سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۸:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ آذر ۱۳۹۴در ۸:۴۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,602 بازدید کد خبر:48543 چاپ خبر

رئیس دوره ای و مسئول کمیته شهرستان های شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لرستان مشخص شدند

0

دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لرستان در گفتگو با کشکان مطرح کرد

کرم ملک آسا دبیر شورای هماهنگی جبهه ی اصلاحات استان لرستان (متشکل از احزاب اصلاح طلب فعال و دارای مجوز استان لرستان) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کشکان گفت: در جلسه ی اخیر این شورا، حمیدرضا درویش پور دبیر حزب اراده ملت شاخه لرستان به عنوان رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه ی اصلاحات استان […]

شورای هماهنگیd-1

کرم ملک آسا دبیر شورای هماهنگی جبهه ی اصلاحات استان لرستان (متشکل از احزاب اصلاح طلب فعال و دارای مجوز استان لرستان) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کشکان گفت: در جلسه ی اخیر این شورا، حمیدرضا درویش پور دبیر حزب اراده ملت شاخه لرستان به عنوان رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه ی اصلاحات استان لرستان برای مدت سه ماه انتخاب شد.

ملک آسا افزود: همچنین فضل اله سالاری دبیر حزب مردم سالاری شاخه ی لرستان به اتفاق آرا به عنوان مسئول کمیته ی شهرستان های شورای هماهنگی جبهه ی اصلاحات استان لرستان انتخاب شد.

انتخابات قبل این شورا شهریورماه ۹۴ با حضور مهندس غریبانی رئیس دوره ای شورای هماهنگی اصلاحات کشور برگزار شد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب آقای حاج حمید رضا درویش پور این انتخاب را به فال نیک میگیریم و امیدواریم که همت و تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف اصلاح طلبی به کار بگیرید و زمینه ساز یک انتخابات به یاد ماندنی برای اصلاح طلبان استان گردید.

  [پاسخ]

 2. این انتخاب بر تمامی اصلاح طلبان مبارک باد.

  [پاسخ]

 3. جناب حاج حمید رضا درویش پور انتصاب شایسته حضرتعالی که یکی از نیرو های اصلاح طلب استان لرستان می باشید را به فعال نیک می گیریم و امیدواریم در انتخابات اسفند ماه با هماهگی احزاب اصلاح طلب نفرات شایسته اصلاح طلب به مجلس راه پیدا کنند .

  [پاسخ]

 4. جناب آقای درویش پور انتصاب شما را به این سمت که نشان از پایداری و ثابت قدم بودن شما در جبهه اصلاح طلبان است تبریک عرض میکنم

  [پاسخ]

 5. با این انتخاب امیدواریم که اصلاح طلبان شهرستان کوهدشت از نظراین دوستان استفاده کنن و جلوی التهابات به وجود امده رو بگیرن.

  [پاسخ]

 6. دوستان شما در حزب مردم سالاری

  تبریک به جناب سالاری دبیر محترم حزب مردم سالاری لرستان امید است این حزب در راستای اهداف حزب مردمسالاری و تعامل با کاندیداهای اصلاحات موفق عمل نماید

  [پاسخ]

 7. درود و تبریک عرض میکنم و امیدوارم که این امر منجر به برد جبهه اصلاحات در شهرستان کوهدشت و لرستان گردد.

  [پاسخ]

 8. این انتخاب شایسته راخدمت برادردرویش پورتبریک وشادباش عرض میکنم امیدورم که دراین منصب موفق ومنصورباشند

  [پاسخ]

 9. سلامتی باد بر سالاری سالار!
  برایتان آرزوی توفیق دارم.
  به خاطر دارم در انتخابات ۹۲ (ریاست جمهوری) نخستین حزب و افرادی که پا به عرصه گذاشتند همین بچه های مردمسالاری بودند. بیایید همه احزاب با همدلی، این راه را برای تحقق آرمانهای امام (ره) و نظام مردمسالارمان ادامه دهیم.

  [پاسخ]

  سالاری در :

  درود بر تک تک همفکران اصلاح طلب .امیداست بتوانیم باتوکل برخدا وتاسی از اهل بیت رسول خدا وبا پشتیبانی مردم عزیز وحمایت همه جانبه همفکران مجلس آتی را مجلسی در شان ملت بزرگ ایران نماییم.

  [پاسخ]

 10. با تبریک امید است در راه وحدت اصلاح طلبان گام موثر بردارید

  [پاسخ]

 11. شورای اجرایی حزب مردم سالاری

  با درود بر جناب فردین گراوند دبیر حزب مردم سالاری کوهدشت و رومشکان و جناب فضل اله سالاری دبیر این حزب در لرستان و تبریک به دوستان هم حزب در مردم سالاری این امتیاز بزرگی برای جناب فردین گراوند است که رییس کمیته شورای شهرستان های هماهنگی اصلاح طلبان از دوستان مردم سالاریست

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط