سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۹:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۸ آذر ۱۳۹۴در ۷:۲۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,313 بازدید کد خبر:48496 چاپ خبر

مشاور مدیر کل و رییس جدید اداره بهزیستی شهرستان دوره چگنی منصوب شدند

0

موج تغییرات مدیریتی در بهزیستی لرستان

به گزارش کشکان، مدیر کل بهزیستی لرستان طی حکمی ناصر افشاری را بعنوان مشاور مدیرکل در کلیه امور و فعالیتهای بهزیستی لرستان منصوب کرد. متن این حکم به شرح ذیل می باشد. جناب آقای ناصر افشاری سلام علیکم با عنایت به تعهد ،شایستگی و توانمندی شما در اجرای ساختار جدید سازمان به موجب این ابلاغ […]

Untitled-1

به گزارش کشکان، مدیر کل بهزیستی لرستان طی حکمی ناصر افشاری را بعنوان مشاور مدیرکل در کلیه امور و فعالیتهای بهزیستی لرستان منصوب کرد.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد.

جناب آقای ناصر افشاری

سلام علیکم

با عنایت به تعهد ،شایستگی و توانمندی شما در اجرای ساختار جدید سازمان به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور مدیر کل در کلیه امور و فعالیتهای اداره کل بهزیستی استان با حفظ سمت منصوب میشوید.با عنایت به عزم دولت تدبیر و امید بر نهادینه سازی و توسعه مبانی اجتماعی و خدمات رسانی پایدار به جامعه هدف انتظار میرود حداکثر ظرفیت و توان خویش را در راستای تحقق سیاست های دولت و اهداف عالیه در سازمان به کاربندید.تا با تدابیر علمی موجبات ارتقاء هر چه بیشتر سازمان در عرصه خدمات رسانی به جامعه هدف را فراهم نموده و از خداوند منان توفیق روز افزون شما را در جهت تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و خدمت به جامعه هدف سازمان صمیمانه خواستاریم.امید است در انجام وظایف محوله در ظل عنایات حضرت ولی عصر بقیه ا… الاعظم و تحت رهنمودهای مقام عظمای ولایت ،تحت نظر اینجانب در ارائه خدمات به جامعه هدف سازمان موفق و موید باشید.

شایان ذکر است ناصر افشاری حدود ۱۶ سال متوالی بعنوان مسئول دفتر حقوقی اداره کل بهزیستی مشغول خدمت می باشد و یک دوره ۸ ماهه معاونت مشارکتهای مردمی را عهده دار بوده است.

همچنین پس از تغییر مدیران بهزیستی اکثر شهرستان های استان لرستان و انتصاب مدیران جدید با حکم اسداله حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان این بار نوبت به بهزیستی شهرستان دوره چگنی رسید.

دکتر اسداله حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان ،عبدالرضا الواری را بعنوان رییس جدید بهزیستی شهرستان دوره چگنی معرفی و از زحمات ۴٫۵ ساله علی ناصر جابری قدردانی کرد.

شایان ذکر است، الواری دارای ۱۸ سال سابقه و کارشناس ارشد جامعه شناسی میباشد. وی معاونت بهزیستی پلدختر ،ریاست بهزیستی پلدختر ،کارشناس مراکز غیر دولتی بهزیستی بروجرد و کارشناس دفتر اعتیاد معاونت پیشگیری را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. سرت خیلی شلوغه اسدالله!!! آرام تر!! کجا اینچنین شتابان!! این نیز بگذرد

  [پاسخ]

  ناصر در :

  متین جان باسلام.هرمدیری که سکان سازمانی که برعهده می گیردبایدازنیروهای استفاده کندکه هم فکراوباشدواعتقادی به برنامه های اوداشته باشد.درضمن هنوزشهرستانهای الشتر/کوهدشت/ازنا/الیگودز/بروجردوسایرمعاونتهای ستادی مونده اندکه تعغیرکننددرضمن جوری حرف زدی که ازرفتاردکترناراحتی

  [پاسخ]

  اصلاح طلب در :

  دوست عزیز گردش نخبگان ویژگی بارز دموکراسی ست بنابراین جابه جایی نیروها بعد از تغییر دولت‌ها امری بدیهی و طبیعی است من خودم نیروی بهزیستی هستم تمامی تغییرات در این سازمان تبدیل به احسن شده هم از لحاظ تحصیلات سنوات نوع استخدام و …….

  [پاسخ]

 2. باسلام خدمت دکتراسداله حیدری وتبریک به این دوعزیز که از بهترین نیروهای سازمان می باشند.امیدوارم که با تدبیر در خصوص سایرشهرستانهای استان اقدام لازم صورت بگیرد.در ضمن سازمان نیروهای خالص که با دکترحیدری هم فکر ودرخدمت رسانی هیچ گونه کوتاهی نخواهندکردوجودداردومی توانندیاری گر جناب مدیرکل باشند.

  [پاسخ]

 3. متین جان.شماناراحتی خودرااین چنین بروزنده دکترخودش کاربلدوبادرایته قبلی هاامتحان خودرا پس دادن لذانیازبه خانه تکانی جهت پیش رفت اهداف سازمان وجامعه هدف است پس نتیجه تعغیراست تاخون جدیدی دررگهای پیرشده این سازمان که روبه فرسودگی میرفت واردشود.به امیدتعغیرات سایرشهرستانها آنها نیزمنتظرنددکترجان.

  [پاسخ]

 4. خسته نبااشی برادر حیدری….خداراشکر که هنوز هم قومیت گرایی در استان ما هست…تا میتوانید از همشهریان کوهدشتی استخدام نمایید….

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط