سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۲:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۵ آذر ۱۳۹۴در ۱۱:۰۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,371 بازدید کد خبر:48397 چاپ خبر

پیام رئیس دانشگاه پیام نور کوهدشت به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

0

۱۶ آذر، روز دانشجو نمایانگر روح عدالت طلبی، استکبار ستیزی و آزادی خواهی دانشجویان ایران در پرتو اسلام عزیز است. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهدشت، رئیس دانشگاه پیام نور کوهدشت گفت: این روز برجسته در تاریخ باشکوه انقلاب و نظام اسلامی، نشانه بارزی از بیداری جامعه دانشگاهی کشور و […]

۲۱۳۴۰

۱۶ آذر، روز دانشجو نمایانگر روح عدالت طلبی، استکبار ستیزی و آزادی خواهی دانشجویان ایران در پرتو اسلام عزیز است.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهدشت، رئیس دانشگاه پیام نور کوهدشت گفت: این روز برجسته در تاریخ باشکوه انقلاب و نظام اسلامی، نشانه بارزی از بیداری جامعه دانشگاهی کشور و به ویژه دانشجویان بصیر و آرمان‌گرا و مجاهدت بی وقفه و خستگی ناپذیر آنان در صیانت قهرمانانه از کیان انقلاب، میراث شهیدان و عزت و اعتلای نظام مقدس اسلامی است.

تورج حسنی راد گفت: امروز نیز که نظام استکبار جهانی از هیچ گونه تلاش و کوشش خفت بار در جهت توقف پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران دست بر نمی‌کشد، جامعه دانشگاهی کشور با تأسی گرفتن از سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا…الحسین(ع) و پیروی از قرآن، عترت و رهنمودهای مقام معظم رهبری، با اقتدار هرچه تمام تر، در راه افتخار و پیشرفت ایران اسلامی گام بر خواهند داشت و در طریق آزادگی و مبارزه با زیاده خواهان و استعمارگران، استوارتر از هر زمان دیگری خواهند ایستاد.

 وی افزود: اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی دانشگاه پیام نور کوهدشت این روز مبارک را به تمامی دانشجویان عزیز تبریک عرض می نمایم و امید است دانشجویان این دانشگاه از عهده مسئولیت سنگین هموار کردن مسیر تحول علمی برآیند و با همت و تلاشی مضاعف در جهت پیشرفت همه جانبه و تحقق عزت و اقتدار ایران اسلامی بیش از بیش کوشا باشند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. روز دانشجویی صرفاً به صورت نمایشی وسمبلیک برای باز نشان دادن فضای سیاسی کشور در آمده است .خصوصاً در دوره ی قبلی با تهدید ومحرومیت و…این گفتمان اصلاح نگر به حاشیه رانده شد . وقتی نهادهای آموزشی برپایه روابط جناحی و موضع گیری سیاسی تقسیم می شود نباید انتظار داشت به مقام دانشجو و آینده ی زندگی او ارج نهاده شود .

  [پاسخ]

 2. جناب حسنی راد
  شما که درباره عدالت آموزشی کتاب نوشتید ، اینکه بجز ریاست دانشگاه ، اکثر دروس را خودتان تدریس میکنید و اجازه نمیدهید جوان تحصیلکرده بیکاری تدریس کند عدالت اموزشی است ؟

  [پاسخ]

 3. روزدانشجو برسنگربانان عرصه علم ودانش مبارک باد

  [پاسخ]

 4. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 5. باسلام. مدیریت دانشگاه کار مشکلی است امید است در سایه ایزد منان موید موفق باشید و در دادن واحدهای تدریسی رابطه بازی و آشنابازی را کنار بگذارید و به افرادی لیاقت تدریس دارند واحد بدهید و واحدهای هیچ کس را وسط ترم حفظ نکنید. باشد که حق به حقدار برسد.

  [پاسخ]

 6. دانشجوي ترم 7 روانشناسي

  شما ارزشی برای دانشجو ونظرات آنها قائل نیستی و اخلاق علمی را رعایت نمی کنی واساتید توانا وباسواد را از دانشگاه می رانی پس پیامت بی معنی است

  [پاسخ]

 7. این انصاف هستش هم مدیر هم تدریس پس پیامت بی معنی است

  [پاسخ]

 8. انصاف کجا بود توی کوهدشت انصاف مرده دنبالش نگرد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط