سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۸:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۵ آذر ۱۳۹۴در ۸:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 2,329 بازدید کد خبر:48392 چاپ خبر

آقای دوستی! «استاندار محبوب خاتمی» باقی بمانید!

0

رضا بهرامی

رضا بهرامی/ کشکان: آقای بخشدار، شهردار و فرماندارِ اسبق چپ خط امامی! سلام! این روزها و پس از فعل و انفعالات قابل ملاحظه و البته تعیین کننده در سپهر سیاست شهرستان کوهدشت، گمانه زنی ها پیرامون مدل نقش آفرینی جناب تان در انتخابات مجلس دهم بیش از هر زمان دیگری در محافل مختلف و متعدد […]

IMG_20151207_000222

رضا بهرامی/ کشکان:

آقای بخشدار، شهردار و فرماندارِ اسبق چپ خط امامی! سلام! این روزها و پس از فعل و انفعالات قابل ملاحظه و البته تعیین کننده در سپهر سیاست شهرستان کوهدشت، گمانه زنی ها پیرامون مدل نقش آفرینی جناب تان در انتخابات مجلس دهم بیش از هر زمان دیگری در محافل مختلف و متعدد در جریان است. بیانیه ی اخیر البته تا حدودی غبار از ابهامات پیرامون مواضع انتخاباتی تان زدود اما با این حال هستند کنش گرانی که بر این باورند این بیانیه به ویژه با آن تفاسیر مختلف و گاه متضاد، در ادامه ی مواضع مبهم و دو پهلوی اسماعیل دوستی انتشار یافته است. با این حال اما نگاهی اجمالی به سوابق سیاسی تان تا حدود زیادی می تواند این طیف را اقناع نماید.

آقای نماینده ی اسبق چپ خط امامی! مجلس پنجم را به یاد می آورید؟ یادتان می آید چپ های کوهدشت برای تکیه زدن شما بر صندلیِ آن روزها قرمز شهرستان در مجلس چه صعوبت های پیچیده ای به جان خریدند؟ یادتان می آید جریان چپ کوهدشت چگونه تمام قد پشت سرتان ایستاد و شما را در رقابت با نماینده ی وقت شهرستان بدون کم ترین اما و اگری پیروز گرداند و در آن میانه های گرم خرداد ماه ۷۵ به مجلس ۲۷۷ نفری پنجم فرستاد؟ فراکسیون مشهور و البته قدرت مند “مجمع حزب الله” که متشکل از حزب کارگزاران سازندگی و ائتلاف نیروهای خط امام بود در خاطرتان هست؟ راستی همکاران و هم فکران تان در آن دوره ی مجلس را با هم مرور کنیم؟ چهره های سرشناسی هم چون عبدالله نوری، حسین مرعشی، محمود دعایی، فائزه هاشمی، الیاس حضرتی و … که پس از حماسه ی دوم خرداد همگی به اتفاق شما به “جبهه ی دوم خرداد” پیوستند و هر کدام به نوعی در راستای پیش برد گفتمان اصلاح طلبی و صد البته ساختن ایرانی آباد و مترقی منشا اثر شدند.

آقای استاندارِ اسبق اصلاح طلب! می دانید اهالی کهگیلویه و بویراحمد از شما و روزهای خوش اصلاحات خاطره هایی شیرین و به یاد ماندنی با خود به همراه دارند؟ می دانید در دیار “دنا” هنوز هم شما را “یاور خاتمی” و اصلاح طلبی پرشور می دانند؟ هیچ می دانید در بُعد کشوری شما را با عنوان “استاندار اصلاحات” یا “استاندار خاتمی” می شناسند؟ یادش بخیر آقای دوستی! دولت اصلاحات را می گویم. از رییس و وزرا گرفته تا استانداران و مدیران کل، اکثریت قریب به اتفاق شان از جمله شما را ایرانیان از دل و جان همراه بودند. به احتمال فراوان با من هم عقیده اید که به ویژه پس از مسوولیت استانداری در دوران خوش اصلاحات بود که به وزنه ای قابل اعتنا در سپهر سیاست ایران و بعدها به یکی از یاران نزدیک و معتمد چهره های مطرح اصلاح طلب کشور بدل گشتید.

راستی آقای دوستی! این روزها در برخی محافل زمزمه ی احتمال حمایت جناب تان از آقای نماینده به گوش می رسد. نماینده ی اصول گرایی که در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ با حمایت همه جانبه از محمدباقر قالیباف، تمام قد در مقابل کمپین تدبیر و امید ایستاد و پس از آن نیز تا پیش از آغاز فعالیت های غیررسمی انتخابات مجلس دهم مشی اصول گرایانه ی خویش را نه تنها پنهان ننمود که بر تعلق خاطر به اردوگاه اصول گرایان پای فشرد. اما آقای دوستی! من هیچ باوری به حمایت جناب تان از اصول گرای شناسنامه داری که از قضا همین روزها به عنوان یکی از اعضای هیئت موسس “جمعیت رهروان ولایت” معرفی شده و البته با تمامی این تفاسیر حتا در معتدل بودن وی نیز شبهات فراوانی وجود دارد، ندارم. اسماعیل دوستی اصلاح طلبِ یاور خاتمی کجا و اللهیار ملکشاهی اصول گرا کجا؟ عضو اثرگذار شورای پنج نفره ی هماهنگی اصلاح طلبان لرستان کجا و عضو هیئت موسس جمعیت رهروان کجا؟ جمع اضداد است این دوگانه ی احتمالی پر حرف و حدیث! از هر دریچه ای بنگری تباین می بینی و افتراق! این ها به کنار، مگر می شود یک اصلاح طلب سرشناس پس از دهه ها سیاست ورزی با حمایت از اصول گرایان دست به خودکشی سیاسی بزند؟ مگر می شود اصلاح طلبی که خود از طرف اصلاح طلبان مرکز مامور به رای زنی بر سر انتخاب نامزدهای اصلاح طلب در استان شده است از کاندیدایی با پیشینه ی شفاف اصول گرایی حمایت نماید؟ جز یک پارادوکس مضحک سیاسی چه نامی می توان بر این کنش سیاسی احتمالی نهاد؟ ماجرای انتخابات نهمین دوره ی مجلس و محدودیت های گسترده و عجیب بر سر حضور کاندیداهای اصلاح طلب را همگان به خاطر دارند اما باید پذیرفت که انتخابات پیش رو را از جنبه ی شدت و حدت تنگناهای تاریخی اصلاح طلبان حکایتی دیگر است و درست بر همین اساس حمایت اصلاح طلبان کوهدشت از نامزدی اصول گرا آن هم در حضور کاندیدای واحد اصلاحات امری محال می نماید.

آقای دوستی! حال اصلاح طلبان با هر فکر و سلیقه ای چشم انتظار شما هستند! از آن نوجوانِ خط امامی دیروز که به خاطر نصب پوستر انتخاباتی جناب تان از داربست به پایین سقوط کرد تا بزرگان این جریان که همواره شما را یک اصلاح طلب معتدل و معقول خطاب می کنند. روا نیست بیش از این هم فکران تان را منتظر بگذارید. بپذیرید و بپذیرند که اگر اختلافی درون گفتمانی هم هست باید با سعه ی صدر و در درون خانواده ی اصلاح طلبی کوهدشت حل و فصل گردد. هر مناقشه ای را به هر دلیل نباید به فضای بیرون آورد و به گوش نامحرمان رساند. آقای دوستی! در برابر تمامی شایعات پیرامون حمایت شما از کاندیدای اصول گرا اما من هم چنان به مصاحبه ی اوایل تیر امسال تان با “کاسیت” استناد می کنم که تاکید نموده بودید: “مجلس آینده، مجلس اصلاح طلبان است” و بر همین اساس بر این عقیده ام که عاقبت دوستیِ زیرک با اصلاح طلبان همراه شده و برای اصلاح طلب شدن مجلس دهم از کم ترین مساعدتی دریغ نخواهد ورزید. آری! اسماعیل دوستی همان “استاندار محبوب خاتمی” باقی خواهد ماند!

داستان انتخابات به کنار، آقای دوستی! اگر این روزها گذرتان به جماران افتاد که می دانم می افتد، با ابلاغ سلام گرم هزاران اصلاح طلب کوهدشتی به “سید خندان”، از طرف جوانان اصلاح طلب این دیار به ایشان بگویید: ” ما همگی صبح را دوست داریم.”

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود به دکتر رضا بهرامی ،حرف دل اصلاح طلبان را بیان کردید

  [پاسخ]

  ایرانی در :

  حرف دل اصلاح طلبان نبود فقط حرف دل رییس ستاد جوانان کورانی فر بود!!!. با این خودخواهی ها راه به جایی نمیبرید. یه کم به خودتان بیاید چرا بجز خودتان کسی را اصلاح طلب نمیدانید؟! حرف دل اصلاح طلبان را دوستی میزند…. سوری لکی میزند…. یونس ازادبخت میزند…. علی اقا بازوند میزند…. و بزرگان دیگر اصلاحات میزنند نه جوانی که تمام کلامش سراسر احساس است.

  [پاسخ]

  اصلاح طلب اعتدال گرا در :

  جناب بهرامی سلام واقعا شما میدانید دولت دکتر روحانی تک حزبی نیستند آیامیدانید یازده مورد از وزارت خانه اصولگرا هستند آیا میدانید دولت دکتر روحانی دولتی فرا جناحیست خلاصه ..ووووووووووووووپس لطفا دم دیگ خود راببندید مگه شما مدرکتان چیه که در مورد زمین وزمان در ودیوار واسمان وزمین هی نظر مید ی

  [پاسخ]

  دلواپس واقعی در :

  جناب به ظاهراصلاح طلب ولی در عمل محافظه کارتندرو!آیاتونیزمیدانی که علت حضور۱۱وزیراصولگرا که البته دروغ میگویی حضور نمایندگان اصولگرایی چون نماینده شمادرمجلس است وگرنه اگرآقای روحانی مجبورنمی بود هیچ وقت چنین کابینه ای تشکیل نمیداد؟!مابایدبه دنبال مجلسی باشیم که ۱۰۰درصد درجهت حمایت ازدولت حرکت کند.اگرما به نماینده شما رای دادیم این بود که نمیدانستیم مدیران ارشداو افراد ازصحنه اصولگرایی خارج شده ای چون …و……..خواهندشد!

  [پاسخ]

  سیفا در :

  با سلام ، و عرض ادب و احترام محضر جامعه ی اصلاح طلبان کوهدشت ، با کسب اجازه از محضر بزرگان و ریش سفیدان دیروز و پای مردان امروز این عرصه ٰ؛
  جناب آقای بهرامی ٰبزرگوار ، شما جوانید و جویای نام و این حق هم برای شما محترم و محفوظ ولی ؛ برادرانه به شما توصیه می کنم :
  یک ، درست است که آزادی بیان خوب است ولی این صحیح نیست که آزادی بیان مصادره به مطلوب شود ..
  دو ، هرچه باشد آقای دوستی از بزرگان و ریش سفیدان عرصه ی انقلاب و دفاع مقدس در شهرمان کوهدشت بوده ، با سابقه ای طولانی و اینکه هرکسی بیاید و هر حرفی بزند درست نیست و بهتر آن بود که اجازه می دادید در خانواده بزرگ اصلاح طلبی کسی در حد و اندازه آقای اسماعیل دوستی ایشان را مورد نقادی قرار دهد و البته با جملاتی سنجیده ، بلیغ و مودبانه…
  سه ، به شما که می خواهید در این عرصه عرض اندام کنید توصیه می کنم تناسب ظاهر را با سطح بیانات خود رعایت فرمایید . موید و منصور باشید.

  [پاسخ]

  حسین در :

  با سلام ؛ ای کاش میفرمودید که جنابعالی این اندام را در چه مکتبی و چه عرصه ای سرهم نموده وساخته اید . لطف کنید بفرمایید دوران جویای نام شدن از چه سنی و چه درجه علمی از زندگی آغاز میشود چون جنابعالی قطعا” این دوران را به سلامت و سربلندی طی نموده اید ضمنا” جنابتان همچون آقای بهرامی خودتان را با نام ذکر نمایید تا بیشتر از محضرتان و سیفا استفاده کنیم.

  [پاسخ]

  سیفا در :

  سلام ، نظر بنده رو چرا ندادید ؟

  [پاسخ]

 2. ممنون اقای بهرامی متن زیبایی بوداقای دوستی هم اگر دوست دارند اصلاحات پیروز بشه به اتحاد وخروجی اتحاد کمک کند

  [پاسخ]

  ميلاد در :

  کدام إصلاحاته

  [پاسخ]

 3. آقای بهرامی به گونه ای صحبت میکنی انگار که طرف مقابلت کودکی ایستاده و با بازی با کلمات سعی داری داروی تلخ را به وی بخورانی.آقای دوستی نیز در مقابل برای حلقه انحصار که فقط برد و کرسی را متعلق به خود می داند کم تلاش نکرده.حال چرا این سوءال را از کاندید مورد توافق خودتان نمی پرسید که ۸هشت سال مسئولیت کلیدی دوران اصولگرا را چگونه تصاحب کردی؟ گروهی که توسط معاون اول احمدی نژاد بهترین سمت هارا به دست داشتن اینک نیز به نام اصلاح طلب فقط شهرشان تغییر کرد والا سمت ها یا همان ویا بهتر نیز شد.متاسفم برای شما ومسئولینی که به اینگونه افراد اعتماد می کنید !!!چرا که نردبان ترقی خود را خیلی خوب یاد گرفته ومحکم نگه داشته اند

  [پاسخ]

  مسعود در :

  دورود بر فرهنگی عزیز ،پاسخ شما کاملا به جا و درست است

  [پاسخ]

  1121 در :

  احسنت

  [پاسخ]

  امیدوار در :

  پس بااین وجودیادکتریاری نماینده شهرستان میشه که حرکت زیکزالی نداشته ویاسردارباقری که بعداز۳۰سال خدمت به دیاردوستان برگشته است

  [پاسخ]

  سالار در :

  تو که این همه سنگ آقایان …و … رو به سیه میزنی مگه نمیدونی اسمش جز لیست اصولگرایان است و از آقای قالیباف حمایت کردند.حالا فقط به کورانی فر گیر میدی.بابا انصاف هم خوب چیزیه!!!!!!!!

  [پاسخ]

  همشهری در :

  لطف نموده و اجازه بدهید از این نردبانی که بالای آن نشسته ای دیگران هم سهمی داشته باشند تمام دعوای ما به خاطر این نردبانی است که جنابعالی بر آن نشسته اید. بر بلندای این نردبان نباید که همیشه فرهنگیان محترم باشد .

  [پاسخ]

 4. بازی سیاست <> نیست . ظرافت هایی دارد که آموختنش هم به فوق لیسانس و دکترا گرفتن نیست.
  خدا را صد هزار مرتبه شکر که شما صبح را دوست دارید و به ضریح شاگرد پیریایی و رحیمی چنگ می زنید اگر <> را دوست می داشتید چه می شد؟ در آن صورت احتمالا کاندیدای حلقه ی اسفندیاری یا کوچک زاده بود یا رسایی یا پناهیان …
  با چه زبانی خدا را شکر کنیم که امثال شما تازه صبح را دوست دارند و خروجی شان این است …

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  متن کامل کامنت فوق :
  بازی سیاست ” تاب بازی ” نیست. ظرافت هایی دارد که آموختنش به فوق لیسانس و دکترا گرفتن هم نیست.
  خدا را صد هزار مرتبه شکر که شما صبح را دوست دارید و به ضریح شاگرد پیریایی و رحیمی چنگ زده اید . اگر ” ایواره ” را دوست می داشتید چه می شد؟ در آن صورت احتمالا کاندیدای حلقه اسفندیاری یا کوچک زاده بود یا رسایی یا پناهیان …
  با چه زبانی خدا را شکر کنیم که امثال شما تازه صبح را دوست دارند و خروجی شان این است٠٠٠٠

  [پاسخ]

  شناس در :

  نفرموده اید این ظرافتها را با چه دانشی کسب کرده اید تا ما هم به ضریح شما چنگ زده و زائر شما شویم .نزاکت چیز خوبی است اگر چه خود کمی تندی نمودم .شما ببخشید.

  [پاسخ]

 5. دوست عزیز شاید ما اصلاح طلبان از اصوالگرایان سنتی یک صدم دولت احمدی نژاد اسیب ندیده ایم.حالا شما به عنوان مسوول کمیته جوانان شخصی مشغول فعالیت هستید که ۸ سال در دولت دروغ گویان جز مدیران ارشد همون دولت بود.مگر حلقه اسفندیاری از کسی حمایت کنن.سوابق مردود ان شخص پاک می شود.نخیر .لطف کنید از زبان ما اصلاح طلبان صحبت نکنید شما فقط مختارید از زبان خودتان و ازجانی خودتان صحبت کنید نه ما.ملاک ما نطر دوستان و بزرگان اصلاح طلب اقایان دوستی.سوری.عباسی.یونس ازادبخت.دکتر امینی زاده و…است.دوست عزیر اگه انتخاب دوستانتون رو در اموزش وپرورش مورد بررسی قرار دهید به این نتیجه میرسید که بیش از ۸۰درصد ابلاغ های صادر سده در یک سال گذشته یا اصوالگران یا مجهول الجناح و…

  [پاسخ]

  عليرضا در :

  سابقه سیاسی نماینده ۶+١ بر هیچ کس پوشیده نیست ،سیاسیان کوهدشت نیک میدانند و به یاد میاورند که یکی از بانیان تاسیس حزب همبستگی در کوهدشت چه کسی است .
  و این را بدانید که هر انتصابی سیاسی نیست ! و ایشان به واسطه رفاقتی دیرینه به این پست گمارده شدند
  ضمنا ایشان با هماهنگی و مشورت بزرگان اصلاحات استان و کشور تشویق به انتصاب در دولت احمدی نژاد شدند چرا که معتقد بودند حضور حتی یک نفر در دولت میتواند گره از کار مردم بگشاید .
  سوابق مردود متعلق به کسانی است که از اعتماد مردم نرده بان ساختند برای نیل به اهداف شخصی !نه کسانی که خالصانه و متواضعانه به گواه اکثریت قریب به اتفاق مردم به خلق خدمت کرده اند.

  اندکی صبر سحر نزدیک است

  [پاسخ]

  جوان بسیجی در :

  جناب باقر زاده شما خودتون لطف کنید از زبان اصلاح طلبان حرف نزنید.مردم خودشون شعور دارند و فرق بین منفعت طلب و اصلاح طلب را میدانند.

  [پاسخ]

  گراوند در :

  آقای باقر زاده آقای عباسی فرد در کوهدشت همیشه از اصولگرایان حمایت کرده نمونه اش حضور اقوامش پشت سر امامی در ادوار گذشته بوده. بعضی دیگر از آقایان در دوره امامی و قبادی بسیار تلاش کردند تا به معاونت اداره ای برسند تحقیر هم شدند ولی بهشون پست داده نشد. و سه سال ملکشاهی برایشان کاری نکرد تا دولت تدبیر وامید روی کار آمد. حال این فرد را از سران اصلاحات میدانید؟؟؟؟

  [پاسخ]

  همکار در :

  آقای باقرزاده عزیز کاش ملاک نظر را در خود بیابید نه بزرگان و………. (تا کی به دنبال نظر دیگران)شما انسان تحصیلکرده ای هستید . اصلاح طلب را در قالب بزرگان و کوچکان و…… تعریف نکنید .موید باشید.

  [پاسخ]

 6. واقعا اسماعیل دوستی اصلاح طلبِ یاور خاتمی کجا و…

  [پاسخ]

 7. از اقای دوستی جز این انتظار نمیرود اقای دوستی ما اصلاح طلبان کوهدشت به شما وافکار شما امید داریم .اقای دوستی ابرو وحیثیت اصلاحات شهرستان وخودتون را راحت خرج نکنید .اقای استاندار سید دلها ما از شما انتظار داریم

  [پاسخ]

  ازادبخت در :

  از اقای دوستی چه انتظاری دارید؟؟ انتظار دارید که بیاید و به مانند انحصاریون کوهدشت از مدیر احمدی نژاد حمایت کند؟! نخیر برادر من. دوستی اگه میخواست زیر پرچم احمدی نژادیون برود با خود محمود میساخت نه نیروهای درجه چندمش

  [پاسخ]

 8. دکتر باز هم مثل همیشه با قلم رسایت گل کاشتی
  آقای دوستی تدبیری بیاندیشید حلقه اجماع را تکمیل کرده جوانان اصلاح طلب امید به اجماع دارند و در این راه ما جوانا را یاری نمایید که نو سفریم در سال ۷۵ بزرگان ما به شما رای آری دادند و حال ما در سال ۹۴ انتظار آری شما برای همراهی اجماع را خواستاریم جناب دوستی بزرگوار تدبیری بایندیشید که ما امید یاری شما از اجماع را داریم

  [پاسخ]

  ازادبخت در :

  دوست گرامی از بزرگانتون که میفرمایید بپرسید که دراون سالها همین دوستان به اصطلاح اصلاح طلبان حلقه اسفندیاری با دوستی و بعدش با سوری چکار کردند. بخدا تفکر کار سختی نیست و تاریخ هم پاک شدنی نیست. دوستی بهترین انتخاب رو کرده و ملکشاهی بهترین گزینه برای کوهدشته. خسته شدیم از چپ چپ راست راست

  [پاسخ]

  مجتبی قلندری در :

  بردار بزرگوار این دوره اصلاحات خودشون نماینده دارن و همه اصلاح طلبان باید به این اجماع بپیوندند حال آن شخص محترم هر که باشد
  در ضمن نماینده محترم و عزیزمان آقای ملکشاهی در این بازه ۴ ساله نتوانستند رضایت مطلوبی از مردم نسبت به خودشون جلب کنن و ما داریم در این شهر زندگی می کنیم چشم داریم برای دیدن و گوش داریم برای شنیدن .
  در کل برادر بزرگوار مردم از عملکرد این آقا راضی نبودن

  [پاسخ]

 9. جناب بهرامی من به عنوان یه کوهدشتی عرض میکنم ایشان جریان جناب اسفندیار پور را قبول ندارد یا انحصار طلب میداند ولی در میان مردم ایا اینگونه هست نه ونه ونه مردم خودشان میدانن هم جناب اسفندیار پور وهم فرج مومنی را به عنوان اصلاح طلب می شناسن پس دیگر جایی برای ایشان نمی ماند در ضمن ایشان از اول تا الان همیشه در خطی که به نفع ایشان بوده حرکت کرده واز این شهر سوخته به تهران رسیده ووووو های دیگر من فکر میکنم بیش از اندازه نباید تکرار کرد ومقاله نوشت وبیانیه داد بگذارید این انتخابات با حمایت این عزیزان جناب اسفندیار پور ومومنی ودیگر عزیزان برگزار گردد تا معلوم شود که اصلاح طلبان وزنه سنگینی البته بدون ایشان هستن اره برادر دکتر جان لطفا دیگر ننویس تا معلوم شود که اینقدر هم ایشان در خدمت اصلاح طلبان نبوده ونیست بگذار ……………؟ از اول تا الان حداقل ده ها متن در سایت ها زده شده ایا ایشان حاضر شدن جواب بدن ؟ نه ؟ پس بگذار با همان عکسی که جمعه قبل در سایت ها منتشر شد تا ابد بماند من فکر میکنم اگر ایشان وارد شون خیلی از کسانی که الان زحمت مکشن نا امید بشن واز دوستان جدا شون دیگر وقتی نیست اندکی صبر سحر نزدیک است البته بنده سواد انچنانی ندارم ولی جمله شما که فرمودی سلام مارا به سید خندان برسان باید این جمله توسط اسفند یار پور مومنی ها وووووو رسانده شود به سید خندان

  [پاسخ]

  درود در :

  عزیز ساکن این شهر: اینکه وزنه آقایان مشخص شود چه دردی دوا می کند. واسه اصلاح طلبان نتیجه انتخابات مهم است نه وزن شخص یا اشخاص. نتیجه هم با اجماع تک تک اصلاح طلبان روی چهره با سابقه اصلاح طلبی روشن میسر است؟

  [پاسخ]

 10. البته جناب بهرامی ایشان را به نام استاندار خاتمی ؟ مردم قضاوت می کنن ؟ کجای این یاران خاتمی از اصولگرا ها حمایت کردن ما که نداشتیم ولی الان جناب خاتمی شده سران ….. پس کسی میخواهد که با سید خندان باشد که سران ….. را دوست داشته باشد نه پاک ترین دولت را

  [پاسخ]

  ميلاد در :

  اگر یادتان بأشد در أوج حاکمیت احمدی نژاد ١۴ نفر از إصلاح طلبان توسط ملکشاهی مدیر شدن .توسط نریمانی به واسطه ملکشاهی ٧٠ درصد مدیران و معاونین مدرارس اصلاح طلب بودند ولی در مدیریت حجت مومنی با دخالت… مدیریتها به حامیان أمامی و قبادی واگذار شدند این است تفاوت أصولگرایی و اصلاح طلبی از نوع کوهدشتی

  [پاسخ]

 11. دکتر جان بازم با قلم رسایت گل کاشتی
  آقای دوستی ما جوانان اصلاح طلب از شما انتظار داریم که حلقه این اجماع را کامل کنید آقای دوستی تدبیری بیندیشید همچون بزرگان ما که درسال ۷۵ به جنابعالی رای آری دادند و ما جوانان امید به تدبیر شما داریم که در این اجماع به ما جوانان آری بگویدبه و ما را در این اجماع یاری نمایید ما جوانان اصلاح طلب کوهدشتی امید به تدبیر شما داریم
  به امید آن روز پیروزی

  [پاسخ]

 12. هیچ عجله نکنید فعلا وقت زیاده پیچ وخم های زیادی دارد.ممکنه همه به سمت او برویم

  [پاسخ]

 13. جناب بهرامی شما در حد واندازه برادر ارزشی ودوست داشتنی اسماعیل دوستی نیستی لطفا کنار بکش ودست از منفعت طلبی بردار برو دکه بازاریت را جای دیگری دایر کن

  [پاسخ]

  همشهری در :

  آقای محمدی (خلایق هر چه لایق)رزق و روزی “حیات وممات” و…..شما به بزرگ نمودن حد واندازه دیگران وابسته است.امید که همچنان خود را هیچ پنداری و در تلاش برای بالا بردن دیگران استوار باشی.

  [پاسخ]

 14. با سلام وعرض ارادت خدمت دوستان وهم استانیهای گرامی خودم در سیاسی ترین شهر کشور کوهدشت مظلوم و محروم
  چند صباحی با بعضی پایگاههای خبری شهرستان کوهدشت از جمله کشکان آشنا شده ام.تحلیل ها واخبار انتخاباتی این شهرستان را مورد مطالعه قرار میدهم.واقعا بعضی دوستان از روی غرض شخصی قلم فرسایی میکنند.جناب آقای بهرامی سوالاتی از حضرتعالی دارم وامیدوارم با سعه صدر پاسخگوی این حقیر باشید.
  ۱-کدام اصلاح طلب در دولتهای نهم و دهم پست و مقام ولو در سطح مدیر یک اداره داشته است؟
  ۲-آیا شما جناب دکتر روحانی را اطلاح طلب میدانید یا اصولگرا؟
  ۳-آیا کسی که در دولت دهم مشاور و مدیرکل حوزه استانداری مرکزی بوده است اصلاح طلب میباشد؟
  ۴-آیا کسی که معاونت آقای رحیمی (معاون اول رئیس دولت دهم ) در دیوان محاسبات کشور را در کارنامه دارد اصلاح طلب می باشد؟؟؟
  ۵-جنابعالی که داعیه اصلاح طلبی دارید چرا از گروه اصلاح طلبان نو اندیش قلم نمی زنید؟؟؟
  به گواه اکثر کارشناسان جناب آقای ملکشاهی یکی از بهترین نمایندگان ادوار مختلف مجلس در استان لرستان بوده است.جناب آقای دوستی لیاقت و شایستگی برای ایشان مهم میباشد. با تمام احترامی که برای دیگر کاندیدهای محترم حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان قایل میباشم به نظر من بهترین گزینه برای نمایندگی شهرستانهای کوهدشت و رومشکان کسی نیست جزء جناب آقای دکتر الهیار ملکشاهی

  [پاسخ]

  ایرانی در :

  درود خدا بر این صداقتتان. مردم این چیزها رو نیک میدانند

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  تورومشکانی هستی نه پلدختری!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 15. دوره قبل که دوره سردی برای اصلاح طلبهابودآقای دوستی فرصت راشناخت وآقای ملکشاهی رامعرفی کردوانتخاب بدی هم نبودولی الآن اوضاع سیاسی اصلاح طلبهافرق میکندانشاالله کاندیدای خودشان رابه مجلس میفرستند.

  [پاسخ]

 16. چند نکته نمکین وجود دارد:
  ١- آقای دوستی به هیبتی رسیده که جوانان نوپا و نوقلم این شهر ترجیح می دهند برای دست و پا کردن شهرت ، او را سیبل قلمزنی خود کنند
  ٢- همین نامه نگاری ها و درخواست ها نشان دهنده تاثیرگذاری و نفوذ آقای دوستی است و گرنه احتیاجی به این همه اصرار نبود
  ٣- جوانان قلمزن حامی آقای کورانی فر با وجود ادعای سواد و فرزانگی و آزاداندیشی و ژست های متفکرانه اما اصلا و ابدا به روی مبارک نمی آورند که نامبرده در ٨ سال دولت مهرورزان و هاله نوریان ، کدام طرف بود و بر سر کدام سفره نشسته بود. از چه طریقی به این جایگاه رسیده بود؟ ولی نعمت او که بود ؟ ولی نعمت او امروز در کدام بند اوین به سر می برد؟ اینها که اینطور رمانتیک روی تاب می نشینند و در لفظ با سید خندان معاشقه می کنند چرا به خود زحمت نمی دهند از کاندیدای اصلاح طلبان اصیل ! بپرسند در انتخابات ٨٨ به چه کسی رأی داده؟ در انتخابات ٩٢ به چه کسی رأی داده ؟ بعد از ٨٨ که اصلاح طلبان با گرز گران کوبیده شدند ایشان مدارج قدرت را چگونه طی می کرده؟ در زمانه ای که به آبدارچی اصلاح طلب رحم نمی شد ایشان چگونه صعود می کرده ؟
  جوانان قلمزن کوهدشت چرا این سوالات را از خود نمی پرسند؟

  [پاسخ]

  یک دوست در :

  آقای ناشناس اگر زحمتی نیست مانند آقای بهرامی با :شناسه” و روشن مطلب بنویسید تا جواب سوال هایتان را بدهیم . لطفا” در تاریکی تیر نیاندازید.

  [پاسخ]

 17. خدا وکیلی آدم از خواندن این متن سر خودش را به دیوار بزنه هم کمه؛ جریانی پیدا شدن که حاضرند نیروی رحیمی و مشایی نماینده بشه اگر هم نشد نیروی اصول گرایی بنام قبادی برود به مجلس ! آنگاه دیگران که علاقمند به مشی اصلاح طلب اعتدال گرا هستند را به باد انتقاد می گیرند! ! زنده باد اسماعیل دوستی افتخار لرستان

  [پاسخ]

 18. آقای بهرامی لطفاً یک جمله برای آقای کورانی فر بنویس که معاون استاندار احمدی نژاد باقی بماند

  [پاسخ]

 19. با سلام خدمت جناب آقای دکتر بهرامی
  شما در اثبات اصلاح طلبی آقای دوستی واقعا کم نگذاشتید و شهروندان عزیز بدانند که جزء واقعیت ننوشته اید. اما در باب پارادوکس مضحک سیاسی ، آری آقای ملکشاهی دارای پیشینه شفاف اصول گرای است اما عملش از سال ۹۰ به خواسته اصلاح طلبان بوده اما کاندیدای واحد ائتلاف اصلاح طلبان کوهدشت دارای پیشینه اصلاح طلبی !! اما ۸ سال است که در دولت پاک دستان !!! در بالاترین سمت در استانداری مشغول خدمت بوده و از یاران نزدیک به رحیمی و پیریایی است از کجا معلوم بعد از پیروزی مقاصد جریان احمدی نژادی و آقای پیریایی را در کوهدشت و مجلس دنبال نکند.
  شما اشاره با مصاحبه آقای دوستی در مهرماه با هفته نامه کاسیت نمودید : ایشان در جواب سوال :”” اگر شخصیتی اصلاح طلب و یا یک پدیده انتخاباتی بیاید، حمایت می­کنید؟
  بله قطعاً اگر کسی باشد که شرایط ملکشاهی را داشته باشد ممکن است من را هم مثل سیل ببرد. من تضعیف ملکشاهی را درست نمی­دانم ما نباید پای کسی را بگیریم باید تشویق کنیم تا کار کند نه مانع شویم، مشکل اساسی افراطی اصلاح‌طلب و اصول‌گرایی افراطی در کوهدشت است.”””
  در آخر بنده معتقد هستم بین آقای ملکشاهی و کورانی فر هیچ گونه وجه تمایزی در اصلاح طلب بودن یکی نسبت به دیگری نیست و مطمئن هستم اگه فردی لایقتر و اصلاح طلب تراز این دو به میدان بیاید بی شک آقای دوستی حمایت علنی خود را بیان می نماید.

  [پاسخ]

 20. در کل دوستی از نظر ما سردار اصلاحت شهرکوهدشت که هیچ سردار اصلاحت لرستانه ،الانم تشخیص دادن که ما کاندید اصلاح طلب واقعی که تایید هم بشه نداریم ،بعد پیشینه افرادی که الان خودشون رو به اصطلاح اصلاح طلب معرفی کردن ما همه میدونیم و آگاهیم ،اندکی هم که واقعا اصلاح طلب هستن یه کم کلاه نمایندگی براشون گشاده ،پس تکلیف مشخصه

  [پاسخ]

 21. سلام بر دکتر توانا و خوش قلم.انشاالله که آقای دوستی به آقای کورانی فر می پیوندند.و به امید خدا اصلاحات پیروز است

  [پاسخ]

 22. درود بر دوستی بزرگ

  [پاسخ]

 23. با سلام
  سرکار خانم الهه راستگو نیز از نمایندگان چپی دور پنجم مجلس شورای اسلامی بودند اما الظاهر زد و بند های سیاسی مرز عقلانیت را باریک و باریکتر نموده و وامداری جریان اصولگرایی را بر گفتمان اصلاح طلبی ترجیح دادند.
  امید که استاندار جناب آقای خاتمی این راه نیمه رفته را تا پایان ادامه نداده و به راه گذشته که همان ” راه نورانی اصلاحات ” است عقب گرد داشته باشند.

  [پاسخ]

 24. جناب آقای بهرامی یک توصیه و یک گوشزد
  اول اینکه در عین نقد کردن شخصیتهای سیاسی ضمن رعایت ادب واحترام را داشته باشید در غیراینصورت شعور خودتان را نمایان میکنید
  دوم جریانی که شما ازش حمایت میکنید همان حلقه اول تیم رحیمی در دولت احمدی نژاد بودند که هشت سال در دوران اصولگرایان حکومت کردند .
  هر چند جوان هستید و جویای نام ولی نقد هاتونو بسنجید و بعد به قلم بیارید

  [پاسخ]

  آزادبخت در :

  جنابتان خیلی در دایره ادب هم نیستید با اینهمه ادعای پختگی و دیگران را جوان ناپخته خواندن ؛ ضمنا” نمره ادب و احترام را مردم می دهند.

  [پاسخ]

 25. درود بر دکتر بهرامی
  باز هم عالی و بی نقص نگاشتی
  قلمت همیشه سبز

  [پاسخ]

 26. هر دم ازاین باغ بری میرسد………….
  …………………………………………..

  [پاسخ]

 27. بسیار زیبا و رسا . ان شاء الله که جناب آقای دوستی هم به این اتحاد و اجماع بپیوندند. ومردم را از شک و تردید برهانند.

  [پاسخ]

 28. پاراگراف اخرت هزار لایک..///
  اینم از جانب تمام جوانان پلدختر:
  هنگام غروب آفتاب است و من صبح را دوست دارم

  [پاسخ]

 29. آقای بهرامی فکرکنم دوستان پاسخ شما رادادن ،آخه چرا منصفانه قضاوت نکردید ؟چرا زمانیکه آقایان ازنزدیکان رحیمی بودن چیزی نگفتید؟آیا ملکشاهی رامبارحیمی ها که این دوستان ما سالها ازدوستانشان بودند واستفاده ها وحمایت کردند مقایسه میکنید ؟آیا غیر ازاینست که آقای دوستی اعتدال را مدنظرداره؟ما ازجنابعالی انتظارداشتیم قدری منصف باشید ،همین آقا که مدنظر شماست درسال ۸۸به احمدی نژاد رای داده اما دوستی نه حالا خودتان قضاوت کنید.

  [پاسخ]

 30. آقا با این کاراتون دوستی رو گنده کردید مگه ایشان و کل فک و فامیلش ۲۰۰ رای بیشتر دارن؟؟؟؟

  [پاسخ]

  شمس در :

  چقدرکودکانه؟توجه شما را ب همایش حمایت دوستی ازملگشاهی درهتل ازادی که ۵۰۰۰نفرشام صرف کردند معطوف میکنم.اگردوستی ۲۰۰رای دارد چرااینقدر ازش واهمه دارید؟چرا شب نامه های اقایان قبادی و امامی علیه سهراب برادرش راتداعی نمیکنید.همه تخریبها ازترس نفوذ ایشان است.یادت هست دوستی گفت: ب اسم بیست هزارکوهدشتی و رومشکانی میشناسد.این یعنی جه؟

  [پاسخ]

 31. ازکوهدشت حاج حسین آزادبخت مومه وند

  باسلام جناب دکتر بهرامی .چه خوب بودقبل از انتشار این مقاله خودت آنرا بادقت مرور می کردید شما آقای دکتر چه فکر می کنید شما این مردم را هیچ به حساب نمی آورید مگر این همه عنوان که برای جناب مهندس دوستی شماردید چه شکلی برایش فراهم شده مگرنه همه راازاین مردم کوهدشت دارد شمازمانی که آقای دوستی درمیدان ۲۲بهمن کوهدشت سخنرانی کرد حضورنداشتید اگر بودید چرا حضور آن همه جمعیت را فراموش کرده وحال اسمی از آن مردم در نوشته شما نیست وحال فکر می کنید آقای دوستی به تنهایی وبدون مشورت با آن مردم ازجناب دکتر ملکشاهی حمایت می کنندنه آقای دکتر جناب مهندس دوستی باز همراه وهم فکر با آن مردم ازدکترملکشاهی نماینده محترم درگذشته وآینده نزدیک به خواست خدای مهربان حمایت می کنند واورا بایاری خداوند بزرگ و این مردم به مجلس خواهد فرستاد شما آقای دکتر بهرامی خوب است آماری از آن مردم که آقای دوستی را روانه مجلس شواری اسلامی کردند داشته باشید تاببینید همان مردم هستند که اکنون همراه جناب حاج مهندس اسماعیل دوستی ازدکتر ملکشاهی حمایت می کنند وبار دیگر برادران کوهدشتی ورومشکانی به امید خداوندتوانا واین مردم درروز ۷ هفتم اسفند ماه ۹۴ جناب دکتر ملکشاهی راتا ورد به مجلس او را همراهی خواهند کرد
  دوستان درانتظارجواب آقای حاج اسماعیل دوستی هستیم که به این نوشته جناب دکتر بهرامی پاسخ دهد آن وقت اگر ایشان لازم دیدندبه بندبندفرمایشات جناب دکتر پاسخ داده خواهدشد باتشکر

  [پاسخ]

  گل آقا در :

  اولاً ندیدم کسی خودش رو حاجی معرفی کنه ! ثانیاً جناب حسین آقای آزادبخت!شما هم که به نمایندگی از مردم صحبت کردین! راستی چند درصد از مردم به شما نمایندگی دادن ؟ اینکه آقای ملکشاهی هوادار دارن معلومه مثل همون تعداد ۵۲نفری که در مراسم دعای هفته قبل شرکت کرده بودن اما بسیاری از مردم هم با ایشان مخالفن. یادبگیریم در گفتار هامون از واژه هایی مثل ملت و مردم و … مایه نگذاریم. در حد خودمون و به جای خودمون حرف بزنیم .

  [پاسخ]

  احمد آزاد در :

  بقول خودت کسی را ندیم که خودش را گل معرفی کنندبرمن ایراد گرفتید که چرا براسم خود حاج نوشته ام ثانیأتوبدون اجازقانونی برخود دواسم قراردادی که هیچ کس به خودش نمی گوید آقا وگل این موضوع را به عزیزانی که این کامنت ها می بینندوا می داریم که قضاوتکنند واما چرا من حاجی می نویسم بطور کوتا می گویم چون در این طایفه آزادبخت اسم حسین زیاد می باشد بانوشتن حاجی دوستان متوجه می شوند که مربوط به من است برای این آن را ذکرمی کنم وقتی شما چشم دیدن آن همه افراد نیک سرشت که در آن مکان مقدس حضورداشتند را نداری من چه بگویبم قضاوت با آن محترمین که آن جمع را دیدن می باشد ودرآخر من باشهامت اسم خود را نوشتم ومحل کارم هم درخیابان سپاه جنب گاراژخرم آبادکوهدشت دفتر بلوطستان اگردوست داری می توانی این گفتگو را ادامه دهیم با حضور خبرنگاران سایت بلوطستان وکشکان که در آن محل حضوردارند دراین باب ادامه دهیم بقیه حرفهایت هم مثل گل و آقا است جواب ندارند

  [پاسخ]

  احمد آزاد در :

  باپوزش ازهمه چون دردفتر محل کارم این را پاسخ دادم وقبل از من جناب احمد آزاد مطلب نوشته بود من یادم رفت دربالای متن اسم خودرا بنویسم من حاج حسین آزادبخت هستم

  گل آقا در :

  حاجی جان ! قربان مرامت ! برای شناساندن خودتون راه های بهتری هست مثلاً همون مومه وندی که در کوهدشت منحصر به فرده و فقط شما رو معرفی می کنه . حیفه . متهم می شید به این که خدای نکرده کمبودی ،چیزی…دارین . درباره گل آقا هم بعیده از شما حاجی! گل آقا در ادبیات و فرهنگ فارسی معاصر واسه همه شناخته شده س . مرحوم کیومرث صابری فومنی رو عرض می کنم با مجله معروف وبی بدیلش با همین نام .در باره آن مراسم هم مبنای قضاوت من تصاویر سایت های هوادار جناب ملکشاهی بود که هرچی شمردم تعدادحضار از پنجاه و دو نفر بالاتر نرفت . برام قابل احترامید و براتون طول عمر و سلامت آرزو دارم .

  یزدان صفری در :

  بهتر بود که جنابعالی همچون آقای حاج حسین آزادبخت با شجاعت اسم حقیقی خودتون رو درج میکردید و حاج حسین حرف حق رو زده است و همین به قول خودتون ۵۲ نفر بود که شما را چنین بر آشفته کرد و این بر آشفتگی منجر به عزل و نصب حامیان دکتر ملکشاهی در اداره فرهنگ و بدنبال اون عزل مدیر جنجالی اداره شد .حاج حسین آزادبخت اولین خبرنگار شهرستان پیش از انقلاب بوده است و از تاریخ نگاران برجسته استان هستند بدین سبب که خانواده های کوهدشت و نوع افکارشان رو بخوبی شناخت دارند از جانب ما صحبت کردند .اتفاقاً آقای دوستی و امثالهم خوب کاری میکنند که جواب هر جوان جویای نامی را نمیدهند. امیدوارم درج شود

  [پاسخ]

  حاج حسین آزادبخت مومه وند در :

  باسلام و .درودبه حضور برادر ارجمندم جناب صفری گرامی که لطف وعنایتش شامل حال فدوی گشته است تشکر فراوان ازاو دارم بازشما توان گفت ونوشتن اسم خود نداشتید و دست به حریم پاک مرحوم استاد صابری شدید من هم توجه عزیزان را به مطلبی از جناب آقای دکتر احمد مسجدجامعی بزرگوار که دردولت جناب آقای خاتمی وزیر ارشاد اسلامی بودندکه در آن زمان درباره گل آقا نوشتند جلب می کنم تا عزیزان خواننده از جریان گل آقا آگاه شوند واین جناب روشن کنند که چه حسابی بین ایشان وگل آقا بوده که عنوان آن استاد ارثیه ایشان شده است حال نامه دکتر

  بلوغ طنز« گل آقایی» در دوره اصلاحات

  نویسنده: احمد مسجدجامعی* «راز گل آقا» مستندی است که درباره «کیومرث صابری» ساخته شده است. اینکه تصمیم گرفتم درباره این فیلم صحبت کنم، هم به دلیل دینی است که احساس می کنم و هم به دلیل تاثیری است که فعالیت ها و افکار ایشان بر حوزه ادبیات طنز و کاریکاتور دارد. گل آقا زمینه را برای فعالیت دو نسل از طنزنویسان فراهم کرد. یکی نسل گذشته که همکارانش در «توفیق» بودند و دیگری نسل جوانی که گل آقا میدان را برای معرفی و ظهور آنان مهیا کرد. این نسل جوان در مدرسه گل آقا آموزش و فعالیت خود را آغاز کرد، در این مدرسه بالید، در دوره اصلاحات به بلوغ خود رسید و عملاجایگاه طنز و کاریکاتور را به مرتبه ای متفاوت از دوره های قبل ارتقا داد. به طوری که کاریکاتور به صفحه اول روزنامه ها راه یافت. همه این موارد در مدرسه گل آقا رشد کرد و آنچه که می دیدیم محصول گل آقا است. این مساله مهمی است که تاکنون گفته نشده است. گاهی تلاش می شود تا این سوال را دامن بزنند که چرا «گل آقا» در دوره رونق مطبوعات، فعالیت خود را متوقف کرد. به نظر من اگر از این منظر به مساله نگاه کنیم، پاسخ این پرسش به روشنی قابل طرح است. هدف اصلی گل آقا جاانداختن طنز اجتماعی و منتقد و تربیت نسل جوان بالیده در فضای انقلاب بود، چون به این هدف رسید، احساس کرد باید عرصه دیگری را برای توسعه و رشد طنز باز کند. البته این نسل در مدرسه گل آقا رشد کرد ولی سبک های خاص خود را داشت. تمایز بین سبک گل آقا و نسل جوان دیده می شود و تربیت در مدرسه گل آقا به معنای رشد مقلدانه آن نوع طنز نیست.
  گل آقا به ویژه در این دوره به نهادینه کردن طنز می اندیشید؛ نهادی که آرشیو و کتابخانه طنز کشور باشد، محل دیدار و تبادل تجربیات طنزنویسان باشد و مهم تر از همه دانشنامه طنز باشد که دانش را به صورت مدون و معتبر در اختیار جامعه قرار دهد. البته دانشنامه، فعالیتی است که در زمانی طولانی پاسخ می دهد و هزینه های زیادی دارد. از این رو، دنبال راهی بود که هم در زمان کوتاه تری به نتیجه برسد و هم اعتبار علمی آن حفظ شود. تجربه خوبی در این مورد وجود داشت و آن دانشنامه ادب فارسی آقای «انوشه» بود. این پیشنهاد به گل آقا ارایه شد و ایشان هم پسندید. برای اولین ویرایش دانشنامه طنز حدود سه هزار مدخل در نظر گرفته شد که هر مدخل به طور متوسط در یک ستون معرفی می شد. برای هر صفحه نیز دو ستون تعریف شد. گل آقا امکانات اولیه این کار را مثل فضا، کتابخانه و نیروی انسانی متخصص داشت و بر این مبنا پیش بینی می شد این کار در یک دوره تقریبا پنج ساله به نتیجه برسد. این ایده ای بود که گل آقا با توقف نشریه به آن می اندیشید و در پی آن بود. ولی متاسفانه به دلیل بیماری و بعد فوت ایشان، دچار وقفه شد. من امیدوارم پوپک صابری که خود از مسوولان نشریه و تربیت شده مدرسه گل آقاست، این ایده را پیگیری کند و به سرانجام برساند. به هر حال این مواردی بود که به نظر می رسید باید گفته شود. این حرف هایی که الان گاهی مطرح می شود، در همان زمان نیز طرح می کردند. یادم می آید در یکی از روزنامه ها مقاله ای منتشر شد که علت تعطیلی نشریه «گل آقا» را عدم استقبال مخاطبان ذکر کرده بود. مرحوم صابری از این مقاله به شدت دلگیر شد و در همان زمان یکی از مدیران وزارت ارشاد به این مقاله پاسخی مکتوب داد و این نظر را رد کرد. حالاکه باز بعد از سال ها این سخن مجددا تکرار می شود، لازم است مجددا واقعیت گفته شود تا سوءفهمی در تاریخ فرهنگی کشور روی ندهد.
  *وزیر ارشاد دوره اصلاحات – روزنامه شرق ، شماره ۱۷۱۴ به تاریخ ۳/۲/۹۲، صفحه ۱ (صفحه اول)

  گل آقا در :

  سلام برحاجی عزیز و اصحاب و اذناب ایشان از جمله یزدان خان صفری ! اما بعد ، دونفری از هر دری سخنی گفتین الّا از موضوع !در باره آوردن واژه حاجی گفتم که کاری است غیر معمول . بعد جواب دادین واسه شناساییه ،که به نظرم توجیه مناسبی نیست.در باره ۵۲ نفر توضیح نمی دم به نظرم حودتون هم پذیرفتین که رقم همونه! درباره اسم واقعی هم هر کسی با کار مطبوعاتی و رسانه ای آشنا باشه داشتن اسم مستعار براش عجیب و غریب نیست.جناب یزدان خان !طرفدارای ملکشاهی رو عزل کردن نه نصب ! بنده هم نه جوانم نه جویای نام .تا حالا هم مطلبی در باره جناب دوستی عرض نکرده ام که ایشون جواب بنده رو بدن .و سرانجام،شما هم همون اشتباه رو مرتکب شدین و خودتون رو معادل همه مردم حساب کردین .شما خودتون و برخی از نزدیکاتون ممکنه به جناب آزادبخت وکالت داده باشین از طرف شما صحبت کنن ولی دیگران چنین اجازه ای ندادن.یا علی…

  از دوستان نزدیک شما گل اقا جان در :

  بنده در این این چند کامنت حق را به گل افا داده وجود گل اقا برای کوهدشت غنیمنته کاش کوهدشت گل اقاهای بیشتری داشتیم !!! کاش ما حداقل قواعد نوشتاری را رعایت بداریم بعدش جناب حاج حسین ازادبخت فردی باشخصیت و بزرگ است بکار بردن لفظ حاجی از طرف خودش زیبا و زیبنده نیست ضمنا اقای صفری کامنت نویس این روزهای اقیانوس خیلی زیاد کامنت مینویسه بعضا هم با اشتباه درج میشه زیاد خودشو هم قاطی مسایل این و اون میکنه >>>خواهرزاده گل اقای خودم منتظر ارشادات و کمک عملی شما هستم بیشتر به من سر بزن تا احساس تنهایی نکنم ایام عزت مستدام

 32. الحق وانصاف دریک جمله.حرف دل اصلاح طلبان را بیان کردی

  [پاسخ]

 33. جناب بهرامی.ب شرافتم سوگند دوستی اصلاح طلب واقعیست.نان بر نبودند.با بزرگان و ریش سفیدان .خوانین .علما.و کدخداها و جوانان صادق و خوش خلق بوده و هست.ازاحمدی نژاد وام ۴درصد سودنگرفته تاسایه بان؟بسازد.اولین استاندارمعزول دولت هشتم بود.عناد بیت الاشباح بادوستی ازسال ۶۲ اغازشده.اختلاف انان برسر موارد شخصی نیست.نگاه و عملشان به معیارهای اصلاحات متفاوت است.انان به عبور از نظام معتقدند و اتحادشان و سر وسرشان با ….است.دوستی به اصلاح طبی در نظام اعتقاد دارند.

  [پاسخ]

 34. دوستان اصلاح طلب سلام.صبرکنید .عجولانه سرمایه ملی مان.دوستی. را تخریب نکنید.فقط یکماه دیگر ب سراغ دوستی خواهید امد.و درخواهید یافت که دوستی تدبیر رادرسنگ میابد.نه درشیشه..

  [پاسخ]

 35. دوست عزیزم جناب اقای بهرامی .باسلام .برای پی بردن به چرایی عدم پیوستن مهندس دوستی به جریان اضداد ارزشها درکوهدشت به مقاله اسیب شناسی جریان چپ کوهدشت از۶۲تاکنون به قلم سهراب دوستی و مستندات پیوستی ان در ماهنامه فاخته مراجعه کنید.

  [پاسخ]

 36. اقای بهرامی هنوز برای شما زوداست که کدخدا باشی بگذار ریش سفیدان جریان تصمیم بگیرند تو هنوزالفبای سیاست را یادنگرفتی افکار سیاسی شما براهمگان مشخص است چه مسلکی ازقبل داشتید

  [پاسخ]

  علی محمدی در :

  امیرخان ؛اگر چیزی در چنته داری رو کن و مطلبی را جهت روشن نمودن اذهان نگارش نمایید و گرنه توهین کردن مایه اش بی خردی است.خواشمندیم شما هنوز بخوانیدو بخوانید وووووووووووووو تا شاید روزی شما هم بتوانید حداقل ادب و نزاکت را یاد بگیرید گر چه خود با آقای بهرامی همراه نیستم.ضمنا کمی به خود اتکا کنید و از ریش سفیدان الهام نگیرید که خیلی از این ریشها در آسیاب……………

  [پاسخ]

 37. دم آقای بهرامی گرم و قلمتان پربارتر از دیروز . ولی دکتر جان آقای دوستی که دوره قبل به طور رسمی از ملکشاهی حمایت کرد که انشالله به اشتباه خودش پی برده و ما جوانان امید داریم که این دوره آقای دوستی نه تنها از ایشان بلکه از هیچ نماینده اصولگرایی حمایت نکند و به ایده ما اصلاح طلبان احترام بگذارد.

  [پاسخ]

 38. هر کسی ممکنه نور ایمان به قلبش بتابه و به راه راست برگرده

  [پاسخ]

 39. کوهدشتی --خرم آباد

  آقای بهرامی تذکرآقای باقرزاده را گوش کنید کاری که شما می کنید آخرت مردود است جوجه را……..

  [پاسخ]

  رحیم در :

  شما همان بهتر که در خرم آباد بمانید تا خرم آبادی ها از فضل و کیاست شما بیشتر بهره ببرند.نکند دانشجو هم باشید!!!!!

  [پاسخ]

 40. آقای دکتر کاش یه کم طبیعی تر و با خشونت کمتر ژست می گرفتی

  [پاسخ]

 41. باسلام. هم بهرامی راست میگویید هم مخالفانش بنظرم همه باید تجدنظر کنیم با هم اندیشی در مکانی خاص تمام مشکلات حل خواهد شد.

  [پاسخ]

 42. رضاجان.لطفا ازاقایان سیاووش بهرامی.شگرازادبخت و….بپرسید اصلاح طلب دوستی ست یا محفل …..؟

  [پاسخ]

 43. سلام دوستان.چراما باید غبار قاب عکس نفاق را ازانحصارکرایی.تمامیت خواهی و قمه کشی به بدخواهان دوستی را پاک کنیم.کاش دوستی حقایق و اسناد نفاق حضرات رافاش کند.تارسواشود هرکه دراوغش است

  [پاسخ]

 44. سلام.خیلی ساده اید؟عبور از همه کارجماعت است.عبورازدوستی سال۸۰٫عبور ازسوری۸۴ عبورازدکتررضایی.محمدازادبخت ۸۸ و اکنون عبور ازکورانی فر؟!!عجله نکنید گزینه ۷ درراه است؟

  [پاسخ]

 45. خدا را شاکرم که دانش اموز محبوب و توانمندم به جایی رسیده که فردی را نقد می کند که به قول معروف استخوان له کرده سیاست دوران است متن زیبا و نامه سرگشاده به جناب آقای دوستی نماینده اسبق این شهر بسیار زیبا و رسا بوده اما متن زیبای شما با رفتار شما که در همین دیدگاه ها متوجه شدم از جناب آقای کورانی حمایت کردید به گفته خودتان یک پاردوکس مضحک سیاسی است و این جاست که می خواهم به رسم همان سوال و جواب دوران معلمی و دانش آموزی یک سوال از شما داشته باشم :چگونه خودتان دوم از اصلاحات می زنید و جناب دوستی را سرزنش می کنی اما جنابتان از کسی حمایت می کنی که بزرگ شده دولت پاک دستان است و با احترام که برای آقای کورانی قائل هستم هنوز که هنوز است موضع شفاف سیاسی واضحی ندارد؟ دانش آموز دیروزم و دکتر امروز خودتان هم کمی تامل بفرمایید . راستی یادم رفت من معلم شما بودم و پدرت معلم من بوده سلام ویژه این حقیررا را به آن معلم عزیز ابلاغ فرمایید .از غربت که برگشتم یک روز می بینمت . موفق باشید

  [پاسخ]

 46. به امید خدا امسال اصلاحات پیروز میدان خواهد بود. آقای دوستی هم در نهایت به جریان اصلاحات ملحق خواهد شد زیرا به قول دکتر بهرامی حمایت آقای دوستی از ملکشاهی یعنی خودکشی سیاسی که دوستی باهوش هیچوقت چنین کاری را انجام نخواهد داد.

  [پاسخ]

 47. محافظه کار ترین نماینده اقای دوستیه
  حالا کفه ترازوی دوستی با هیچ شخصی در شهرستان هم وزن نیست مقدمات و اسباب این ثقل را همین حضرات فراهم کردند حالاپشت پا زدن شایسته نیست (ارا وژ نمزونه کی و ای مقام رسانه))

  [پاسخ]

 48. اصلاح طلب وخط امامی از دلفان

  اگر اینگونه باشد وجناب دوستی سر سازگاری رفاقت انتخاباتی با اصول گراداشته باشد واز این طیف حمایت کند باعث بدبینی ورنجش وسلب اطمیان از ایشان خواهد شد آنهم بعد ار چهار دهه طرفداری ایشان از خط اما میها امیدوارم این گونه نباشد وصحت هم نداشته باشد.

  [پاسخ]

 49. با سلام و سپاس از کشکان نیوز که رسانۀ این ارتباط است؛
  جناب آقای بهرامی لطفاً افراد را در قاموس کاراکتر و جایگاهی که به قول خودتان در سپهر سیاسی ایران دارند، بسنجید. استان دار شدن و حتی رئیس جمهور شدن، یک مقام قراردادی است. برای همین است که در دموکراسی های پایدار رئیس جمهورهای سابق تنها یک شهروند محسوب می شوند و نه بیشتر.
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  نکته ؛ فرق سیاست بازی و گلوبازی (تیله بازی) :
  در گلوبازی گلو را قل می دهی که توی گودال بیفتد
  اما در سیاست بازی آدم گلو را در آغوش می گیرد و خودش را قِل می دهد که توی گودال بیفتد.

  [پاسخ]

 50. درود بر دوست عزیز واندیشمندم جناب دکتر بهرامی

  [پاسخ]

 51. جناب حاج اسماعیل دوستی باسلام وتحیات درمصاحبه های قبلتان فرموده بودیداگرسیل اصلاح طلبان بیایدمرانیزهمچون دیگران باخودخواهدبرداکنون آن سیل آمده منتظرپیوستن شمابه سیل اصلاح طلبان هستیم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط