سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۹:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۹ آذر ۱۳۹۴در ۸:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,134 بازدید کد خبر:47960 چاپ خبر

(تصاویر) ناتوانی شهرداری کوهدشت در جمع آوری بهینه زباله ها

0

شهرداری کوهدشت، علی رغم واگذاری تنظیف و خدمات شهری به بخش خصوصی هنوز از عهده ی جمع آوری بهینه ی زباله های شهر برنیامده است. این مشکل در کنار عدم ترمیم آسفالت کوچه ها و خیابان ها به خصوص بعد از حفاری ها از نقاط ضعف این نهاد عمومی به شمار می رود. عکس: بیات […]

شهرداری کوهدشت، علی رغم واگذاری تنظیف و خدمات شهری به بخش خصوصی هنوز از عهده ی جمع آوری بهینه ی زباله های شهر برنیامده است.

این مشکل در کنار عدم ترمیم آسفالت کوچه ها و خیابان ها به خصوص بعد از حفاری ها از نقاط ضعف این نهاد عمومی به شمار می رود.

عکس: بیات آزادبخت/ خبرگزاری ایسنا – تهران

۱۴۴۸۷۸۱۲۷۳۳۰۹_ISNA-2 ۱۴۴۸۷۸۱۲۷۳۴۶۵_ISNA-3 ۱۴۴۸۷۸۱۲۷۳۵۵۸_ISNA-4 ۱۴۴۸۷۸۱۲۷۳۶۶۷_ISNA-5 ۱۴۴۸۷۸۱۲۷۳۷۶۱_ISNA-6 ۱۴۴۸۷۸۱۲۷۳۸۸۶_ISNA-7 ۱۴۴۸۷۸۱۲۷۳۹۷۹_ISNA-8 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۶۴۴۴_ISNA-10 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۶۷۲۵_ISNA-12 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۶۸۱۸_ISNA-13 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۶۹۱۲_ISNA-14 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۷۲۲۴_ISNA-15 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۷۳۳۳_ISNA-16 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۷۴۵۸_ISNA-17 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۷۵۶۷_ISNA-18 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۷۶۶۱_ISNA-19 ۱۴۴۸۷۸۱۲۸۷۷۵۴_ISNA-20 ۱۴۴۸۷۸۱۲۹۲۳۰۹_ISNA-9 ۱۴۴۸۷۸۱۴۰۴۵۶۷_ISNA-22 ۱۴۴۸۷۸۱۴۰۴۶۷۶_ISNA-23 ۱۴۴۸۷۸۱۴۶۸۰۷۵_ISNA-26 ۱۴۴۸۷۸۱۴۶۸۲۴۶_ISNA-27 ۱۴۴۸۷۸۱۴۶۸۷۹۲_ISNA ۱۴۴۸۷۸۱۴۶۹۵۵۷_ISNA-24 ۱۴۴۸۷۸۱۴۶۹۶۵۰_ISNA-25

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. وقتی که کار به کاردان سپرده نشود و وقتی آشنابازی عامل پست گرفتن باشد همینه …. وای به حال این مردم

  [پاسخ]

 2. واویلا از این همه بی کفایتی و سوء مدیریت!!!!

  [پاسخ]

 3. داداش وراد هر شهری میشی بوی گل گلاب میاد وارد کوهدشت میشی بوی لجن درضمن شهردار داره دروازه قران میزنه بیکار نیست

  [پاسخ]

  همشهری در :

  وارد نه وراد

  [پاسخ]

 4. وای به شهرداری کوهدشت واقعا انقدراوضاع خرابه لطفا پیگیری کنید

  [پاسخ]

 5. دوستان عزیز منصفانه نقد کنیم این مشگلات مختص به امروز نیست عملکرد بد گذشتگان بی تاثیر نیست از بوجود آوردن این تصاویر بیایید بجای زیر سئوال بردن مدیران جدید راهکار بدهیم مردم را در پرداخت عوارض شهری رعایت نظم رعایت نظافت و…….. تشویق کنیم نقد خوب است ولی بهتر ازآن منصفانه بودن آن است دست در دست هم دهیم به مهر تا میهن خویش را کنیم آباد

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  راهکار زیاده کی کار کنه . جناب شهردار ، ترافیک اتاقها و راهرو های شهرداری را که مملو از کارمندان اضافیست به خیابانها بکشاند ، کار عمرانی که نمیشه ، لااقل به نظافت رسیدگی شود .

  [پاسخ]

 6. کاملن مبرهن است آخرعاقبت شهرداری که به طرق مختلف راه برخدمت دوشهردارقبلی بست به سرانجامی چنین ناخوشایندبینجامد.بیهوده نیست اگرشهرمان راشهرزباله ها بنامیم چراکه شایستگان درمصدرکارنیستندوبی تجربگی واهمال کاری سایه گسترپرسنل شهرداری شده وجزدست بردن به انبان خالی خلایق واعمال عوارض هنگفت ،هنری دیگردراداره ی شهرازخودبروزنمی دهندوناخودآگاه به یاد سخن زنده یاد حسین پناهی می افتم که:درعجبم ازاینکه چراحقوف آنهایی که درشهرداری جدول حل می کنندازآنهایی که جدول تمیزمی کنندبیشتراست.صدالبته درمیان پرسنل شهرداری عزیزانی زحمتکش وخدوم به چشم می خوردکه شبانه روزبرای آسایش وآرامش شهروندان دررنجندکه بجاست اززحمات پسندیده ی آنان سپاس ویژه ی خودراابرازدارم.

  [پاسخ]

 7. مردم کوهدشت هم در اىن نابسامانى دخىل هستند،هم با انتخاب هاى نا شاىست و هم با بى تفاوت بودنشان نسبت به شهر.

  [پاسخ]

 8. اگرتمام بودجه ی ایران را به شهرداری کوهدشت اختصاص بدهند تا زمانی که مدیریت ضعیف وناکارامد است ونظارت بر بخش های مختلف از جمله خدمات شهری وجود ندارد بازهم وضع بدین گونه است که هرروز در ورودی ها وخیابان هاو کوچه های شهرمان شاهد این تصاویر درد آور باشیم.

  [پاسخ]

 9. من هم به عنوان یک شهروند از دیدن این تصاویر جا خوردم اما وقتی این عکس ها را با وضعیت رو به بهبود خدمات شهری در چندماه گذشته مقایسه کردم احساس کردم مشکلی پیش آمده است و وقتی از مسئولین در شهرداری علت را پرسیدم فهمیدم که به علت فرسوده بودن ماشینهای جمع آوری زباله همزمان ۴ دستگاه آنها خراب شده بودند که خرید قطعات و تعمیر آنها توسط پیمانکار در سریعترین وقت ممکن و در کمتر از ۳ روز انجام شده است و این مشکل مربوط به این قضیه بوده. بیاییم برای داشتن شهری سالم و رو به توسعه تیزبین و نقاد باشیم اما جانب انصاف را رعایت کنیم.
  بنده در این پرس و جوی تلفنی با شهرداری متوجه شدم که به علت کمبود منابع پیمانکار فعلی بیش ار ۳۰۰ میلیون تومان از شهرداری طلب کار است و مجبور است با اجاره چنین ماشین آلات فرسوده ای که هم باید اجاره آنها را بدهد و هم هر روز تعمیرشان کند کار کند.
  پس بهتر است به جای زیر سوال بردن تصمیم درست و منطقی شهردار سابق که برونسپاری خدمات شهری بود به قول دوستمان دست در دست هم نهیم “به مهر” میهن خود کنیم آباد.

  [پاسخ]

 10. بنازم به دورود به بهترین شکل ممکن زباله ها را دفن می کنند در سطح استان نمونه هست. یه منظره از این منظره ها را حتی در حاشیه شهر دورود نمی توانید پیدا کنید .

  [پاسخ]

 11. از شهرداری دورود نهایت تشکر را دارم . در ایام تعطیل و غیر تعطیل ، بارون باشه برف باشه سیل باشه زلزله باشه زباله ها را هرشب به موقع جمع آوری می کنند .
  شهردارکوهدشت می تونه حداقل از تجربه شهردار دورود استفاده کنه

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  همه ی اینا قبول ولی ما اینقد …… نیستیم

  [پاسخ]

 12. خوشا آن مدیری که در صورت ناتوان بودن در انجام اموری آن به کاردانش سپرده و در مسند دیگری مشغول گردد کاش میشد همچین مدیری را در این شهر مظلوم و همیشه جامانده یافت کرد آقای شهردار واقعا این کار را انجام دهید نه تنها کوچک نمیشوید بلکه نامتان برای همیشه جاودان میماند وگر نه مطمئن باشید شما که با گذشت غریب به دوماه از مدت شهردار بودنتان کار مفید و قابل ملاحظه ای انجام نداده اید بعد از اینهم نمیتوانید.

  [پاسخ]

 13. بنظر میرسه با توجه به نبود بودجه و در آمد شهرداری حتی برای پرداخت حقوق کارکنان بایداز مردم کمک گرفت و با تهیه فیش ماهیانه در حد یکی دو هزار تومان جهت تعمیر ماشینها و پرداخت حقوق زحمت کشانی که اقدام به چمع اوری زباله ها میکنند شهزداری را یاری نمائیم شاید با این کار هر شب زباله ها را جمع کنند

  [پاسخ]

 14. کارگران محترم شهرداری میان مسکن مهر اشغالها رو جمع کنن نصفشو میریزن تو ماشین حمل زباله نصف دیگشو پخش میکنن رو آسفالت ومیرن .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط