سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۹:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ آذر ۱۳۹۴در ۲:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 432 بازدید کد خبر:48057 چاپ خبر

خدمات ارائه شده آموزش و پرورش در دولت تدبیرو امید، قابل قیاس با گذشته نیست

0

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان

رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان لرستان در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به حرکت منطقی ،معقول و هوشمندانه دستگاه تعلیم و تربیت در دولت تدبیر و امید گفت : خدمات ارائه شده آموزش و پرورش در دولت تدبیرو امید،به هیچ وجه قابل قیاس با گذشته نیست . دکتر […]

رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان لرستان در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به حرکت منطقی ،معقول و هوشمندانه دستگاه تعلیم و تربیت در دولت تدبیر و امید گفت : خدمات ارائه شده آموزش و پرورش در دولت تدبیرو امید،به هیچ وجه قابل قیاس با گذشته نیست . دکتر عباس قائدرحمت افزود : دکتر کریمی فر توانسته است با مدیریت کارآمد و اثربخش، اهداف عالی تعلیم و تربیت را در این استان پیش برد.

رئیس کمیته تخصصی اشتغال و کارآفرینی مجلس شورای اسلامی از عملکرد رسانه ها در حوزه تعلیم و تربیت تقدیر کرد و گفت : آموزش و پرورش زیر ساخت توسعه و پیشرفت کشور است و کمک به آن در حقیقت کمک به پیشرفت ،توسعه و عمران کشور در عرصه های فرهنگی ،اجتماعی ،اقتصادی و سیاسی است . نماینده دور نهم مجلس شورای اسلامی در ادامه به اهتمام نمایندگان برای تسهیل در اعتبارات آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت : مجلس ودولت اعتبارات خوبی را برای وزارت بهداشت و درمان تصویب کردند و در نظر است تا در بودجه ۹۵هم این اعتبارات در نظر گرفته شود تا وزیر بهتر بتواند به مسائل بهداشت و درمان مردم رسیدگی کند . قائدرحمت در ادامه به اعتبارات محدود آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت : دستگاه تعلیم و تربیت با اعتبارات و اختیارات محدود و انتظارات نامحدود توانسته است که درست مدیریت کند و پاسخگوی نیازهای خود در حوزه های تحقیق ،پژوهش ،فرهنگ ، خدمات و مسائل رفاهی باشد . عضو هیات رئیسه و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه به درخواست مقام عالی وزارت از مجلس اشاره کرد و گفت : ضرورت دارد تا دولت با اختصاص درصدی از مالیات خود به آموزش و پرورش کمک کند تا بتواند به ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش مبادرت کند . وی آموزش و پرورش لرستان را با ۴هزارو ۲۰۰آموزشگاه ، ۱۵هزار کلاس درس و ۳۲۰هزار دانش آموز گسترده ترین دستگاه استان برشمرد و گفت : با وجود تنگناهای مالی و اعتباری عملکرد بسیار خوبی از آموزش و پرورش را در این استان شاهد هستیم و این مهم تنها به مدد تدبیر ،درایت و مدیریت علمی امکان پذیر شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان در ادامه به تعادل و هماهنگی بین آموزش های عمومی ،عالی و فنی و حرفه ای با نیازجامعه و بازار کار اشاره کرد و گفت : آموزش و پرورش در این خصوص درست عمل کرده و فرهنگ سازی خوبی را برای هدایت تحصیلی دانش آموزان متناسب با نیاز جامعه و بازار کار انجام داده و ضرورت دارد تا مراکز آموزش عالی و فنی و حرفه ای هم این سیاست اصولی و منطقی را دنبال کنند.
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان هم در این دیدار گزارشی از اقدامات و توفیقات آموزش و پرورش را در دوسال اخیر ارائه داد و گفت : با شعار برنامه محوری ،پژوهش مداری و اخلاق گرایی آموزش و پرورش در کسب رتبه های تک رقمی کنکور سراسری و جشنواره های جابر ،جوان و نوجوان خوارزمی جایگاه سوم کشوررا کسب کرده است . دکتر گودرز کریمی فر افزود: مدیریت علمی و برنامه محور در این استان نهادینه شده و امروز نخبگان استان دستگاه تعلیم و تربیت را نمادی از حاکمیت علم ،تحقیق و پژوهش در ساختار مدیریتی می دانند . وی در ادامه تاکید کرد : مسیر تعالی و پیشرفت دانش آموزان و فرهنگیان لرستان با قوت ادامه خواهد یافت و این وضعیت نوید بخش توفیقات بیشتر و بهتر در آینده نزدیک خواهد بود.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. دکتر کریمی این کارها دیگه فایده نداره.

    [پاسخ]

  2. از دکتر کریمی فر عزیز به خاطر نگاه متعهدانه و دلسوزانه اش به امر تعلیم و تربیت در سطح استان لرستان خصوصأ در شهرستان های کوهدشت و رومشگان خاضعانه تشکر می کنیم. خداوند خیر دنیا و آخرت را به شما عطا فرماید.

    [پاسخ]

  3. اگرنمایندگان استان با آقای کریمی فرهمفکرمی بودندقطعا پیشرفت بیشترازین بود.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط