سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۶:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۷ آذر ۱۳۹۴در ۹:۴۹ ق.ظ تعداد بازدید: 996 بازدید کد خبر:48455 چاپ خبر

موج سرما در لرستان/ تعطیلی مدارس شهرستان های سلسله، دلفان و الیگودرز

0

در پی بارش های ۲۴ ساعت گذشته، دمای هوای استان لرستان کاهش یافت و ساکنان تمامی شهرهای استان دیشب دمای صفر و زیر صفر درجه را تجربه کردند. مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: شهر نورآباد بیشترین افت دما را در ۲۴ ساعت گذشته داشت و دمای آن با ۱۶ درجه کاهش به منفی ۱۶ درجه رسید. […]

۳۸۷۹۱۲۱_۳۱۰

در پی بارش های ۲۴ ساعت گذشته، دمای هوای استان لرستان کاهش یافت و ساکنان تمامی شهرهای استان دیشب دمای صفر و زیر صفر درجه را تجربه کردند.
مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: شهر نورآباد بیشترین افت دما را در ۲۴ ساعت گذشته داشت و دمای آن با ۱۶ درجه کاهش به منفی ۱۶ درجه رسید.
آقای هاشمی گفت: دمای خرم آباد نیز دیشب به منفی ۵ ، بروجرد منفی ۶، الیگودرز منفی ۱۰، کوهدشت منفی ۴، ازنا منفی ۸، رومشکان منفی ۳ و دوره چگنی منفی ۳ درجه سانتی گراد بود.
سرما و یخبندان مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان سلسله را تعطیل کرد.
به گزارش کشکان، فرماندار شهرستان سلسله گفت: به علت سرما و یخبندان مدارس پیش دبستانی و ابتدایی این شهرستان امروز در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.
قدرت الله فلاح نژاد افزود: برودت هوا باعث افت فشار گاز در شهرستان شده به طوری که هم اکنون برای تامین گاز مشترکان خانگی، گاز تمام ادارات، ارگان ها و نهادهای عمومی شهرستان قطع شده است.
طی دو روز گذشته دمای هوا در برخی نقاط استان لرستان ۱۶درجه کاهش یافته است.

همچنین سرما و یخبندان مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول شهرستان دلفان را تعطیل کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فرماندار شهرستان دلفان گفت: به علت سرما و یخبندان مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول این شهرستان امروز در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.
جعفر طولابی افزود: در پی کاهش دما و افت فشار گاز برای تامین گاز مشترکان خانگی، گاز ۸۰ درصد از ادارات، ارگان ها و نهادهای عمومی شهرستان قطع شده است.
دیروز نیز مدارس پیش دبستانی و ابتدایی این شهرستان تعطیل بود.

در الیگودرز نیز سرما و یخبندان مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول را تعطیل کرد. 

میرزایی اصل فرماندار شهرستان الیگودرز گفت: به علت سرما و یخبندان مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول این شهرستان امروز در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط