده بودم اسمش (آو یار سلام ) آبیار سلام بود. چون امروز آبیار می کندش فردا دوبار سر در می آورد و سبز می شد. چه خبره هر روز و همیشه مقاله پشت مقاله!!!!!

  [پاسخ]

 50. خدا وکیلی این پیام ها رو کپی پیس نکید و اسم ها و شهر رو تغییر میدین من این پیام آقای شکری رو تو گوگول زدم مال یه نماینده از گرگان هست فقط اسامی تغییر کردن .
  البته مثل مقاله ها که فقط اسامی تغییر میکنن

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط