سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۷:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ آذر ۱۳۹۴در ۱۲:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 2,000 بازدید کد خبر:48521 چاپ خبر

درگذشت والده اسماعیل دوستی+ زمان خاکسپاری

0

والده اسماعیل دوستی نماینده ی ادوار مجلس، استاندار دولت اصلاحات و عضو شورای اسلامی شهر تهران ظهر امروز دار فانی را وداع گفت. به مناسبت درگذشت مرحومه مغفوره مشهدیه خیاطه امیدی،‌همسر گرامی حاج اسدخان دوستی و مادر آقایان محمد، اسماعیل و سهراب دوستی مراسم خاکسپاری روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۹/۱۹ ساعت ۱۰ صبح از درب […]

Marg-SMS-TakJok.CoM_

والده اسماعیل دوستی نماینده ی ادوار مجلس، استاندار دولت اصلاحات و عضو شورای اسلامی شهر تهران ظهر امروز دار فانی را وداع گفت.

به مناسبت درگذشت مرحومه مغفوره مشهدیه خیاطه امیدی،‌همسر گرامی حاج اسدخان دوستی و مادر آقایان محمد، اسماعیل و سهراب دوستی مراسم خاکسپاری روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۹/۱۹ ساعت ۱۰ صبح از درب منزل واقع در خیابان شهید مطهری شهرستان کوهدشت به سمت قبرستان روستای داودرشید برگزار می گردد.

مراسم ختمی نیز روز جمعه ساعت ۳ الی ۴ بعدازظهر در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) منعقد می گردد.

مراسم سوم و هفتم

روز شنبه مورخ ۹۴/۹/۲۱ ساعت ۲ الی ۴ بعداز ظهر بر مزار آن مرحومه برگزار می گردد.

همچنین مراسم دیگری روز سه‌شنبه ۲۴ آذر ماه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ در مسجد نور واقع در میدان فاطمی تهران برگزار می‌شود.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی کشکان، مصیبت وارده را به خانواده ی معزای دوستی تسلیت عرض نموده برای بازماندگان صبر جزیل و برای آن درگذشته علو درجات را از درگاه ایزد منان مسألت می نمایند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. با آرزوی علو درجات برای آن مرحومه و عرض تسلیت به خانواده محترم دوستی

  [پاسخ]

 2. با سلام و تسلیت
  به آقایان حاج اسماعیل و حاج سهراب دوستی
  و خاندان بزرگ دوستی و همه بستگان داغدیده
  از خداوند رحمان و رحیم برای آن فقیده سعیده رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبرجمیل و اجر جزیل را مسئلت می نمایم.

  [پاسخ]

 3. هواداران دکتر یاری

  پیام تسلیت دکتر کرم یاری در پی درگذشت مادر محترمه دکتر اسماعیل دوستی
  بسم الله الرحمن الرحیم

  انا لله و انا الیه راجعون

  جناب آقای مهندس اسماعیل دوستی نماینده محبوب ادوار شهرستان کوهدشت و عضو شورای شهر تهران
  درگذشت والده مکرمه موجب تالم و تاثر خاطر گردید.این بانوی پرهیزگار و متخلق به ارزشهای فاطمی با پرورش فرزندان صالح و مبارز، بویژه آقای اسماعیل دوستی ، نمونه یک زن مسلمان و انقلابی بود.
  اینجانب این سوگ را به جنابعالی و خاندان معزز دوستی و مردم شریف کوهدشت و استان لرستان ، تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحومه رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان محترم صبر و اجر مسالت دارم.

  [پاسخ]

 4. بر آن مرحومه رحمت واسعه حضرت حق و بر بازماندگان صبر جمیل آرزومندم.

  [پاسخ]

 5. برادر بزرگوار جناب آقای اسماعیل دوستی و اخوان محترم:
  از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی
  و برای حضرتعالی و دیگر سوگواران صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم..

  (از طرف خانواده مرحوم سیدالماس حسینی )

  [پاسخ]

 6. کل من علیها فان
  به آقایان حاج اسماعیل و سهراب دوستی وسایربازماندگان تسلیت عرض میکنم.
  خداوند روح آن مرحومه را قرین رحمتش قرار دهد.

  [پاسخ]

 7. کل من علیها فان
  به آقایان حاج اسماعیل و سهراب دوستی وسایربازماندگان تسلیت عرض میکنم.
  خداوند روح آن مرحومه را قرین رحمتش قرار دهد

  [پاسخ]

 8. مصیبت وارده را به اخوان دوست داشتنی دوستی الی الخصوص حاج اسماعیل دوستی بزرگ مرد اصلاحات تسلیت عرض میکنم

  [پاسخ]

 9. خانواده ی شرفی قلایی

  مصیبت وارده را به خانواده ی محترم جناب حاج اسماعیل دوستی تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر خواستاریم.

  [پاسخ]

 10. بانهایت تاسف درگذشت مادرگرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و غفران وبرای شما طول عمر مسئلت دارم.

  [پاسخ]

 11. سعیدگراوندکلسرخی

  انا لله و انا الیه راجعون
  مصیبت وارده را به خانواده محترم جناب حاج اسماعیل دوستی تسلیت عرض می نماییم
  از خداوند منان برای آن مرحومه علو درجات و برای خانواده معزای دوستی وسایر بازماندگان صبر و طول عمر خواستاریم.

  [پاسخ]

 12. خانواده شهیدمحمدمرادگراوند

  انا لله و انا الیه راجعون
  مصیبت وارده را به خانواده محترم جناب حاج اسماعیل دوستی تسلیت عرض می نماییم
  از خداوند منان برای آن مرحومه علو درجات و برای خانواده معزای دوستی وسایر بازماندگان صبر و طول عمر خواستاریم.

  [پاسخ]

 13. اخوان معزز جناب آقایان اسماعیل وسهراب دوستی درگذشت والده مکرمه به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده از خداوند منان صبرواجرجمیل مسئلت می‌نمایم.

  [پاسخ]

 14. ااباسلام وتسلیت به آقایان حاج اسماعیل وحاج سهراب دوستی. ازدرگاه خداوندسبحان برای آن مرحومه غفران ورحمت الهی وبرای بازماندگان صبروشکیبایی مسئلت می نمایم

  [پاسخ]

 15. اخوان محترم دوستی؛ درگذشت والده گرامیتان را تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

  [پاسخ]

 16. خانواده حسین علیزاده

  با نهایت تاثر و تاسف درگذشت والده ی گرامی را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ان مرحوم علو درجات را خواستاریم/ ما را در غم خود شریک بدانید.

  [پاسخ]

 17. خانواده محترم دوستی درگذشت والده محترمه راتسلیت عرض نموده برای نامبرده غفران الهی وبرای بازماندگان صبرجمیل و اجر جزیل خواستاریم

  [پاسخ]

 18. خانواده محترم دوستی درگذشت والده مکرمه اتان را تسلیت عرض نموده وبرای آن مغفور ه سفر کرده علو درجات الهی را خواستارم

  [پاسخ]

 19. فردین گراوند دبیر حزب مردم سالاری

  با سلام و عرض تسلیت خدمت خانواده معزز دوستی اینجانب به نمایندگی از خود و اعضای حزب مردم سالاری کوهدشت و رومشکان مصیبت وارده را به خانواده محترم دوستی و جناب حاج اسماعیل دوستی و سهراب دوستی تسلیت عرض نموده و برای ان مرحومه غفران الهی و علو درجات خواهانیم

  [پاسخ]

 20. انا لله و انا الیه راجعون
  مصیبت وارده را تسلیت عرض نموده بقای عمر بازماندگان را از خداوند منان مسئلت مینمایم

  [پاسخ]

 21. برادران دوستی تسلیت می گویم خدایش رحمت کند

  [پاسخ]

 22. آقایان حاج اسماعیل دوستی- حاج سهراب دوستی-حاج کریم دوستی وتمام خانواده های دوستی -محمدی وامیدی مصیبت وارده راخدمت شماتسلیت عرض نموده برای آن مرحومه مغفوره که فرزندان صالحی راتحویل جامعه دادعلودرجات وبرای بازمانگان معززصبرجزیل خواستاریم

  [پاسخ]

 23. انشالله و انا الیه راجعون
  ازدحام جمعیت و شلوغی مثال زدنی جمعیت شرکت کننده در تشیع جنازه این مرحومه مغفوره علاوه بر نشان دادن محبوبیت خانواده محترم دوستی حاکی از اصالت و ریشه داربودن این خانواده نیز بود خداوند این مرحومه را با حضرت فاطمه زهرا س محشور فرمایند

  [پاسخ]

 24. خانواده نعمت همت پور

  انا لله و انا الیه راجعون
  مصیبت وارده را به خانواده محترم جناب حاج اسماعیل دوستی تسلیت عرض می نماییم
  از خداوند منان برای آن مرحومه علو درجات و برای خانواده معزای دوستی وسایر بازماندگان صبر جزیل و طول عمر خواستاریم.

  [پاسخ]

 25. کل من علیها فان ویبقی وجه ربک دوالجلال والاکرام .جناب اقایان حاج اسماعیل دوستی و سهراب دوستی
  ضایعه درگذشت مادر مهربان ومومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می نمایم خداوند متعال روحش را با سرور زنان عالم حضرت فاطمه زهرا محشور نمایدوبه بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

  [پاسخ]

 26. ادب حکم می کند که از جانب جوانان اصلاح طلب کوهدشت درگذشت مادر گرامی آقایان اسماعیل و سهراب دوستی راتسلیت عرض نماییم. واز خداوند منان برای آن مرحومه علو درجات را خواستاریم

  [پاسخ]

 27. با عرض سلام مصیبت وارده را به شما جناب آقایان اسماعیل دوستی و سهراب دوستی تسلیت عرض می کنم از خداوند منان علو درجات برای مرحومه وصبر برای شما خواستارم.

  [پاسخ]

 28. امیرناصرغلامرضایی از خرم آباد

  جناب آقای دوستی درگذشت مادر مکرمه تان مایه حزن دوستان شد ضمن عرض تسلیت به شما و دیگر بازماندگان برای شما صبر که نعمت بی منت ایزد دادار است آرزومندم و امیدوارم آن فقیده سعیده در جوار رحمت عالیه الهی همجوار نیکان و خاصان درگاه احدیت گردد دعایش برای همیشه بدرقه راهتان و چشم خیرش هدایتگر زندگی تان باد . اینجانب دو هفته پیش مادرم را از دست دادم تجربه ثابت کرده هر انسانی قدر داشته هایش را نمیداند تا زمانی که انها را از دست بدهد من معتقدم از همه خلقت با این عظمت تنها مخلوق هستی که جنسش با خدایش یکی است و تقاوفتش در ابعاد آسمانی بودن و زمینی بودن است که وجه تمایز آنهاست همان مادر است !!! آری جنس مادر با جنس خالق یکیست میدانید چرا چون خدا خطا میبیند و باز هم عطا میکند و مادر جفا میبیند و باز هم وفا میکند !!!!!! آیا از این شبیه تر میتوان یافت ؟ پس تا مادرتان را دارید قدر حتی یک نفس آنها را بدانید اگر نوری در خانه دارید اگر رحمتی هست اگر محبتی هست اگر مرحمتی هست اگر کرم و عنایتی هست اگر محافظت و مراقبتی هست فقط از یمن وجود مبارک مادر است ، تا مادر هست احساس امنیت میکنید چون میدانید یک مدافع دارید میدانید کسی هست با دعایش حصن حصینی برایتان باشد که امن باشید تا مادر هست مدافع محکمی دارید تا مادر هست دعای خالصانه و سوزناکی هست که بدرقه راهتان باشد اما به محض رفتن مادر انگار همه دنیا روی سرتان آوار میشود نه دعایی برایتان مانده نه مدافعی دارید نه دستهای گرم و مهربانی به آسمان برایتان بلند است شما میمانید و یک دنیا حسرت نه فرزند و نه دوست و نه فامیل و نه همسر هیچ کس جانشین صالحی برای مادر نیست !!! تا هستید در نزد مادر کوچکیت در هر سن و سال و هر مقام و منصبی که باشید چون همیشه ندای روله روله و کر داوات و دورت که مارد نثارتان میکند سفیر زنان ، وجودتان را در نوردیده اما به محض رفتن مادر کسی نیست که روله خطابتان کند و به یک باره از کالبد فرزند مادر و روله بودن به خود خود میرسید خودی که شاید بخاطر تکیه دادن به مهر مادر ظرفیت خود بودن را نداشته باشد و تحمل خویش بودن بی مادر سختی ها و مشقتها را برایتان ملال آور میکند . بوسه و سجده بر دست و پای مادر را همچون سجده بر مهر بندگی بدانید چون مادر خالق عشق و محبت و عاطفه و ایثار و تلاش و از خود گذشتگیست من مادر از دست دادم و تا او بود سپید کوهی در کنارم بود و پشتیبانم بود اینک من مانده ام و دعای مادر که از خدا میخواهم هیچ کس از دعای مادر محروم نشود خدا روح همه مادران را خندان و شاد همنشین صالحین و هم صحبت نسوان وادی رحمت قرار دهد آقای دوستی باز هم تسلیت و تسلیت به همه داغداران مادر از دست داده با احترام امیرناصرغلامرضایی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط