سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۳:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۲ آذر ۱۳۹۴در ۹:۴۷ ق.ظ تعداد بازدید: 388 بازدید کد خبر:48198 چاپ خبر

آموزش و پرورش با تعادل، تعامل، تفاهم و تکامل می تواند به اهداف کلان تعلیم و تربیت دست یابد

0

نماینده مردم سلسله و دلفان

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ، بر نقش محوری دستگاه تعلیم و تربیت در توسعه و پیشرفت کشور و نهادینه کردن فرهنگ تاکید کرد و گفت : دانش، رکن اصلی توسعه هر کشور و نظام آموزشی نیز گذرگاه رسیدن به این دانش […]

P1400923نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ، بر نقش محوری دستگاه تعلیم و تربیت در توسعه و پیشرفت کشور و نهادینه کردن فرهنگ تاکید کرد و گفت : دانش، رکن اصلی توسعه هر کشور و نظام آموزشی نیز گذرگاه رسیدن به این دانش است . حجت اله سوری افزود : نقش و اهمیت آموزش و پرورش در زندگی افراد و جوامع باعث شده تا از هزینه های آموزشی به عنوان یک سرمایه گذاری بنیادی یاد شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد : نمایندگان از تمام ظرفیت ها برای تقویت و حمایت از آموزش و پرورش استفاده می کنند . مدیر کل آموزش و پرورش لرستان هم در این دیدار تعادل ،تعامل ، تفاهم و تکامل را رویکرد دستگاه تعلیم و تربیت برشمرد و گفت : توسعه مشارکت همه جانبه یکی از اولویت ها و سیاست های پنج گانه آموزش و پرورش است .دکتر گودرز کریمی فر افزود : توسعه تعامل و مشارکت با نخبگان و لایه های تاثیر گذار جامعه ظرفیتی بالقوه در پیشبرد اهداف کلان تعلیم و تربیت است . وی یکی از شاخصه­های توسعه پایدار را ، درونی کردن مفهوم توسعه در نسل های جامعه دانست و گفت : آموزش و پرورش با پرورش انسان ها ی علم گرا، ماهر ، نظام مند، پژوهشگر ،خلاق و نوآور ، قادر است فرایند توسعه را در تمامی ابعاد جامعه گسترش داده و سرمایه های انسانی را به عنوان اصلی­ترین عوامل توسعه آموزش دهد .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط